NOKiA S3 BELLE TV KANALLARI iZLE

Sponsorlu Bağlantılar

jamy

Üye
tesekkururler

bscky

Üye
elınıze saglık ama star tv acılmıyor. Duzeltebılırmısınız acaba.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
kardeş bunları nerden bulup toparladın acaba söyler misin emeğin için teşekkürler

kovboyipod

Üye
buyrunm arkadaslar kanalların sıs olarak uygulamaları ıyı seyırler

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
teşekkürler :)

murat3452

Üye
yardima ihtiyacim var arkadaslar benim tel nokia c7 tv leri acmiyo nasil aca bilirim bir sey yuklemem gerekiyo mu?

ab-24

Üye
Arkadaşlar Alttaki Linkten indireceğiniz CANLI_TV_RADYO.txt Dosyasını telefonuza atıp,sonra dosyayı açarak kanal ismi yanındaki
"rtsp://xx" yada "mms://xx" linklerine tıklayıp , açılan sekmeden "Bağlantıyı Aç" ı seçerek Bir çok tv kanalını izleyebilirsiniz

CANLI TV KANALLARI
-----------------------
KANAL 7 - STV EURO - STV HABER-KANAL 3-BR TV-YOL TV-KIBRIS GENC TV -SKY TÜRK 360-BENGÜTÜRK TV-KABE TV-YUMURCAK TV,PLANET KANALLARI , DREAM TV ,FOX TV ,TRT TV1-TRT HABER-TRT MÜZiK-TRT ÇOCUK-TRT HD-TRT BELGESEL-TRT TÜRK-TRT AVAZ-TRT ANADOLU-TRT OKUL-TRT 6 TÜRKÇE -TRT 6 -TRT ARAPÇA-STAR TV-KANAL D-SHOW TV-ATV-KANALTÜRK-TNT TV-CiNE-5-TR1-STV-BEYAZ TV-HABERTÜRK-NTV-CNN TÜRK-CNBC-E - NTV SPOR-HiLAL TV-DOST TV-TV 5-KANAL 5-DESTAN TV-WORLD TRAVEL CHANNEL-OLAY TV -AS TV -MAVi KARADENiZ-AKS TV -ViZYON TÜRK-TV KAYSERi -ÖNCÜR TV-KANAL URFA-TEK RUMELi TV -KANAL S -VUSLAT TV -BARIS TV -KANAL 38 -KANAL 48 -KANAL 68 -TV 52 -MALATYA ER TV -EGE TV -KANAL K -MERCAN TV -HAMLE TV -GÜNEY TV -UFUK TV -HAYAT TV -KANAL 2000 - KIBRIS AS TV -FARDA TV-ABA TV -RUMELi TV -DÜZCE TV-GTV -KIRSEHiR TV -ART TV -CHP HALK TV -MALATYA GÜNES TV -SKY TV -MERKUR TV -BEST TV-21.YY TV

YABANCI KANALLAR
-----------------------
FiLM 1 HDTV,EUROSPORT, SKY NEWS, NBC NEWS,ORANGE SPORTS, UKRAYNA STAR TV,FARDA TV ,Energy TV / NRG MUSiC , BBC ARABiC NEWS,BAZI GÜRCÜ KANALLARI

CANLI RADYOLAR
-----------------------
RADYO A - RADYO D-SHOW RADIO

GÜNCELLEME ( 07.06.2012 - TS 13:45 )

WIRELEES & WI-FI & 3G de Sorunsuz çalışıyor. bilginize

DAHA TEST AŞAMASINDAKiLER
-------------------------------
SiNEMA 1 -SiNEMA 2 -SiNEMA 3 -SiNEMA 4-SiNEMA 5-SiNEMA 6 - ÇiZGi FiLM TV

-
n8 için indir butonuna tıklayıp indirdim bilgisayara blutut ile yükledim telefona linkler görünüyor wi-fi ile bağladım teli ama 20 dk dır yükleniyor diyor nerde yalnış yapıyom hiç bir link çalışmıyor...
telefon annamı belllemi bilmiyom nasıl anlarım?

CiA7

CiA7

Üye
Teşekkürler. Emeğine sağlık.

tolizuga

Üye
saokk

Scrols

Üye
güzel

manolyam63

manolyam63

Üye
tsk...

ahmu

Üye
ben e6 belle var bir tane bile açılmadı ama yinede emeğine saygı

ALYAALİ

Üye
kardeş baglantinin üzerine direk mi tikliyoruz

Darqos

Darqos

Üye
Arkadaşlar Alttaki Linkten indireceğiniz CANLI_TV_RADYO.txt Dosyasını telefonuza atıp,sonra dosyayı açarak kanal ismi yanındaki
"rtsp://xx" yada "mms://xx" linklerine tıklayıp , açılan sekmeden "Bağlantıyı Aç" ı seçerek Bir çok tv kanalını izleyebilirsiniz

CANLI TV KANALLARI
-----------------------
KANAL 7 - STV EURO - STV HABER-KANAL 3-BR TV-YOL TV-KIBRIS GENC TV -SKY TÜRK 360-BENGÜTÜRK TV-KABE TV-YUMURCAK TV,PLANET KANALLARI , DREAM TV ,FOX TV ,TRT TV1-TRT HABER-TRT MÜZiK-TRT ÇOCUK-TRT HD-TRT BELGESEL-TRT TÜRK-TRT AVAZ-TRT ANADOLU-TRT OKUL-TRT 6 TÜRKÇE -TRT 6 -TRT ARAPÇA-STAR TV-KANAL D-SHOW TV-ATV-KANALTÜRK-TNT TV-CiNE-5-TR1-STV-BEYAZ TV-HABERTÜRK-NTV-CNN TÜRK-CNBC-E - NTV SPOR-HiLAL TV-DOST TV-TV 5-KANAL 5-DESTAN TV-WORLD TRAVEL CHANNEL-OLAY TV -AS TV -MAVi KARADENiZ-AKS TV -ViZYON TÜRK-TV KAYSERi -ÖNCÜR TV-KANAL URFA-TEK RUMELi TV -KANAL S -VUSLAT TV -BARIS TV -KANAL 38 -KANAL 48 -KANAL 68 -TV 52 -MALATYA ER TV -EGE TV -KANAL K -MERCAN TV -HAMLE TV -GÜNEY TV -UFUK TV -HAYAT TV -KANAL 2000 - KIBRIS AS TV -FARDA TV-ABA TV -RUMELi TV -DÜZCE TV-GTV -KIRSEHiR TV -ART TV -CHP HALK TV -MALATYA GÜNES TV -SKY TV -MERKUR TV -BEST TV-21.YY TV

YABANCI KANALLAR
-----------------------
FiLM 1 HDTV,EUROSPORT, SKY NEWS, NBC NEWS,ORANGE SPORTS, UKRAYNA STAR TV,FARDA TV ,Energy TV / NRG MUSiC , BBC ARABiC NEWS,BAZI GÜRCÜ KANALLARI

CANLI RADYOLAR
-----------------------
RADYO A - RADYO D-SHOW RADIO

GÜNCELLEME ( 07.06.2012 - TS 13:45 )

WIRELEES & WI-FI & 3G de Sorunsuz çalışıyor. bilginize

DAHA TEST AŞAMASINDAKiLER
-------------------------------
SiNEMA 1 -SiNEMA 2 -SiNEMA 3 -SiNEMA 4-SiNEMA 5-SiNEMA 6 - ÇiZGi FiLM TV

-
Keşke bendede açılsa ya off wifi ile bağlanıyorum ama açılmıyor :(

ALYAALİ

Üye