İşte benim çizimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Güzel çizimler...

hatta şurada da paylaşmışsın..

O ben değilim. Fərhad Əliyev benim kardeşim olur. O siteyi kardeşim yazdı ve paylaşmış admini :)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

hikmet366

hikmet366

Üye
emegine sağlık çok güzel çizmişsiniz..

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim :)

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Kalan son resimleri de ekleyeyim dedim :) baxalım beyenilecekmi?)

• Beğen
Tepkiler: burhankoxp22

burhankoxp22

Üye
paylaşma şu resimleri artık içime dert olacak :D ben böyle resimler çizecem varya kralını tanımam :D büyüksün devam etseydin keşke çizimlerine bu bir yetenek yetenegini bulmuşsun ilerlemiyorsun benim kardeşim olacaksın varya 3 ögün döverdim zorla çizim yaptırırdım :) alınma çok sevdigim için söyledim bravo

- - - Eklendi - - -

başka resim varmı kardeş varsa pm den gönderirsen sevinirim kötü olması umrumda degıl senın en kotu resmin bence profesyonel

KayraBey

KayraBey

Üye
Valla güzel resimler.ben hiç resim yapamam anca cin Ali :)

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
paylaşma şu resimleri artık içime dert olacak :D ben böyle resimler çizecem varya kralını tanımam :D büyüksün devam etseydin keşke çizimlerine bu bir yetenek yetenegini bulmuşsun ilerlemiyorsun benim kardeşim olacaksın varya 3 ögün döverdim zorla çizim yaptırırdım :) alınma çok sevdigim için söyledim bravo

- - - Eklendi - - -

başka resim varmı kardeş varsa pm den gönderirsen sevinirim kötü olması umrumda degıl senın en kotu resmin bence profesyonel

Yok kardeşim ne alınması :D Gerçekten ben de isterdim devam etmek fakat hem ünversite hem iş vakit kalmıyor :( Bunlardan başka çizim yok sanırım) var da memleketde hepsi taa ilk başladığım resimlerden buyana çizdiklerim hepsi Azerbeycanda o yüzden çekemiyorum resimlerini)))

- - - Eklendi - - -

Valla güzel resimler.ben hiç resim yapamam anca cin Ali :)
Teşekkürler. Yapamam derken denedin mi hiç? aslında o kadar da zor birşey değildir biraz üzerinde çalışırsan 2-3 sene falan olur yani :D

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Kardeş mükemmel çizmişsin karakalem çalışmasını ben de çok seviyorum ama seninkinin yanında bir hiç. Bana da öğretsene resim çizmeyi :)

ka_za

ka_za

Üye
Siz baya bi iyisiniz

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Hepsi super ozellikle son ucu kusursuz :)

samsunlu1907fb

samsunlu1907fb

Üye
guzel resimler,Allah (cc) vergisi yeteneğiniz var. size benden :alkis :
:10numara: yetenek

burhankoxp22

Üye
senin ferhad diye kardeşin var ya o axerbaycan da ise orada taratsın fotografları sana göndersin olmaz mı

- - - Eklendi - - -

bu arkadaş sanıyor ki herkezin yapabilecegi birşey bu bir yetenek herkez yapamaz yapacak kişinin de çok çalısması lazım kimine özgü yetenek çalısmadan cok daha güzelini yapabiliyor

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş mükemmel çizmişsin karakalem çalışmasını ben de çok seviyorum ama seninkinin yanında bir hiç. Bana da öğretsene resim çizmeyi :)

Onlayn nasıl öğreteyim arkadaşım? Eğer insan çizmek istiyorsan cetvel ile başla işe sana bir tavsiye :)

- - - Eklendi - - -

Siz baya bi iyisiniz
Teşekkür ederim)

- - - Eklendi - - -

Hepsi super ozellikle son ucu kusursuz :)
saol arkadaş) hangisi dediniz?

- - - Eklendi - - -

guzel resimler,Allah (cc) vergisi yeteneğiniz var. size benden :alkis :
:10numara: yetenek
Vergi değil de çok çalışmak diyelim biz buna :)

Invoke

Invoke

Üye
Bazı resimler enteresan, kendi düşünceniz mi yoksa vardı da olan bir resmi mi çizdiniz?
Çalışmakla gelişir şüphesiz ;ama yeteneğinizin olmadığını mı iddaa ediyorsunuz son yorumunuzda?
Bazılarını çok beğendim tebrikler mi diyim ne diyim bilemedim ki :D Başarılı :)

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
senin ferhad diye kardeşin var ya o axerbaycan da ise orada taratsın fotografları sana göndersin olmaz mı

- - - Eklendi - - -

bu arkadaş sanıyor ki herkezin yapabilecegi birşey bu bir yetenek herkez yapamaz yapacak kişinin de çok çalısması lazım kimine özgü yetenek çalısmadan cok daha güzelini yapabiliyor
Azerbeycan da olan çalışmalar yani evdekiler ilk başladığında yapılan çizimler yani birşeye benzemeyen fotağraflar

- - - Eklendi - - -

Bazı resimler enteresan, kendi düşünceniz mi yoksa vardı da olan bir resmi mi çizdiniz?
Çalışmakla gelişir şüphesiz ;ama yeteneğinizin olmadığını mı iddaa ediyorsunuz son yorumunuzda?
Bazılarını çok beğendim tebrikler mi diyim ne diyim bilemedim ki :D Başarılı :)
Mesela hangi resimi kast ediyorsunuz bakılıp çekildiğini veya kendi dşüncemiz olduğunu? İlk başlarda bir resme bakmadan çekemiyorduk hatta bazı resimler var ki, o resimleri ilk önce telefonla kendimizi çekdik ve bakarak çizdik :D
Yeteneği de çalışmakla kazanırız kardeşim :)

cast_never

cast_never

Üye
ufak defek hatalar olabilir bazı resimlerde ama karikatür tarzında çizdikleriniz çok iyi gerçekten . Anlam içeren resimler hatta fena . devamını kesinlikle getir bence

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi

burhankoxp22

Üye
bakıyorum da arkadaş profil fotografını degiştirmiş sürekli patlamış mısır yiyen bir fotograf vardı gıcık olmuştum :D

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
hepsi ayri guzel ellerine saglik :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: FGFC820

Üst Alt