Haber Windows 10 Mobile ile Gelecek Yeni Modeller

Sponsorlu Bağlantılar

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Alcatel'in yeni amiral gemisi IDOL 4s Windows 10 için yayınladığı reklam videosu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
VR noktasında ne sunabilecekler ki. Mağaza her konuda olduğu gibi bu konuda da çok eksik.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve BLasTeaR

papakudioflu

papakudioflu

Admin
VR noktasında ne sunabilecekler ki. Mağaza her konuda olduğu gibi bu konuda da çok eksik.
VR konusunda hangi mağaza zengin ki Windows Store zengin olsun. Ayrıca maxicep.com anasayfada haberinde de belirttiğim üzere mevcut durumda VR için gerekli uygulamalar Alcatel tarafından IDOL 4s Windows 10 ile birlikte ön yüklü olarak geliyor. zaten VR aksesuarı da telefon kutu içeriğinde mevcut. Bir de 469$ gibi ciddi anlamda iyi bir fiyata sahip cihaz. Ama bu telefonun Android versiyonu ne kadar bilmiyorum
Windows 10 Alcatel IDOL 4s 10 Kasım'da Satışa Çıkıyor

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
VR konusunda hangi mağaza zengin ki Windows Store zengin olsun. Ayrıca maxicep.com anasayfada haberinde de belirttiğim üzere mevcut durumda VR için gerekli uygulamalar Alcatel tarafından IDOL 4s Windows 10 ile birlikte ön yüklü olarak geliyor. zaten VR aksesuarı da telefon kutu içeriğinde mevcut. Bir de 469$ gibi ciddi anlamda iyi bir fiyata sahip cihaz. Ama bu telefonun Android versiyonu ne kadar bilmiyorum
Windows 10 Alcatel IDOL 4s 10 Kasım'da Satışa Çıkıyor
Tamam buldum. Alcatel IDOL 4s Android versiyonu 399$ fiyata sahip. Fakat IDOL 4s Windows 10 versiyonu ile aralarında dağlar kadar fark var. Android işletim sistemli IDOL 4s Snapdragon 652 yonga ga seti, 3GB RAM ve 16MP arka kameraya sahip. IDOL 4s Windows 10 ise Snapdragon 820 yonga seti, 4GB RAM ve 21MP arka kameraya sahip. Aradaki 70$ fiyat farkına değer mi? Bence değer! Ayrıca her iki telefon da JBL kulaklık ve dahili JBL hoparlöre sahip. Bunun yanında Lumia 950 XL'nin 650$ etmesi hayal bile değil

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Krnl386, ddnet ve 2 diğerleri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Alcatel Idol 4s Windows akıllı telefonun VRStore uygulaması Windows Store'da ortaya çıktı. Uygulamada Red Bull, Mercedes F1, DKNY, Volvo, MLB gibi uygulamaların yanında Seyahat, Outdoors, Spor, Yaşam Tarzı, Teknoloji, Müzik, Eğitim, Filmler, Otomobil, Moda, Design, Fitness, Yemek, Oyun, Ünlüler ve Emlak gibi 20 farklı kategoride zengin uygulama seçenekleri bulunuyor.
Ayrıca uygulama ile videoları dokunmatik ile kontrol veya Gyroscope ile ko trol etme, Facebook, Twitter, e-posta ve Kısa Mesaj olarak 360 video paylaşma gibi özellikler de var.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Aybin.Kilic, ddnet ve 3 diğerleri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Dell Stack ve Dock harika görünüyor :oke:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Aybars1979, rainman3545 ve 4 diğerleri
afwerker

afwerker

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: afwerker ve KırmızıBeyaz60
omerk88

omerk88

Üye
peki şimdi alcatelmi hp elit mi tercih edilmeli

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
yanlışım varsa beni yamultun ama x86 için Intel işlemci lazım değil miydi?
Yok yok doğru kal sen. Evet zaten telefonda dizüstü bilgisayar sınıfı Intel Kaby Lake işlemciler kullanılıyormuş.

Yahu siz hiç bizim anasayfayı takip etmiyor musunuz? sopa:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
anladığım kadarı ile w10 mobile sıradışı gelmeli ki tekrar müşteri toplasın ortada bir güven kaybıda söz konusu sistemden ziyade tutarsız bir takım hareketler var sanırım

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yok yok doğru kal sen. Evet zaten telefonda dizüstü bilgisayar sınıfı Intel Kaby Lake işlemciler kullanılıyormuş.

Yahu siz hiç bizim anasayfayı takip etmiyor musunuz? sopa:
Hocam döveydin eyiydi :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Alcatel İdol 4 Pro Tanıtıldı
Snapdragon 820 işlemci
4gb ram 64 gb hafıza micro sd kart desteği var
3000 mah batarya
21mp arka 8mp ön kamera

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ceza87, maydinmaydin ve Aybin.Kilic
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Dell Stack tan hala bir ses soluk yok değil mi ?
Yalan oldular valla ..

Üst Alt