NOKiA S3 BELLE TV KANALLARI iZLE

Sponsorlu Bağlantılar

dreambutreal

Üye
eline emeğine sağlık dostum

• Beğen
Tepkiler: Fikotr74

olcay1801

Üye
trt nin diğer linkleri de aynı sorunu verdi be hocam.teşekkürler yinede.

----------Eklendi @ 01:00:34 ---------- Yazıldı @ 01:00:16 ----------

özellikle trt spor.

trt çözünürlük 480x320 bit hızı 398 kbit/s internet hızınız düşükse açmıyor (edge) ---- >3G, 3,5G ve wifi de sorun çıkarmaması lazım

FOREVER8688

Üye
trt spor wifi ve 3,5g de donuyor hocam.teşekkürler

Fikotr74

Üye
    Konu Sahibi
1.mesaj a CANLI_TV_RADYO_01.03.2012_01-05.txt dosyası nda SiNEMA 6 - STV EURO - STV HABER - KANAL 3 - BR TV - YOL TV - KIBRIS GENC TV -SKY TÜRK 360 - BENGÜTÜRK TV - KABE TV ile bazı yabancı kanallar eklenmiştir.

TRT SPOR içinde uğraşıyoruım .bakalım bi şeyler yapabilecekmiyiz

keys1903

keys1903

Üye
harıka

• Beğen

olcay1801

Üye

----------Eklendi @ 14:45:24 ---------- Yazıldı @ 14:44:39 ----------

Tesekkurler

Sanirim trt1 de sorun var guvenlik nedeni ile acilmadi.
oburleri calisiyor N8 belle

hocam arada bende de aynısını diyor ama
çoğuzamançalışıyor

----------Eklendi @ 14:58:06 ---------- Yazıldı @ 14:45:24 ----------

----------Eklendi @ 14:59:13 ---------- Yazıldı @ 14:58:06 ----------

TRT 3-TRT SPOR alternatif 480x320 - 398 kbit/s bende çalışıyor ama hızlı bir İnternet bağlantısı gerektiriyor

TRT 3-TRT SPOR

deepsezzz

deepsezzz

Üye

----------Eklendi @ 14:45:24 ---------- Yazıldı @ 14:44:39 ----------

hocam arada bende de aynısını diyor ama
çoğuzamançalışıyor

----------Eklendi @ 14:58:06 ---------- Yazıldı @ 14:45:24 ----------

----------Eklendi @ 14:59:13 ---------- Yazıldı @ 14:58:06 ----------

TRT 3-TRT SPOR alternatif 480x320 - 398 kbit/s bende çalışıyor ama hızlı bir İnternet bağlantısı gerektiriyor

TRT 3-TRT SPOR

arkadaslar c7 kullanıyorum internetim turkcell listelerdeki mms ile başlayan tv adreslerinden bazılarını açamadım fakat mms kısmını silip rtsp yapınca izleyebiliyorum açamadığınız mms ile başlayan adresleri rtsp olarak değiştirin büyük bir ihtimalle açılacaktır

• Beğen
Tepkiler: olcay1801

Fikotr74

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar olay sadece "mms://" "rtsp://" protokolü olayı da değil, Kullanılan telefonun PLAYER ında ViDEO ÇÖZÜNÜRLÜK ile ViDEO BiTRATE yide desteklemesi,örnek olarak vereyim. CANLI TV RADYO 01.03.2012.txt Dosyasındaki "TEST AŞAMASINDAKİLER" kısmına eklediğim SiNEMA TV PAKETLERi WEB YAYINLARINDA her seans başında , yayınladığı filmlerin kalitesine göre değişen, servo bir yöntemle , ViDEO ÇÖZÜNÜRLÜK ile ViDEO BiTRATE lerini değiştiryorlar. tabi bu arada bazı filmler izlenebiliyor. bazıları izlenmiyor. bu durumu SiNEMA TV PAKETLERi ne bakarak sizde gözlemleyebilirsiniz. bu arada SiNEMA TV 6 şeklinde LOGOSUZ yayın yapan kanalında hangi belgesel kanalı olduğunu tam çözemedim. AMA kanal ismi olarak SiNEMA TV 6 Çıkıyor. Lakin şu anda belsegel kanalı olarak yayın yapmaktadır.

yani bu sebeple , her telefon modeli ve yazılımında alınan neticeler Farklı olmaktadır ,bilginize

ascada

ascada

Üye
emeğine sağlık.fakat ben hiçbirini açamadım.neyi eksik yapıyorum bilmiyorum.

• Beğen

Fikotr74

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık.fakat ben hiçbirini açamadım.neyi eksik yapıyorum bilmiyorum.

1 MESAJ da N8 icin olan dosya eklenmiştir

FiLM 1 HDTV ile SHOW RADYO nun eklendiği yeni dosya 1. mesajdadır

ascada

ascada

Üye

onuda indirdim ama gene açılmıyor.sunucuya bağlanamıyor uyarısı veriyor.vodafone cepnet kullnıyorum.nerden kaynaklanıyor olabilir.ilgin için teşekkürler.

Fikotr74

Üye
    Konu Sahibi

onuda indirdim ama gene açılmıyor.sunucuya bağlanamıyor uyarısı veriyor.vodafone cepnet kullnıyorum.nerden kaynaklanıyor olabilir.ilgin için teşekkürler.

tek bir şey aklıma geliyor. eğer WIRELES yada WI-FI de denediğinizde TV KANALLARI AÇILIYORSA internet paketinizle ilgili bir sorun olduğu. çünkü aklıma gelen başka bir ihtimal de kalmıyor

kocasahin

kocasahin

Üye
C6-01 belle vifi ile izledim :tşk: dostum bir çoğu çalışıyor çalışmayan bir kaç kanal var onlarıda sildim ellerine sağlık

• Beğen

moderatör2475

Üye
çoook sağoll emeğine sağlık

• Beğen
behzat

behzat

Üye
teşekürler güzel oldu

• Beğen
WebStyle

WebStyle

Üye
En sağlıklı yol wifi kullanmaktır. 3g internet paketiniz dahi olsa su gibi içer bitirir.. Tşkler..

• Beğen

ezosis

Üye
harika bi uygulama

• Beğen
djkaptan

djkaptan

Üye
N8 014.002 sürümde çalıştı ama ekran tam olmuyor bi çözümü varmı kenarlardan daralıyor

sorunu çözdüm izleme ekranında zaten ayarı varmıs ben ilk farketmedim tıkladıgımda dar tam ekran ve daha yakın ekran seklinde ayarlanıyor teşekkürler

ByRedox

ByRedox

Üye
konuyu sabitle...

• Beğen

Fikotr74

Üye
    Konu Sahibi
N8 014.002 sürümde çalıştı ama ekran tam olmuyor bi çözümü varmı kenarlardan daralıyor

bende (C6-01) player da alt sağda EKRAN FORMATI seçeneklerinden Tam ekran oluyorda . Lakin N8 de bu seçenek nerdedir bilemiyorum

Üst Alt