Konsollar hakkında kararsızlığım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Off beyler hersey guzel flanda bu oyun fıyatları blue ray yuzunden cok fazla yaa pcden oyunu ındırıp ps3e atamazmıyız yanı battefield 3 alcam ama 110 tl pahalı :S

Ps3 yerine xbox 360 alsak oyunları 8 tl flan ama dedıgın gıbı ulkemızde xboxa o kadar ılgı yok diye oyun bulamam dıye korkuyom ama oyun fıyatlarına bakınca xboxa ulkemızdekı ılgıye bakarsak ps3 e yonelıyom ps3dende fıyatlar sogutuyorr..

Örneğin Havale ile alınacak oyunlar:

Bakın Xbox için oyun fiyatları 10 - 15 tl arası ps nın max payne 3 u 115 TL

Xbox 4 GB Konsol 680 TL mesela

4GB Sizce yetermi CDyi takıp oynıcam zaten Xboxun ııcne koymıcamki

Kardeşim dediğim gibi o CD'ler büyük ihtimal Fw'li cihazlar için olan sahte CD'ler.Xbox oyunları o kadar ucuz değil.Mesela orjinal Battlefield 3 internette olmasına rağmen 120 lira urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/battlefield-3-xbox360-oyunu-62850526

Ps3'ü hacklersen HDD'ye internetten indirip oyun atabiliyorsun ya da attırabiliyorsun tıpkı Xbox'ta 8 liraya CD almak gibi.Dediğim gibi 8 liraya bırak orjinal 0 oyunu 2-3. elini bile bulamazsın.

• Beğen
Tepkiler: fatihcan85

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Hmm Peki biz 0 Ps3 alcağız mağazadan 24 ay taksitle alıcağız Aldıktan sonra oyunu tak oyna oyle dımı bunun çip flan lazım değil dimi
internette oyle yazılar gordum ama ...

Bu Ps3 beni 3 4 yıl idare eder dimi oyun konusunda ..

Ayrıca bızım tvnın teknık ozelıklerıde :

Siemens FS284V7 84 Ekran Televizyon

Ekran Boyutu: 33" (84 cm) Ekran Formatı: 4:3 Sistem : PAl
BG Program Sayısı : 100 Kablolu Yayınlara Uygunluk S1-S41 Teletext Stereo PLL Tuner
BAĞLANTILAR: Anten girişi ( 75 ohm IEC )
AV Skart ( RGB + AV ) Xip 0

Yine görüntüde kotuluk yasanmaz dımı guzel cıkar ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Hmm Peki biz 0 Ps3 alcağız mağazadan 24 ay taksitle alıcağız Aldıktan sonra oyunu tak oyna oyle dımı bunun çip flan lazım değil dimi
internette oyle yazılar gordum ama ...

Bu Ps3 beni 3 4 yıl idare eder dimi oyun konusunda ..

Ayrıca bızım tvnın teknık ozelıklerıde :

Siemens FS284V7 84 Ekran Televizyon

Ekran Boyutu: 33" (84 cm) Ekran Formatı: 4:3 Sistem : PAl
BG Program Sayısı : 100 Kablolu Yayınlara Uygunluk S1-S41 Teletext Stereo PLL Tuner
BAĞLANTILAR: Anten girişi ( 75 ohm IEC )
AV Skart ( RGB + AV ) Xip 0

Yine görüntüde kotuluk yasanmaz dımı guzel cıkar ?

Yani görüntüde bir problem olmaz ama HDMI girişli bir televizyon gibi performans beklemelisin.PS3'te orjinal oyun olacaksan tak çalıştır mantığı var.Eğer JB'ler isen cihazı online oyun oynayamazsın fakat cihazın HDD'sine oyun atarak ücretsiz bir şekilde HDD'den oyun oynayabilirsin.Tabi JB'leme olayını eğer oyun alacak durumun varsa önermem.Bana kalırsa cihazı JB'leyince PS3'ün PS2'den pek farkı kalmıyor.

