Oyun konsolları hakkında ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Oyun konsolları hakkında ?
Beyler bizim kredi kartı varmış. Bende yeni öğrendim Kullanabiliriz belki ondan soruyorum Sizce Ps3 mü Xbox mu ve bu oyunlar cok pahalı bide napmalıyım fiyat konusunda ve en uygun xbox veya ps3 nerde bulurum ve mümkünse taksit 12 ay ve üzeri olsun cevaplarınızı bekliyoprum hangi konsol beni 2 3 yıl idare eder ve oyun sorunu için ne yapmalyım ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Oyun konusunda daha önce dediğim gibi eski oyunları veya 2. el oyunları almalısın fiyatı problem çıkarıyorsa.Playstation alacaksan SonySepetim adında bir site var sakarya'daki bir Sony Center'a ait oradaki fiyatlar gerçekten çok uygun internetten alırsanız hemde güvenilirdir.Oyun konusunda ise yine internetten çok ucuza alabilirsiniz veyahut 2. el oyunlara yöneleceksiniz mecburen.En son XBOX'ıma oyun alırken görmüştüm GoW III'ün 2. elleri 30-40 TL civarlarında geziyor mesela.Bu durumda size XBOX önermem çünkü Türkiye'de oyun piyasası pek yok.2. el oyun istiyorsan internete bağımlısın aynı şekilde bazı bilinmedik oyunlarıda.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Oyun konusunda daha önce dediğim gibi eski oyunları veya 2. el oyunları almalısın fiyatı problem çıkarıyorsa.Playstation alacaksan SonySepetim adında bir site var sakarya'daki bir Sony Center'a ait oradaki fiyatlar gerçekten çok uygun internetten alırsanız hemde güvenilirdir.Oyun konusunda ise yine internetten çok ucuza alabilirsiniz veyahut 2. el oyunlara yöneleceksiniz mecburen.En son XBOX'ıma oyun alırken görmüştüm GoW III'ün 2. elleri 30-40 TL civarlarında geziyor mesela.Bu durumda size XBOX önermem çünkü Türkiye'de oyun piyasası pek yok.2. el oyun istiyorsan internete bağımlısın aynı şekilde bazı bilinmedik oyunlarıda.

Hımm o site gerçekten güzelmiş fiyatlar filan birde benim tv malesef tüplü bu ps3 lerin monitörle bağlantısı olabiliyor diye okumuştum benim monitör ise 1280x1024 ve 60 hz dac çıkışı 400 mhz monitör arkasında ise monitör numarası vardı samsungdan baktım LCD Monitör yazıyordu bu monitörlede oynanabılırmı sizce ?

Bu arada bu kredi kartından aylık 54 lıra veriyonya bankaya ne kadar veriyoz sonra bi sıkıntı olmasın haciz filan ılkkez kullancazda 250 lıralık lımıtmı ne varmıs buyukbabamın zaten :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Hımm o site gerçekten güzelmiş fiyatlar filan birde benim tv malesef tüplü bu ps3 lerin monitörle bağlantısı olabiliyor diye okumuştum benim monitör ise 1280x1024 ve 60 hz dac çıkışı 400 mhz monitör arkasında ise monitör numarası vardı samsungdan baktım LCD Monitör yazıyordu bu monitörlede oynanabılırmı sizce ?

Bu arada bu kredi kartından aylık 54 lıra veriyonya bankaya ne kadar veriyoz sonra bi sıkıntı olmasın haciz filan ılkkez kullancazda 250 lıralık lımıtmı ne varmıs buyukbabamın zaten :)

Valla ödediğin ücret bankasına göre değişiyor.Eğer farketmediysen söyleyeyim istersen kapıda kredi kartı ile ödeme veya kapıda nakit ödeme seçenekleride var ve 100 TL üzerinde alışveriş yaparsan kargo ücretsiz oluyor.Kredi kartındaki masraf ücreti durumlarını v.s bende bilmiyorum malesef.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Peki monitör konusu tv 90 ekran monitör lcd monitöre uyarmı ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Peki monitör konusu tv 90 ekran monitör lcd monitöre uyarmı ?

Oynayabilirsin fakat gördüğüm kadarıyla HDMI girişi yok yani maximum performansları beklememek lazım.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
tatmin edici olsun yeter zaten ve o gerekli kablo kutudan cıkıyo deme ps3 un ? monitör için yani

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Peki 90 ekran Tüplü tvde görüntü nasıl cıkar ve monitörde ses çıkmazsa napcaz ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Peki 90 ekran Tüplü tvde görüntü nasıl cıkar ve monitörde ses çıkmazsa napcaz ?

Valla tüplü ekranda görüntü alırsın almasınada performans fazla bekleme.Tabiki bir PS2'den iyi olacaktır ama PS2'nin en yüksek grafikli tepe oyunlarıyla arasında uçurum olmayacaktır tüplü ekranda.Monitör konusunda ise bildiğim kadarıyla PS3 için harici speaker'lar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt