Haber NOKIA TARIHE GÖMÜLECEK !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Trabzong

Üye
Nokia saçma fiyat politikasından çıkmassa microsoftta kurtarmaz. Microsoft için çıkış yolu f/p yolundan gitmek.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Sen milleti tek kamera özellikli telefon çıkararak oyalarsan yazılımı da yükseltçek potansiyelin varken hep adım adım ilerletirsen olcağı bu yani :) ve böyle yapan şirkete de müstak oldu diye düşünüyorum,şimdide windows phone aynı potansiyelde gidiyor windows phone unda sonu yakındır :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hayırlısı...

Enes

Enes

Üye
Oyj ? Hehe :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve Dede
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Son nokia cihazları n9 ve 808 diyordum bi ara öyle olacak gibi görünüyor.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Nokia'yayıda kaybettik :) kendi ölümünü kendi hazırladı hiç acımıyorum :)
Bunun için Nokia-nı değil microsoft-u ve elop-u suçluyorum.

Oyj - Ovi
Çok benziyor. y ve j nin alt kısmını atarsak v ve i oluyor. :hmmm

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, Burak Altun ve Silinen Üye 2381601
Kerim.

Kerim.

Üye
Oyj ismini çok mu aradılar

Burak Altun

Burak Altun

Üye
Bunun için Nokia-nı değil microsoft-u ve elop-u suçluyorum.

Oyj - Ovi
Çok benziyor. y ve j nin alt kısmını atarsak v ve i oluyor. :hmmm
2009'un sıfırlarını çıkar. 2 ile 9 kalır topla 11 yapar. 29 ile de 11'i topla 40 yapar.

blacktalon

blacktalon

Üye
emin olun nokia o kadar üzülmemiştir adamlar almış 7+milyar parayı ister yepyeni bi işe girerler ar-ge yatırımları vs sıfırdan toplarlar ama bu kafayla zor tabi.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Oyj ismini çok mu aradılar
OYJ isim değil. Nokia 'nın memleketi yani Finlandiya'da OYJ Türkiye'de LTD 'ye karşılık geliyor. Yani Finlandiya'da LTD olan bütün şirketlerin adı OYJ şeklinde.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun, Kerim. ve >Pessimistic.
Kerim.

Kerim.

Üye
OYJ isim değil. Nokia 'nın memleketi yani Finlandiya'da OYJ Türkiye'de LTD 'ye karşılık geliyor. Yani Finlandiya'da LTD olan bütün şirketlerin adı OYJ şeklinde.
Bilmiyordum teşekkürler.genede microsoft oyj olmamış bence.başka bişey olsa daha iyi olurdu sanki

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Beklenen sondu zerre şaşırmadım. Aylar öncesinden belliydi, zaten benliği gitmiş bir markanın adı gitse kaç yazar ki Microsoft PC sektöründe sevsem de mobil sektörde nefret ettiğim bir firmadır. Mobil sektörde büyük bir darbe alıp bu bölümü kapatması ve Elop'un da Nokia gibi harcanarak kovulması dileğiyle :) Nokia'yı bir hiç uğruna bitirdiler ya zaten kötü olan o satışları isim değişikliğinden sonra daha da dibe vurcaktır eminim, oyj nedir ya oyyyhş der gibi :)

• Beğen
Tepkiler: GuiTaRisT111 ve 0MG90
ozakin70

ozakin70

Üye
Adını Microsoft yapcak belliydi zaten oyj da Limited Şirketi demek zaten Apple mantığı

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Adını değişirse Nokia diye kullanan çok kişiyi kaybeder.Saçma bi strateji.Bakalım microsoft bunu göz göre göre yapacak mı :)

Burak Altun

Burak Altun

Üye

ArMaGeDdOn_87

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Oyş :D

Üst Alt