NOKiA S3 BELLE TV KANALLARI iZLE

Sponsorlu Bağlantılar

csucu

Üye
Arkadaşlar TRT'nin zaten Nokia Ovi için hazırladığı uygulama var. Oradan bütün TRT kanallarını izleyebiliyorsunuz. TRT için kasmanıza gerek yok. TRT'yi oradan izleyin diğer kanalları bu arkadaşın verdiği uygulamadan izleyin. (TRT için dediğim uygulamayı c6-01 de kullanıyorum. diğer modelleri bilmiyorum)

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL

one2one2

one2one2

Üye
n8 belle tum kanallar sorunsuz. Guzel paylasim. Emegine saglik

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Arkadaşlar TRT'nin zaten Nokia Ovi için hazırladığı uygulama var. Oradan bütün TRT kanallarını izleyebiliyorsunuz. TRT için kasmanıza gerek yok. TRT'yi oradan izleyin diğer kanalları bu arkadaşın verdiği uygulamadan izleyin. (TRT için dediğim uygulamayı c6-01 de kullanıyorum. diğer modelleri bilmiyorum)

Evet TRT nin uygulaması gayet güzel. Gerçi HD kanallarda wifi uzak kalırsa görüntü kesilebiliyor bazen ama normal kanallarda sorun olmuyor ;)

cumalicanatan

Üye
güncellendi... Düzenlendi...

Ardadaşlar şimdilik basitçe pek çok kanalı bir araya getirip bir sayfa hazırladım. İlerleyen en kısa zamanda daha iyi bir tasarımla daha güzel bir sayfa olabilir. wifi ile pekçok kanal izlenebilir.

adresinden symbian telefonunuzla onlarca kanalı izleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: mh. ve CanKartaL
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
sayfa güzel olmuşa benziyor :) eline sağlık

Fikotr74

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 de çalıyomu bu kanallar?

Hayır (bu verdiğim listedeki kanallar için) C5-03 gerek işlemcisi olarak gerek sabit belleği çok düşük olduğu için açmıyor yada açmaya çalışsada kitleniyor. en azından C6-01 dengi ve üstü cihazlar gerekiyor. C5-03 de bizzat denedim çok kastı cihazdaki düzenek yetersiz geldi lakin C6-01 dengi ve üstü (N8 , C7 gibi vb) cihazlarada kanalların çoğu açtı. cihazın işlemcisi çok önemli. tabi işlemci ne kadar üstünse haliyle o cihazın parası da ona bağlı olarak kat kat fazla oluyor. Bugün için söylemek gerekirse (1.4.2012 ) ... genelde ortalama 650 tl VE ÜSTÜ CİHAZLRDA ÇOK İYİ İZLENEBİLİYOR. BENİM DENEYEBİLDİĞİM KADARI İLE...

selimmolla

selimmolla

Üye
Teşekkürler

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Hayır (bu verdiğim listedeki kanallar için) C5-03 gerek işlemcisi olarak gerek sabit belleği çok düşük olduğu için açmıyor yada açmaya çalışsada kitleniyor. en azından C6-01 dengi ve üstü cihazlar gerekiyor. C5-03 de bizzat denedim çok kastı cihazdaki düzenek yetersiz geldi lakin C6-01 dengi ve üstü (N8 , C7 gibi vb) cihazlarada kanalların çoğu açtı. cihazın işlemcisi çok önemli. tabi işlemci ne kadar üstünse haliyle o cihazın parası da ona bağlı olarak kat kat fazla oluyor. Bugün için söylemek gerekirse (1.4.2012 ) ... genelde ortalama 650 tl VE ÜSTÜ CİHAZLRDA ÇOK İYİ İZLENEBİLİYOR. BENİM DENEYEBİLDİĞİM KADARI İLE...

529-600 TL arasında satılan Nokia 603 ile gayet rahat izlenebilir ;)

mh.

mh.

Üye
Ardadaşlar şimdilik basitçe pek çok kanalı bir araya getirip bir sayfa hazırladım. İlerleyen en kısa zamanda daha iyi bir tasarımla daha güzel bir sayfa olabilir. wifi ile pekçok kanal izlenebilir.

adresinden symbian telefonunuzla onlarca kanalı izleyebilirsiniz.

arkadaşım çok teşekurler çok işime yaradı.:oke:

Grand63

Grand63

Üye
teşekkür

• Beğen
Tepkiler: Fikotr74
drhenry_14

drhenry_14

Üye
on numara teşekkürler

• Beğen

ozdenengin

Üye
Ben daha önceden yüklemiştim gerçekten çok iyi, bir sürü yere abone olup 3-5 TL de olsa vermeden heryerden rahatça seyrediyorum. Bir de araç içi telefon tutucu aldım süper oldu. Oğluma yolda tv açıyorum uslu uslu oturuyor :)

Yalnız benim de merak ettiğim interneti ne kadar kullanıyor? Örneğin 1 saat tv izlersem kaç Mb tutar?

• Beğen

Bugra-07

Üye
çok sağolasın

• Beğen

xenix37

Üye
arkadaşlar txt dosyasını açtığımda bembeyaz bi ekran çıkıyor rasgele tıklıyorum kanallar açılıyor fakat yazıları okuyamıyorum. çözümünü bilen varsa yardım lütfen ??

anlamamki

Üye
Yayınlarin coğu 193 bitte malum 7.99 luk netle izlenmiyor.150 bitlik yayınlar olsa izleniyor.lazim olan 150 bitlik yayınlar acaba 150 bitlik yahınları verebilirmisiniz saygılar

• Beğen
hsn6262

hsn6262

Üye
saol kardeş ....

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
çok saol...

• Beğen
Bomb City

Bomb City

Üye
Çok iyi. Teşekkürler.

• Beğen
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
İstek kanal ekleyebilir misin kardeş birkac dene

• Beğen

ardakbaycan

Üye
dün açtığımda hepsine link halinde tıklayabiliyorken bugün sadece not defteri yada msj sayfasıymıs gibi , tıkladığımda yazı klavyesi açılıyor.. Telefonun açtığı program nedeniyle midir acaba bilen var mı sebebini ?

---------- Eklendi 11.04.2012 @ 01:16:15 ---------- Yazıldı 10.04.2012 @ 23:30:13 ----------

dün açtığımda hepsine link halinde tıklayabiliyorken bugün sadece not defteri yada msj sayfasıymıs gibi , tıkladığımda yazı klavyesi açılıyor.. Telefonun açtığı program nedeniyle midir acaba bilen var mı sebebini ?

sebebi yeni gelen microsoft office güncellemesiymiş arkadaslar.. İndirilen txt dosyasını word programı açıyor o da linklere tıklayamanıza neden oluyor.. Bunu nası hallederim bilen varsa paylasırsa sevinirim..

Üst Alt