NOKIA 701 BELLE FP1 (112.010.1404) Süper CFW 30.06.2012

Sponsorlu Bağlantılar

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bu konuya baktım ama yukarıda verilen cfw nin dosyalarını nereye yüklücem phoenixlemi jaflamı bu cfw yi hazırlayan arkadaş kurulum için yardımcı olabilirmisin yada bu cfw yi yükleyen varsa anlatabilirmi?nafirimden orj.indiriyoruz phoenixden atıyoruz ama phoenix derm 774 euro turkey balck diye tek bir dosya çıkıyor yardım lütfen
dostum bu sayfada 47 nolu mesajımda kelimesi kelimesine anlattım. http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...010-1404-super-cfw-30-06-2012-a-5-632525.html

hakan_71

Üye
mükemel yapmişın elerine sağlık kardesim

ender04

ender04

Üye
üstad biraz önce bellco2 yaptığı vecefeyi yükledim denedim çok hatalar var yorum yapmılar sitede yayınlanab üç wcf içinde en iyisi diye bana göre hiç bi işe yaramaz senin wcf bana göre onlara 10 çeker wcf ler içinde en süperi hatta süper ötesi ellerine emeğine sağlık

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
üstad biraz önce bellco2 yaptığı vecefeyi yükledim denedim çok hatalar var yorum yapmılar sitede yayınlanab üç wcf içinde en iyisi diye bana göre hiç bi işe yaramaz senin wcf bana göre onlara 10 çeker wcf ler içinde en süperi hatta süper ötesi ellerine emeğine sağlık
Beğenmene sevindim. güle güle kullan.

ender04

ender04

Üye
üstad 113 son versiyon fp2 701 için çalışmaların varmı yaparsan seviniriz şimdiden teşekürler

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
evet kullanıyorum. yarın upload etmeye çalışıcam.

ender04

ender04

Üye
sağol üstad sabırsızlıkla bekliyorum

Üst Alt