Haber Lumia 950 Ve Lumia 950XL Türkiye’de!

Sponsorlu Bağlantılar

mesutcinik

mesutcinik

Üye
cihaz modeli nedir ? Vestel Tvlerde 8.1 sıkıntısız bağlanıyordu windows 10 ile continuum destekli cihazlarda sıkıntı çıkarıyor ağır kalıyor vestele bağlanamıyor bazı lg tvlerde de öyle durum
Telefonun yazılımını güncelledim o sıkıntı ortadan kalktı. Biraz gecikmeli de olsa çalışıyor ancak ses çalmak istediğimde cızırtı çıkıyor ses anlaşılmıyor

furyzer0

furyzer0

Üye
Telefonun yazılımını güncelledim o sıkıntı ortadan kalktı. Biraz gecikmeli de olsa çalışıyor ancak ses çalmak istediğimde cızırtı çıkıyor ses anlaşılmıyor
Gecikmeli olması kablosuz olduğu için normal zaten her cihazda öyle olur. Usb c yi hdmiye çeviren bir kablo alırsan çok daha güzel oluyor.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Gecikmeli olması kablosuz olduğu için normal zaten her cihazda öyle olur. Usb c yi hdmiye çeviren bir kablo alırsan çok daha güzel oluyor.

Öneri var mı nereden alacağıma daire şöyle güzel hem ucuz hem kaliteli?

furyzer0

furyzer0

Üye
Öneri var mı nereden alacağıma daire şöyle güzel hem ucuz hem kaliteli?
Ben aliexpressten aldım ancak iki şekilde de oturmasına rağmen sadece tek yönden çalışıyor. Ancak malzeme kalitesi plastik değil metal yapmışlar hoşuma gitti. Fiyatı yaklaşık 10 dolar.

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Ben aliexpressten aldım ancak iki şekilde de oturmasına rağmen sadece tek yönden çalışıyor. Ancak malzeme kalitesi plastik değil metal yapmışlar hoşuma gitti. Fiyatı yaklaşık 10 dolar.

Hiç bunlarla uğraşmayıp bi dock alacaksın da işte duygusal (parasal) sebepler engel oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
Hiç bunlarla uğraşmayıp bi dock alacaksın da işte duygusal (parasal) sebepler engel oluyor :)
Dock 300 tl bence parasına değmiyor. Onun yerine aynı fiyata lapdock diye bir şey var. Laptop ancak işlemcisi falan yok telefonu hdmi ile bağlıyorsun klavye, touchpad ekranı var. Ayrıca içinde bataryası da var.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve maydinmaydin

Üst Alt