Maxiplus 5 Rom ! V2

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:

hurdacibabam

hurdacibabam

Üye
Kardeşim v3 rom"unu hotfile dışında bir adresten paylaşabilirmisin lütfen hotfile de sorun varda kaç gündür bekliyorum. link atarsan sevinirim.

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Linkler yenilendi.

nevsehir5034

Üye
merhaba romunuzu çok beğendim be cihazım maxiplus 5 e yüklemeye karar verdim cihazımı rootladım ve pcmde gereken ayarları yaptım senin şekliinde yaptım olmadı sonra önerdiğin flashify programıyla denedim cwm a girdi ama enabled diye yazı çıkmıyor acaba neden?

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
ses kısma tuşu ile aşağı doğru sürekli ilerleyin enabled yazısı çıkar tuşlar etkinleşir.

asdasdasd54

Üye
Çok sağol bubam

dabbe54

dabbe54

Üye
ustam çok sağolasın yaptım sonunda hiç pcden işleme bile gerek kalmadı ilk defa root ve rom attım çok basit oldu sayende rom biraz uğraştırdı ama değdi şu samsung arayüzünde tek sevmediğim ekran sonsuz kaydırılıyor ve bu kapatılamıyor 2.si mobil verileri kapatıp açınca veya telefon 3G ye geçince wifi açınca vb. arkadan bazı uygulamalar açılıyor bunu giderebilirmiyiz?

karix

Üye
restorede attığım klasörü görmüyor

snake5500

Üye
arkadaşlar yardım edin kafayı yicem.. ne yaparsam yapim cwm mod gelmiyo.. şu 2012 güncellemesini adamakıllı verebilecek birisi var mı.. muhtemelen ondan olmuyo.. verilen linktekileri denedim olmuyo.. geri kalan herşeyi birebir aynı yaptığıma eminim.. :(

king_44

Üye

hocam öncelikle rom güzel görünüyor eline sağlık . maxi5 in kendisine ait CW si var kapatma tuşu + ses bastığımızda açılıyor rom bundanmı kurayım sizin verdiğiniz cw denmi

developr77

Üye
Merhaba
Bu rom.a uygun flash player var mı acaba?

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Bu romu attiktan sonrs subway surf de maxiplus5 kssiyor arkadasta sonra satti tlefonu

megamehmet

Üye
ÇOk güzel bir çalışma.Eski Turkcell romunu hiç sevmemiştim. Eşimin telefonuna yükledim, sürpriz oldu ona. Çok beğendi. Sadece eksik gördüğüm yer, telefon çevirici oldu. Keşke onu da değiştirseymişsin Engin kardeş. Bu arada bir türlü yükleyemeyen arkadaşlara bir uyarım var. Root yaptıktan sonra tekrar başlatın, Flashify'i kurunca kartın ana dizinine attığınız flashify-backup klasöründen backup dosyası olan "cwm'yi seçin, "restart edeyim mi" dediğinde açarken volüm + tuşuna basarak direk olarak cwm moda girin. Eğer burda girmezseniz daha sonraki açılışta cwm mod gelmiyor. Orijinal recovery moda dönüyor. Ben cwm moddaki saçma 4'lü ekranı çözene kadar 5 kere cwm backup yükledim. Orayı yakalayamazsanız orijinal recovery moda dönüyor.Bu arada bu romu yükleyip de Google Play Store ile program indiremeyen arkadaşlar aşağıdaki çözümü uygulasınlar. Bende ilk seçenek sorunu halletti.

laz080808

Üye
hocam rom yüklemiyor cwm yükledim ama romda bir sorun var yardımcı olurmusunuz

38kent

Üye
root ve cwm yukledim suan rom v3 yukledım kullanıyorum. cwm guncellemek ıcın download moda gıremıyorum ekran donuyo acılmıyo ftm moda ve fabrıka ayarlarınada geri donemıyorum

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Maxiplus 5 Rom v5 çıktı. Gerekli açıklama konuda mevcut bilginize

crowdet

crowdet

Üye
Maxiplus 5 Rom v5 çıktı. Gerekli açıklama konuda mevcut bilginize
Kardesim cikti cikmasinada bi su sacma samsung ara yuzundn vazgecemediler arkadas adam akilli costum rom cikarsalar bir ah ...

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Begenmeyen Turkcell'in orjinal romunu kullansın. Kimseye zorla kullanın demiyoruz.

crowdet

crowdet

Üye
Bn sadece gorusumu yazdm bu rom cok iyi hazrlayanin elleri dert gormesin allah var cok iyi ke ske daha farkli ara yuzlerde ve gorunumlerdede romlar olsa cok iyi ollurdu keske cayanogen yapimcilari bu telefn icin rom yapsalar adam asms bir cok telefnda romlarini denedim

Son düzenleme:

Üst Alt