Tavsiye Nokia Telefon Bataryaları

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia Telefon Bataryaları
Arkadaşlar merhaba , forumda üyelerimizin bir kısmı ben dahil olmak üzere Nokia'nın üretmiş olduğu artık maziden kalma telefonlara ilgi ve alakası var .
Uzun zamandır adam akıllı batarya pil arıyorum fakat adam akıllı bir ürün bulamadım . Yaklaşık 10 adet eski telefonum var . 6 tanesi bl-4d ile çalışıyor.
Bugün bir araştırma yapmak istedim ve Rovimex batarya'ya denk geldim .

Nokia batarya konusunda çok geniş yelpazede ürünleri mevcut. Linkini bırakıyorum sizinde ihtiyacınız varsa alın yorumlarınızı belirtin . Sorun şu ki BL-4D batarya yok . Forumdan iyi bir talep olursa belki üretebilirler .

@DarkredBlue61 @PALA. @gonyalı @XXXturi01 @DeV/AsA toplayan içimizi açan arkadaş sana da selam olsun. Daha önce BL-4D Başlığı ile açtım fakat bu sefer üretilen modeller çok fazla olduğu için buraya yeni konu açtım . @Admin arkadaşlar isterlerse birleştirme yapabilirler .

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Banada uygun fiyata BL-5C batarya lazım bende var ama 600 mah bana 1000 mah civarı bl 5c batarya lazım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bu üretici de 90 lira gayet uygun
bende megatech mıydı neydi bi tane var yan sanayi 5 tl ye almıştım ama güneşin altında hem şarj olup hemde timelapsemı yaptırmadım neler yaptırdım neler. ona rağmen bana mısın dememişti. hala daha durur şarjı çabuk bitiyor kamerayı açınca ama öneririm. isterseniz burada uyguna batarya var yada gel veririm o dediğim yan sanayiyi kullanırsın. elimde 2 tane de orjınal batarya vardı diye biliyorum.

808 de 4d idi sanırım 1.3 amper mı ne
Mesaj birleştirildi:

gelemem dersen alır kargolarım anlaşmamız var mng ile fakat garanti veremem ne kadar gider eder. çoğu orjınal diye satıyor zorlasan A kalite diyor ama yan sanayi hepsi. ne kadar gidecekleride belli değil. o söylediğim bataryadan önce 5 6 tane çöp etmiştim. birden şarjları bitiyordu falan :D

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
bende megatech mıydı neydi bi tane var yan sanayi 5 tl ye almıştım ama güneşin altında hem şarj olup hemde timelapsemı yaptırmadım neler yaptırdım neler. ona rağmen bana mısın dememişti. hala daha durur şarjı çabuk bitiyor kamerayı açınca ama öneririm. isterseniz burada uyguna batarya var yada gel veririm o dediğim yan sanayiyi kullanırsın. elimde 2 tane de orjınal batarya vardı diye biliyorum.

808 de 4d idi sanırım 1.3 amper mı ne
Mesaj birleştirildi:

gelemem dersen alır kargolarım anlaşmamız var mng ile fakat garanti veremem ne kadar gider eder. çoğu orjınal diye satıyor zorlasan A kalite diyor ama yan sanayi hepsi. ne kadar gidecekleride belli değil. o söylediğim bataryadan önce 5 6 tane çöp etmiştim. birden şarjları bitiyordu falan :D
808'de bv-4d anlık verdiği amper miktarı da kapasitede daha fazla ama bl-4d ile de çalışabiliyor

Üst Alt