Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hala Gelemediler :D

braayn

braayn

Üye
Muhtemelen Ekim ayında ayrı bir etkinlikle tanıtılacaktır :hmmm
başkan vallahi ne zaman tanıtacaklar ne zaman TR gelecek ölme eşşeğim ölme olayı yani bu işi MS ne yazık ki yapamıyor Cihazı tanıttsa TR geç geliyor Gelene kadar zaten insan çileden çıkıyor.

symbianbelle

symbianbelle

Üye
Yeni bir telefondan daha bahsediliyor. Surface phone Juggernaut Alpha isimli olacağı söylenen telefonun özellikleri
2K 5.5" Super AMOLED ekran
İntel Atom x3 işlemci
3/4 Gb ram
64/128 Gb hafıza ve microsd
21 ana 8 mp ön kamera
Gibi etkileyici özellikler ces2016 da tanıtılabilirmiş

Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve symbianbelle
braayn

braayn

Üye
Samsung marketing kısmı çok iyi çalışıyor Note 5 tanıtıldı ve bir hafta sonra TR'de MS bu konuda biraz daha hızlı olması lazım.

ON9

ON9

Üye
Samsung en alt tabakadan s5610'lardan yeniliği takip ederek karını reklama yatırarak. Sosyal medyayı ve basını da çok iyi kullanarak şu anda dünyanın en iyi 2. Markası olmuştur. Darısı bizim tok satıcının başına.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Samsung en alt tabakadan s5610'lardan yeniliği takip ederek karını reklama yatırarak. Sosyal medyayı ve basını da çok iyi kullanarak şu anda dünyanın en iyi 2. Markası olmuştur. Darısı bizim tok satıcının başına.
Dünyanın en iyi ikinci markası derken? Şu anda birinci Apple, ikinci Google üçüncü de Microsoft. Ayrıca bilmem farkında mısınız? Samsung böyle giderse tarihinde ilk defa üç yıl üst üste zarar edecek.

Samsung Marketing işini gerçekten güzel yapıyor. Adamların hisse bazında şirket değeri son iki yılda toplamda %14 düştü. Akıllı telefon pazar payını %20 civarında kaybettiler. Kârlılık sadece 2014 yılında %50 azaldı ama hala kuyruk dik geziyorlar.

Samsung'un şu anki hali bana bir şirketi hatırlatıyor ama bir türlü çıkaramadım:ehe

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, bozkirdangelen ve Esendağlı
ON9

ON9

Üye
Dünyanın en iyi ikinci markası derken? Şu anda birinci Apple, ikinci Google üçüncü de Microsoft. Ayrıca bilmem farkında mısınız? Samsung böyle giderse tarihinde ilk defa üç yıl üst üste zarar edecek.

Samsung Marketing işini gerçekten güzel yapıyor. Adamların hisse bazında şirket değeri son iki yılda toplamda %14 düştü. Akıllı telefon pazar payını %20 civarında kaybettiler. Kârlılık sadece 2014 yılında %50 azaldı ama hala kuyruk dik geziyorlar.

Samsung'un şu anki hali bana bir şirketi hatırlatıyor ama bir türlü çıkaramadım:ehe
Cihaz markası anlamında dedim zaten. Bana da Nokia nın gençliğini anımsatıyor. Biraz sürümden kazanma moduna girmiş gibiler. Cihaz başına 5$ kar kalsa 100 milyon cihaz satıyorlar muhtemelen. 500 milyon $ kar eder ama genel zararın sadece telefon bölümünden olduğunu sanmıyorum. Fi
Fi nedir bu arada sona eklemişim. :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Samsung marketing kısmı çok iyi çalışıyor Note 5 tanıtıldı ve bir hafta sonra TR'de MS bu konuda biraz daha hızlı olması lazım.
Ms cihazlar eskiyi yenisi tanıtıldığında gönderiyor durumda göre başka markayla yöneliceğim ama 920 yi uzun süre kullanacağım

• Beğen
Tepkiler: braayn
braayn

braayn

Üye
Ms cihazlar eskiyi yenisi tanıtıldığında gönderiyor durumda göre başka markayla yöneliceğim ama 920 yi uzun süre kullanacağım
bende büyük konuşmamakla birlikte MS'ta ait bir cihaz düşünmüyorum.İphone 6 plus
aynen öyle lumia 1520 gideceği yere kadar kullanır sonra iphone ile yoluma devam edeceğim

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bende büyük konuşmamakla birlikte MS'ta ait bir cihaz düşünmüyorum.İphone 6 plus

aynen öyle lumia 1520 gideceği yere kadar kullanır sonra iphone ile yoluma devam edeceğim
Aynı dediğin gibi bende düşünmüyorum zaten navigasyon için almıştım şimdi here maps android telefonlarda var dolayısıyla çok ķullanılan bir model almak istiyorum tabi kalitede önemli fotoğraf çok çekiyorum ayrıca bir makine kamera kullanmıyorum gezmeyi seven herkese iyi bir foto lazım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar, benim telefon bozulursa ne yapacağım bilmiyorum. Yeni telefon alabilmek için belkide arabamı satmam gerekecek :D Neredeyse araba fiyatına doğru tırmanıyor telefon fiyatları. (YUH diyorum içimden tabi).

• Beğen
Tepkiler: ON9
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Arkadaşlar, benim telefon bozulursa ne yapacağım bilmiyorum. Yeni telefon alabilmek için belkide arabamı satmam gerekecek :D Neredeyse araba fiyatına doğru tırmanıyor telefon fiyatları. (YUH diyorum içimden tabi).
920'ler bozulmaz.
O'nlar Lumiaların Ford Mustang'ı gibidir.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bizim telefona anca toz kaçar bu güne kadar kaç defa düşürdüm 30-40 defa olmuştur bel hizasından tık demiyor arada duvara vuruyorum uyurken falan sonra telefonu yerde buluyorum anca toz kaçtı şuana kadar onuda hiç yaptırmadım lazımda değil fazla kalsın öyle

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Inanin bu cihazlar gelene kadar orta segment olarak anılacak . Snap 830 üzerinde çalışmalar başladı nerdeyse .

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Cihazlar geç geliyor gerçekten aylardır 950 ler konuşuluyor ortada tanıtım bile yok

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Cihazların 19 Ekim'de tanıtılıp 6 Kasım'da da satışa sunulacağına dair bir söylenti var, ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez.

Üst Alt