Haber NOKIA TARIHE GÖMÜLECEK !!!

Sponsorlu Bağlantılar

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Nokia yı microsoft un satın aldıgına dair üye oldugum nokia ve diğer maillerime mailler ulaştı umuyorum ki isim değişimi olmasın berbat bi isim gerçekten :S

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Invoke

Invoke

Üye
Lumia alanlarin hepsi eski symbiancilardi bunu unutmasinlar.Nokiaya hurmeten satis yaptilar yoksa o kutucuklara kimse para verip almaz baska bi markadan isim zaten ofsayt

Kutular gayet iş görüyor, çoğu düşük seviye android yerine de (zaten bir cihaz çöplüğü mevcut) düşük ya da orta seviye kutucuğu tercih edebilirim. Kişiye ve kullanıma göre de olay tamamen değişir. Kimisi için kutular daha mantıklı olabilir.

Ha bu arada isim değiştirmek, bence de çok saçma. :D

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar isim değiştirmek zorundalar zaten. Nokia markasını satın almadı Microsoft sadece Nokia 'nın telefon cihaz bölümü ve bu konudaki patentlerini aldı. Nokia sadece telefon üreten bir şirket değil. Hatta düşük modelleri telefon üretmeye özellikle "Asha" bölümü halen Nokia 'nın kendi elinde. Üretir devam eder etmez bu bilinmez ama Microsoft Nokia adını kullanamaz. Microsoft cihazlarla birlikte Lumia adını aldığını biliyorum bu ismi kullanma hakkı tabiki var ve büyük ihtimal Lumia adını kullanacak cihazlarında.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
hey gidi Nokia hey...

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Meraklanmayın Telefonlarda Oyj Yazmayacak :D

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Oyş uşağım bu nasıl Telefon :)

anisti

anisti

Üye
bencede ismi iğrenç ya

Charles Bukowski

Charles Bukowski

Üye
Vay bir dönemlerin efsanesi Nokia.Yıllar önce ismini tarihe altın harflerle kazıyan Nokia , nın artık ismi kazınacak :)

LYSF

LYSF

Üye
Ben daha iyi olacağını düşünüyorum bir tarafta nokia tecrübesi diğer tarafta microsoft tecrübesi :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Ben hiç iyi olacağını düşünmüyorum :)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Hey gidi nokia hey..

Uhops

Uhops

Üye
Oyj nasıl okunur ki? :hmmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben daha iyi olacağını düşünüyorum bir tarafta nokia tecrübesi diğer tarafta microsoft tecrübesi :)
Bende aynı fikirdeyim ve bu yüzden hala lumia kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: LYSF
Polymath

Polymath

Üye
Nokianın bu duruma geleceğini 2 yıl önce söyledik ama nokia fan club üyeleri aksine wp ile çağ atlayacağını söylediler. Keşke haklı çıkmasaydık ama elimizde ki Symbianları çöp durumuna getirdiğ için acımıyorum

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
LimePie

LimePie

Üye
benim çoğu kullandığım telefon nokiaydı bir zamanlar ama kendi kendini bitirdi kaderine razı olacak artık

@Safak

@Safak

Üye
nokia kdr guzel telefona yakısan bir isim varmı :)

• Beğen
Tepkiler: LYSF
afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Nokia ismi bence en güzel Telefon ismiydi :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

Üst Alt