• Beğen

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Tm Ps3 sorularım bıttı Sımdı ıse hangı oyun almalıyım onu belırlemem lazım cok kararsızım beni 1 ay ıdare edıcek bırsey olsun kı saycagım oyunlar edebılır ben uzun zamandır fps oynayamıyorum zaten konsol baslayınca alısmam 1 haftayı flan bulur belkı 2 3 gun oyundakı zorluklarıda sayarsak sızce hangısı ?

Crysis 2 , Battefield Bad Company 2 , Mafia 2 , GTA 4 onerılerınızı beklıyourm benm kararım Mafia 2 gibi gelıyor sızce ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Tm Ps3 sorularım bıttı Sımdı ıse hangı oyun almalıyım onu belırlemem lazım cok kararsızım beni 1 ay ıdare edıcek bırsey olsun kı saycagım oyunlar edebılır ben uzun zamandır fps oynayamıyorum zaten konsol baslayınca alısmam 1 haftayı flan bulur belkı 2 3 gun oyundakı zorluklarıda sayarsak sızce hangısı ?

Crysis 2 , Battefield Bad Company 2 , Mafia 2 , GTA 4 onerılerınızı beklıyourm benm kararım Mafia 2 gibi gelıyor sızce ?

Tamamen sana kalmış bir olay ama 1 ay boyunca sadece 1 oyunla idare edeceksen Crysis ya da Battlefield sıkar bir süre sonra diye düşünüyorum.Mafia ya da GTA daha uzun soluklu oynanılabilen oyunlar bu yüzden bu ikisinden birini öneririm.Ek olarak bir çok kişinin PS3 alma sebebi olan God Of War, Uncharted, Little Big Planet, Crash Bandicoot (Çocukluğumdan beri çok severim), Gran Trusmo, Killzone, InFamous, Resistance, Final Fantasy gibi oyunlarıda şimdi olmasa bile ileride şiddetle tavsiye ederim.Bana göre her PS3 sahibinde kesinlikle olması gereken oyunlar bunlar.Özellikle God of War ve Killzone'u çok severim ve bana göre Sony'nin yaptığı en iyi oyunlar bunlar.

• Beğen

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Valla God of War incelemesini izledim tam benlik oyun yani dıştan bir gorunus ve ps3 ıcın kolay olan kullanımı benı etkıledı bence ps ıcın bu oyunla baslamalıyım tesekkur ederım "kullanıcıadları" Sorularımı cevaplayıp bana yardım ettiğin için..

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Valla God of War incelemesini izledim tam benlik oyun yani dıştan bir gorunus ve ps3 ıcın kolay olan kullanımı benı etkıledı bence ps ıcın bu oyunla baslamalıyım tesekkur ederım "kullanıcıadları" Sorularımı cevaplayıp bana yardım ettiğin için..

Rica ederim ne demek :tebessüm: Şimdiden hayırlı olsun o zaman.God Of War pişman etmez heleki ilk 2 oyununu da oynadıysan.İleride GoW 1 ve 2'nin bir arada olduğu bir oyun var onuda alıp önceki oyunları oynarsan oyunda olan biteni amacını falan daha iyi anlayabilirsin ;)

• Beğen
Hex4d0r

Hex4d0r

Üye

Türkçe yoksa Nasil Türkçe yazdin :hmmm

Çünkü dile saygım var. "turkce" yazmak istemedim.

Hocam bende XBox kullanıyorum ama Xbox daha iyi, PS3 daha iyi gibi bir durum yok.Xbox ile PS3 arasındaki grafik farkı ilk zamanlarda çok büyüktü ama şuanda neredeyse hiç hatta tüplü televizyonda fark edilmeyecek farklar var.Birde Türkiye'de PS3 her anlamda daha çok yaygın ve daha çok destek görüyor.Dünya'da neysede Türkiye'de PS3'ün pazarı çok çok daha geniş durumda.PS3'ü bilmeyen yokken Xbox360'ı sadece belirli kişiler biliyor Türkiye'de.PS3'teki exclusive oyunlar daha iyiyken Xbox'ta FPS oynamak çok ama çok daha eğlenceli.Birde Xbox Live'ı kullanmadıktan sonra XBox'a sahip olmanın pek bir anlamı yok.PS3'ü de hacklemeyi önermem ama cihaz illa hacklenecekse alınacak cihaz PS3 olmalı bana göre :hmmm

