NOKIA 701 BELLE FP1 (112.010.1404) Süper CFW 30.06.2012

Sponsorlu Bağlantılar

mustipa

mustipa

Üye
THe_PRoTeCToR arkadaşım cfw yi hazırladınmı merakla bekliyorum

THe_PRoTeCToR

Üye
Kardeş hazırladım upload işlemine başladım pc yi yalnız bırakmıştım odada. Birisi cancel demiş işlem iptal olmuş..

Ama böylesi ii oldu çünki eklemem gereken bi kaç şey vardı. Onlarıda ekleyip yarın upload ederim mediafire a :)

mustipa

mustipa

Üye
tamam yarın upload eddiğin zaman denerim teşekkür ederim

THe_PRoTeCToR

Üye
Önemli diil kardeş.. İnşallah bi aksilik olmaz yine de sorunsuz upload ederim

mustipa

mustipa

Üye
daha upload yapmamışsın cfw yi yine bir sorun mu çıktı

THe_PRoTeCToR

Üye
Yok inşallah bi sorun çıkmaz.. Bu gece upload edecem tam saat söyleyem ama bu gece kesinlikle upload edeceğim kardeşim..

- - - Eklendi - - -

Upload işlemini hallettim sayılır. Yarın konu açıp linkleri, özelliklerini ve ekran görüntülerini ekleyeceğim..

mustipa

mustipa

Üye
tamam dörtgözle bekliyorum inşaallah süper bir cfw olur tabiki tema effectleride bu sefer benim telde çalışır tekrar teşekkürler

THe_PRoTeCToR

Üye
Benim paylaştığım ilk CFW olacak bu.. Onlarca kez test ettim hiçbir hataya rastlamadım. Cfw gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor..
Yarın denersin konuyu açınca..

mustipa

mustipa

Üye
yarın akşam denerim artık gündüz çalışıyorum o yüzden vaktim olmuyor şimdiden hayırlı olsun ilk cfw in ve de Allah razı olsun..

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Firmware tamamen yeniden düzenlendi. açıklamalar ilk sayfada.

razor_b

Üye
izmirde konak civarlarında oturan varsa bi yanına uğrıyımda şu telefonu bi özelleştirsinn ne fp1 gördüm ne adam akıllı bi widget ne hackleyebildim nece başka bişey bu tlfonu kırmam an meselesii:X

ender04

ender04

Üye
ustam ben senin yaptığın ilk yatığın wcf den buyana hep senin wcf leri kullandım ellerine emeğine sağlık senden bir ricam var şu şebeke ve batarya rengini sevmsdim bataryayı ay yıldız kırmızı yaparsan sevinirim

elit7534

Üye
yaw arkadaşlar 701 bele de şu tema efeklerini yapamadım allah aşkına yardım edin

maxuma

maxuma

Üye
Ozcan dostum basta emegıne saglık ugrasmosson bellı cokta ıyı yorumlar almıssın.devamını beklerız.
Yalnız bı sıkıntı var dosyaları sılmısler rica etsem tekrardan upload edermısın.
İyi forumlar.tesekkurler.

ozcangoral

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, yalnız dosyalar duruyor silinme falan yok. Yeşil indir resmine tıkladığınızda mediafire sayfama yönlendiriyor. linklerin hepsi orada.

maxuma

maxuma

Üye
Teşekkürler, yalnız dosyalar duruyor silinme falan yok. Yeşil indir resmine tıkladığınızda mediafire sayfama yönlendiriyor. linklerin hepsi orada.
sağ ol dostum
telden baglanıyodum senın sayfa acılmıyodu dıger verdıgın lınke bakmıstım onlar gumlemıs.şimdi ındırdım hemen denıcem ısaallah ilk fw mı sıemens sx1 de yapmıstım sonra n73 de .işallah 701 dede yapabılırım.
devamını beklerız dostum......ıyı forumlar

mehmet3207

Üye
arkadaşlar flash işlemini nasıl yapıyorum bu cfw kurmak istiyorum ama kurulum nasıl bulamadım daha önce 5800 vardı yaptım ama bellede farklıymış galiba

mehmet3207

Üye
teşekkürler bu konuya baktım ama yukarıda verilen cfw nin dosyalarını nereye yüklücem phoenixlemi jaflamı bu cfw yi hazırlayan arkadaş kurulum için yardımcı olabilirmisin yada bu cfw yi yükleyen varsa anlatabilirmi?nafirimden orj.indiriyoruz phoenixden atıyoruz ama phoenix derm 774 euro turkey balck diye tek bir dosya çıkıyor yardım lütfen

ANIL

ANIL

Admin
teşekkürler bu konuya baktım ama yukarıda verilen cfw nin dosyalarını nereye yüklücem phoenixlemi jaflamı bu cfw yi hazırlayan arkadaş kurulum için yardımcı olabilirmisin yada bu cfw yi yükleyen varsa anlatabilirmi?nafirimden orj.indiriyoruz phoenixden atıyoruz ama phoenix derm 774 euro turkey balck diye tek bir dosya çıkıyor yardım lütfen

Phoenix ile atmanız gerekiyor. Dosyaları indirtikten sonra RM-774 adında klasör açıp dosyaları içine atacaksınız. Sonra RM-774 klasörünü Phoenix/Products içine atacaksınız. Sonra programı açıp işlemlere başlayacaksınız.

Üst Alt