NOKiA S3 BELLE TV KANALLARI iZLE

Sponsorlu Bağlantılar

bozok6666

bozok6666

Üye
rtsp yazan yeri silip mms yapacaksın yoksa açmıyor 5800 açıyor bu linkleri realplayer ayarlardan akışı seçip ordan eğer vodafon internetten bağlanıyorsanız vodafon interneti seçin çıkın burdan açar

Fikotr74

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 1. mesajdaki N8 için diye belirtilmiş olan TXT dosyası , zaten "rtsp" silinip yerine "mms" yazılmış olan dosyadır .belki iyice açıklayamamışımdır diye belirtiyorum . Bilginize

rtsp yazan yeri silip mms yapacaksın yoksa açmıyor 5800 açıyor bu linkleri realplayer ayarlardan akışı seçip ordan eğer vodafon internetten bağlanıyorsanız vodafon interneti seçin çıkın burdan açar

ç.ç.iso

Üye
sağol tşk......

• Beğen
Tepkiler: Fikotr74
fayzteck

fayzteck

Üye
Gerçekten harika bir çalışma olmuş.yazılımcı arkadaşlarla bunu basit bir arayüzle programa dökebilirsek harika olur diye düşünüyorum.örnegim ATV izle yazısına tıklandıgında o adrese gidicek.emeğin için teşekkürler.

• Beğen
meg1ddo

meg1ddo

Üye
süper oldu bu çok çok teşekkür ediyorum:)...

udmi07

Üye
teşekkürler. wi-fi şart bunun için ;)

• Beğen

omerkun

Üye
teşekkürler

• Beğen
ali.oren

ali.oren

Üye
Allah razı olsun

• Beğen
ta5col

ta5col

Üye
arkadaşlar öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. telefonumda henüz denemedim ama pcde real player yüklü onunla açıyor bu sayede hangi kanalların açıldığını test edebiliriz diye düşünüyorum tv telefonlar için önemli bir eksiklik umarım bunu ilerde bir program olarak da görürüz çalşmalarınızın devamını bekliyoruz...

----------Eklendi @ 01:04:43 ---------- Yazıldı @ 00:17:09 ----------

arkadaşlar telefonum c7 belle kullanıyorum bu dosyayı hangi programla açmam gerekiyor bir türlü link olarak göremedim ayrıca kopyala yapıştırda yapamadım yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar problemi buldum p.smart office ön tanımlıymış adobe reader ile açtım sorunsuz

AHMED...

AHMED...

Üye
valla on numara olmuş dostum :D ama benim cepnet iş yapmıyor

• Beğen
Tepkiler: isature ve Fikotr74

muzo55

Üye
açılan kanallarda sürekli yükleniyor diye donmalar oluyor bu normal mi yoksa bir nedeni var mıdır n8 belle

AHMED...

AHMED...

Üye
bağlantı hızınla alakalı kardeşim o

isature

Üye
eline emeğine sağlık teşekkürler

keys1903

keys1903

Üye
wifi sorunsuz 3g ile olmuyor

dgtgP

Üye
c5-03 de çalıyomu bu kanallar?

cumalicanatan

Üye
Ardadaşlar şimdilik basitçe pek çok kanalı bir araya getirip bir sayfa hazırladım. İlerleyen en kısa zamanda daha iyi bir tasarımla daha güzel bir sayfa olabilir. wifi ile pekçok kanal izlenebilir.

adresinden symbian telefonunuzla onlarca kanalı izleyebilirsiniz.

AliHadiOzturk

AliHadiOzturk

Üye
Kardes Çok güzel bir şey Her türlüde çalışıyor Saolasın

Buhara15

Üye
arkadaşlar semerkand tv bulabilirmisiniz...

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
eline sağlık hocam az önce denedim C6-01 Belle ile wi-fi den birkaç kanal izledim ;)

mcalisir

Üye
c6-01 3g donuyor

Üst Alt