PS3'ün başarız olduğu ortada. Onun için daha iyi ve daha kötü denilebilir. Tüplü ekranda farkeden fazla şey olmayacaktır ama genel olarak yazdım ben :) Neden live olmadan xbox almanın anlamı olmamasını açıklar mısın ? Sadece Sony adı var diye yaygınlaştı PS3 Türkiye'de. Xbox üzerine kurulumu forumlardan ben cevapsız kalan bir yardım başlığı veya soru başlığı görmedim. Destek gayetde yerinde :) PS3 kitlesinde çoluk çocuk çok fazla Xbox'takilere göre, zannediyorum ki PS3 forumlarında saçma sapan çöp konular bolca mevcut. Bu da probleme, bilgiye giden yolu tıkar. Ayrıca konular içinde fazlaca alakasız muhabbet döner. Belki vardır bir iki tane düzgün bi forum ama aramalar da herzaman ilk o sonuçlar çkmayacak :)

Exclusive oyunlar tartışmaya açık bir konudur. Kimi adam Bilimkurgu(Halo Serisi) sever kimisi Fantastik(GOW Serisi). Bu konuda Sony iyi iş çıkarmış seçenek çok ve hemen hemen hepsi kaliteli yapımlar yine de tercih meselesi diyorum. (Ah Killzone ah! :)) Xbox360 hackli olsa bile (Fw 3.0 ile) live üzerinden banlanıncaya kadar oynayabilirsin. Ayrıca oyun temalı konsollara bayılıyorum :) (MW3 Edition). Ayrıca Kinect var. Sırf Kinect için almış olan hatırı sayılır kişi var. Gerçekten çok iyi. Şu an için oyun desteği sınırlı ama öte yandan PS3 Move a bakıyoruz. İyi hoş ama çok pahalı. Tüfeği ayrı aparatı ayrı para.

Neyse yazıyı fazla uzattık. Bende Xbox360 diyorum. 1000TL'ye Kinect Bundle paketler var sanalpazarda ya da al MW3 Edition konsol. Oyunu da geliyor yanında orjinal. Sonra 2. el oyun alırsın. Dirt3, Max Payne 3. Belki oyunları biraz geç alırsın ama orjinal Multiplayer keyfiyle oynarsın :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Çünkü dile saygım var. "turkce" yazmak istemedim.

PS3'ün başarız olduğu ortada. Onun için daha iyi ve daha kötü denilebilir. Tüplü ekranda farkeden fazla şey olmayacaktır ama genel olarak yazdım ben :) Neden live olmadan xbox almanın anlamı olmamasını açıklar mısın ? Sadece Sony adı var diye yaygınlaştı PS3 Türkiye'de. Xbox üzerine kurulumu forumlardan ben cevapsız kalan bir yardım başlığı veya soru başlığı görmedim. Destek gayetde yerinde :) PS3 kitlesinde çoluk çocuk çok fazla Xbox'takilere göre, zannediyorum ki PS3 forumlarında saçma sapan çöp konular bolca mevcut. Bu da probleme, bilgiye giden yolu tıkar. Ayrıca konular içinde fazlaca alakasız muhabbet döner. Belki vardır bir iki tane düzgün bi forum ama aramalar da herzaman ilk o sonuçlar çkmayacak :)

Exclusive oyunlar tartışmaya açık bir konudur. Kimi adam Bilimkurgu(Halo Serisi) sever kimisi Fantastik(GOW Serisi). Bu konuda Sony iyi iş çıkarmış seçenek çok ve hemen hemen hepsi kaliteli yapımlar yine de tercih meselesi diyorum. (Ah Killzone ah! :)) Xbox360 hackli olsa bile (Fw 3.0 ile) live üzerinden banlanıncaya kadar oynayabilirsin. Ayrıca oyun temalı konsollara bayılıyorum :) (MW3 Edition). Ayrıca Kinect var. Sırf Kinect için almış olan hatırı sayılır kişi var. Gerçekten çok iyi. Şu an için oyun desteği sınırlı ama öte yandan PS3 Move a bakıyoruz. İyi hoş ama çok pahalı. Tüfeği ayrı aparatı ayrı para.

