İşte benim çizimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

MaxiShe

Üye
hepsi başarılı.

• Beğen
Tepkiler: FGFC820

Invoke

Invoke

Üye

Mesela bunlar... Demek istediğim bir hayal gücü de var işin içinde :)

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi

Mesela bunlar... Demek istediğim bir hayal gücü de var işin içinde :)

Şimdi kardeşim sana şöyle söyleyeyim. Birinci fotoğraf kardeşimin "BƏTN" ismini verdiği kendi fantazisini canlandırılması (yani anne karnında olan üreme). İkinci fotoğrafdaki göz benim gözüm ağızlar kardeşimin ağzı ilk önce fotoğraf makinesi ile çekilmiş daha sonra kağıda çizilmiş. Ortasındaki kız ise ayrı bir resim aslında buraya da çizdik oturdu :) üçüncü de şöyle anlatayım o zamanlar gençtik ve bir iki yol vardı ve seçim etmek zorundaydık o adam benim yolda seçilmiş olan yol ve yürüyen de bizizdir herhalde :D

- - - Eklendi - - -

bakıyorum da arkadaş profil fotografını degiştirmiş sürekli patlamış mısır yiyen bir fotograf vardı gıcık olmuştum :D
Ben de qıcık olmaya başlamıştım doğrusu :D

- - - Eklendi - - -

hepsi ayri guzel ellerine saglik :thumbup:
teşekkür ederim)

burhankoxp22

Üye
kardeş gelen kutun dolmuş temizlersen sevinirim

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Kardeş bende böyle resim hastasıyım çizerim çok sana bi tavsiye sakın bunu meslek olarak yapma. :)

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
yok kardeşim ne mesleği) 2009dan buyana çizmiyorum zaten)) nadiren yani
Aynı bende üniversiteye başladım başlayalı vakit bulamadım hiç ama altın bilezik sonuçta bi yetenek sanat yani helal olsun :ok2:

• Beğen
Tepkiler: BigHackeR35 ve FGFC820
FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah saolsın :)

Massbattle

Üye
Gözlere ve nerelere çizdiğinize dikkat edin yanlış anlaşılabilir..

burhankoxp22

Üye
göz çizimlerine dikkat et diyor "illuminati " diye degişik olay var ama sanmıyorum her göz çizimini illuminati ye baglamamak lazım insan figürü çiziyorsun kaşını gözünü yapmayacaklarmı insanlar :)göz yerine kulak veya burun çizerse deli derler adama :D

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
göz çizimlerine dikkat et diyor "illuminati " diye degişik olay var ama sanmıyorum her göz çizimini illuminati ye baglamamak lazım insan figürü çiziyorsun kaşını gözünü yapmayacaklarmı insanlar :)göz yerine kulak veya burun çizerse deli derler adama :D

hah evet ben de illuminati olsun diye göz çiziyorum zaten, yoksa insanda gözmü çizilir yahu?))). ya boş iş bu ilminati felan. eskiden en iyi çizdiğim hatta saatlerle çizerdim göz. en iyi organdir benim icin :D

• Beğen
Tepkiler: burhankoxp22
FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
İşte bu da benim resime ilk başladığımda çektiğim ilk şey) Harflerden başlamıştım o zamanlar :)

burhankoxp22

Üye
bu ne bir anlam veremedim :)

Üst Alt