Neyse yazıyı fazla uzattık. Bende Xbox360 diyorum. 1000TL'ye Kinect Bundle paketler var sanalpazarda ya da al MW3 Edition konsol. Oyunu da geliyor yanında orjinal. Sonra 2. el oyun alırsın. Dirt3, Max Payne 3. Belki oyunları biraz geç alırsın ama orjinal Multiplayer keyfiyle oynarsın :)

Kardeşim bende XBox kullanıyor ve daha iyi olduğunu düşünüyorum ama birbirlerine karşı üstünlükleri var.Exclusive oyun konusunda Sony gerçekten iyi.Zaten dünyada XBox daha yaygın ve daha çok satılmış fakat Türkiye'de daha önceki konsollarından dolayı Playstation çok ama çok daha fazla tanınıyor ve destek görüyor bunu söylemiştim.Bilindiği üzere XBox'ın PS3'e en büyük üstünlüklerinden birisi Xbox Live.Cidden mükemmel durumda ve PSN ile kıyaslanamayacak kadar iyi durumda.Bu yüzden bundan feragat etmek çok gereksiz.Dediğin gibi banlanana kadar kullanıyorsun ve Fw'leyen 3-4 arkadaşımın bir çoğu ilk haftasında 1 taneside 2. ayında banlandılar.Yani ban kaçınılmaz sonuç olarak Fw'liyince online özelliğini er ya da geç yitiriyor XBox.Bence Move Kinect birbirine rakip değiller.1-2 kere silah aparatıyla Move'u kullandımda gerçekten aparyrı bir duygu.Kinect'te advanture oyunlar mükemmel eğlenceli oluyorken Move biraz daha FPS ve arcade oyunlara uygun.Sonuç olarak bir çok üründe olduğu gibi bundada 2 makinenin birbirine üstünlükleri var.Önemli olan hangi özelliğin daha çok istenildiği.XBox kesinlikle daha iyi ya da PS3 daha iyi gibi bir durum yok.

- - - Eklendi - - -

Birde PS3 ve hatta Wii için bile stickerlar var.Özel tasarım ürün almaktansa bunlar tercih edilebilir.Heryanını kaplayan sticker ile XBOX MWC3 Edition'un dış görünüş olarak aynısı bir cihaz yapmak mümkün.

• Beğen

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
O Zaman işler değişti şimdi Ps3 vs Xbox arasında kaldım o zaman bu sorulara gore planlıcam kendımı :

Xbox Fiyatları nekadardır ve burdaki mağazalarda bulmak mumkunmu ? (Onu bende arastırırımda fıyatı yazın yeter)
Xbox hiç oynamadıgım ıcın oyun koluna alısmam uzun zaman alırmı ve tuplu tvye bağlanırmı ?
Xbox 'a aldıgımız oyun 1den fazla dvd ise xboxa nasıl takıp oynuyacağız ?
Xbox beni kaç yıl idare edebilir ?
Xbox kullanımı kolaymı ?

Bu xbox sorularına karşın fikir değiştircem.. cunku bu kararı 1 defa verebılıcem vercegım kararın benı pısmanlıga suruklemesını ıstemıyorum cunku tek sansım o yuzden bu sorular bundan..

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
O Zaman işler değişti şimdi Ps3 vs Xbox arasında kaldım o zaman bu sorulara gore planlıcam kendımı :

Xbox Fiyatları nekadardır ve burdaki mağazalarda bulmak mumkunmu ? (Onu bende arastırırımda fıyatı yazın yeter)
Xbox hiç oynamadıgım ıcın oyun koluna alısmam uzun zaman alırmı ve tuplu tvye bağlanırmı ?
Xbox 'a aldıgımız oyun 1den fazla dvd ise xboxa nasıl takıp oynuyacağız ?
Xbox beni kaç yıl idare edebilir ?
Xbox kullanımı kolaymı ?

Bu xbox sorularına karşın fikir değiştircem.. cunku bu kararı 1 defa verebılıcem vercegım kararın benı pısmanlıga suruklemesını ıstemıyorum cunku tek sansım o yuzden bu sorular bundan..

Xbox ile PS3 fiyatları neredeyse aynı neredeyse hiç fark yok ama Kinect'li paketlerden alırsan Xbox - Kol - Kinect - Kinect oyunu (Bazılarında 2. kol veya bluetooth kulaklıkta oluyor) toplam 1000 TL falan oluyor.Diğer türlü XBOX + Kol + 1 oyun aynı PS3'teki gibi 600 ile 800 arasında değişiklik gösteriyor.

Kullanan herkesin diyeceği gibi Xbox360'ın kolu PS3'e göre çok ama çok daha fazla ergonomik, rahat ve kullanışlıdır.Arkadaki tuşların 2 tanesinin tetik gibi olması FPS oyunlarda mükemmel bir deneyim sunuyor.Kola alışmak ise en fazla 1 saatini alır.Eğer gamepad'leri karşılaştıracaksan PS3'ünkine gamepad bile diyemeyiz XBox'ınkinin yanında.

Tıpkı PC'deki gibi CD'leri koyuyorsun o küçük bir kurulum tarzında bir şey yapıyor daha sonra o CD'lerden biriyle tıpkı PS3'teki gibi tak çalıştır olarak oyununu oynuyorsun.

Doğrusunu söylemek gerekirse Xbox'ın geleceği PS3'e göre daha az.Bunun en büyük sebebi ise Blue-Ray yerine DVD Player kullanması.Bu yüzden yakın zamanda bir Xbox 720 görebilir fakat bu XBox 360'ın desteğini yok etmez.Hala en azından bir 2-3 yılı var.Hatta daha fazla bile.

Kullanımı gayet normal PS3 ne kadar zorsa o kadar zor diyelim.Yani kullanımındaki problemler seni korkutmasın en fazla 1 gün uğraşır ondan sonra her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenirsin.

Yalnız sana tavsiyem kullanımındaki şeylerden ziyade içeriklerine göre karar vermen.Mesela online servisinin senin için olan önemi.Xbox Live PSN'e göre çok başarılı iken PSN tamamen bedava olmasına rağmen XBOX Live altın üyelik için yıllık belirli bir ücret alıyor.O ücreti ödemezsen başta online oyun oynamak olmak üzere bir çok şeyi yapamazsın.Asıl bunları düşünmen lazım bana kalırsa.

• Beğen

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Hmm O Zaman Xbox candır ya Xbox 360'mı alıyım Xbox mu alayım sence ?
Ayrıca ben online oyun sevmem zaten sıngle takılcam gorev yapcam flan budur yani..

Hem oyunlarıda ucuz.. gamepadide kolay alısılıyorsa tamam xbox alıyım ben ya :D

he bu sıtedende o zaman guzel oyunlar var

Bu oyunlarıda acar dımı xbox ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Hmm O Zaman Xbox candır ya Xbox 360'mı alıyım Xbox mu alayım sence ?
Ayrıca ben online oyun sevmem zaten sıngle takılcam gorev yapcam flan budur yani..

Hem oyunlarıda ucuz.. gamepadide kolay alısılıyorsa tamam xbox alıyım ben ya :D

Xbox PS2'nin rakibi 3'ün değil.Tabiki XBOX360.Ayrıca Türkiye'de XBOX bulman neredeyse imkansız.Birde oyunları ucuz diyip durma ya kaç kere diyicem neredeyse aynı fiyatta oyunları :D O görev yapma falan gibi olaylarda PS3 daha başarılı özel oyunları ile.Tabi 1-2 seri ve 5-6 oyun için başka cihazı tercih etmeye değer mi orasına sen karar vermelisin.Xbox biraz daha FPS'e yatkın gerek gamepad'i gerek Halo serisi v.s ile.

• Beğen

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Bende zaten FPS tarz oynamayı severım Battefield 3 , COD MW3 , Spech Ops Line , Max Payne 3

Peki neden Xbox turkıyede az sayıda var yanı buralarda bulunmazmı ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bende zaten FPS tarz oynamayı severım Battefield 3 , COD MW3 , Spech Ops Line , Max Payne 3

Peki neden Xbox turkıyede az sayıda var yanı buralarda bulunmazmı ?

Bulunur az sayıda dediğime bakma baya bileni var ama Playstation yılların konsolu olduğundan ve Türkiye'de isim yaptığından 7-70 herkes biliyor PS3'ü bu yüzden daha çok tanınıyor.Biz biraz gelenekçi olduğumuzdan daha iyi bile olsa yeni bir şeye hemen geçiş yapmadığımızdan XBox normalde olacağındanda az sattı.Birde Microsoft XBox konusunda Türkiye'yi fazla önemsemiyor.

• Beğen

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Off Burdakı magazalarda bulamazsam Xbox 360 , Ps3 ile devam ediceğiz en cok uzulecegım sey ıse gamepad farkı olucak :S

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Off Burdakı magazalarda bulamazsam Xbox 360 , Ps3 ile devam ediceğiz en cok uzulecegım sey ıse gamepad farkı olucak :S

Cidden üzülmeye değer o gamepad farkı :D özellikle analogların yerlerinin değişik olması ele öyle bir oturmasını sağlıyorki PS3'te anolog kullanamayan FPS oyunları bile yön tuşlarıyla oynayan arkadaşlarım bile XBox'ta analog ile baya iyi oynuyorlar :D

• Beğen
Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
PS2 de mw2 mw3 oynayamassın benim ps2 vardı geleceği olmadığından dolayı camdan fırlattım :)

Edit: Konsolda oyunun keyifi güzel fakat ben fps oyunlarının konsollarda oynanmasına karşıyım.Yani ne diyeyim FPS dediğin klavye ile maus ile kulaklık ile oynanır.Anolog filan hikaye bence.

Edit2: XBOX Türkiye'de nasıl zor bulunuyor anlamış değilim.Bizim köşebaşındaki ahmet abi bile satıyor (televizyon tamircisi).-garantili-

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
PS2 de mw2 mw3 oynayamassın benim ps2 vardı geleceği olmadığından dolayı camdan fırlattım :)

Edit: Konsolda oyunun keyifi güzel fakat ben fps oyunlarının konsollarda oynanmasına karşıyım.Yani ne diyeyim FPS dediğin klavye ile maus ile kulaklık ile oynanır.Anolog filan hikaye bence.

Edit2: XBOX Türkiye'de nasıl zor bulunuyor anlamış değilim.Bizim köşebaşındaki ahmet abi bile satıyor (televizyon tamircisi).-garantili-

Zor bulunuyor demedim zaten.Az biliniyor, destek PS3 ile kıyaslandığında çok az bilinirliğide öyle.Bundan bahsetmiştim.İstanbul dışındaki bir çok ilde adı bile duyulmamış bırak kullanıcı kitlesinin olmasını ama PS3 öyle değil yani Türkiye için durum bu.Ayrıca analog ile bir çok usta FPS oyuncusuyum diye geçinen insandan iyi FPS oynarım.O zaman FPS mause ile de oynanmasın PS3 + Move + Shooter ile oynayalım asıl tadı o zaman çıkar.

• Beğen
Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye

Zor bulunuyor demedim zaten.Az biliniyor, destek PS3 ile kıyaslandığında çok az bilinirliğide öyle.Bundan bahsetmiştim.İstanbul dışındaki bir çok ilde adı bile duyulmamış bırak kullanıcı kitlesinin olmasını ama PS3 öyle değil yani Türkiye için durum bu.Ayrıca analog ile bir çok usta FPS oyuncusuyum diye geçinen insandan iyi FPS oynarım.O zaman FPS mause ile de oynanmasın PS3 + Move + Shooter ile oynayalım asıl tadı o zaman çıkar.

Konsollarda iyi FPS oynamak için baya alışmak gerekiyor şahsen oynadım ama PC oynadığım zevki vermedi anolog kontrollerle oynamak fakat FPS hariç diğer oyunlarda konsolda baya zevk veriyor oyunlar hele GTA serisini konsolda pcye göre daha zevkli ve kolay oynuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...