İşte benim çizimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
İşte benim çizimlerim
Merhaba arkadaşlar. Sizlerle kendim ve kardeşimin çizdiğimiz resimleri paylaşmak istedim. Eğer konunun yeri burası değilse özür dilerim. Yorumlarınızı bekliyorum :)

Yeni resimler değil ama en azından görmedikleriniz :)

İşte bu da son resimler

• Beğen
Tepkiler: Invoke, ka_za, .Murat. ve 1 kişi daha

Mufche

Mufche

Üye
Çizimler çok iyiymiş. :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bunları sizmi çizdiniz :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

simetrik olamamış

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
baya profesyonelce çizimler yapmışınz güzeller :oke:

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Çok güzel çizimler tebrikler :alkis

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
BelaMonte

BelaMonte

Üye
kardeş ben çook güzel resimler çiziyorum zaten bende maxi cepe paylaşmayı düşünüyordum ama ben portre çizemiyorum neden kardeş? yada insan çizemiyorum ama bi karakalem çizimlerimi görsem ressamlardan öte? bana portre için bi taktik verebilirmisin? birde en iyi hangi kalemle çiziyorsun?

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben çook güzel resimler çiziyorum zaten bende maxi cepe paylaşmayı düşünüyordum ama ben portre çizemiyorum neden kardeş? yada insan çizemiyorum ama bi karakalem çizimlerimi görsem ressamlardan öte? bana portre için bi taktik verebilirmisin? birde en iyi hangi kalemle çiziyorsun?
Valla onu söyleye bilirim ki, ben de kendimden bir çizim yapamıyorum yani yapamıyordum burada paylaştığım resimlerin çoğu bakarak çizilmiştir. En iyi hangi kalem derken yani nasıl desem sade bir kalem hiçbir fonksiyonu yok 1 tl-lik kalem) yani pratik yaparsan herşey çizersin. Ne diye bilirim ki?)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Valla onu söyleye bilirim ki, ben de kendimden bir çizim yapamıyorum yani yapamıyordum burada paylaştığım resimlerin çoğu bakarak çizilmiştir. En iyi hangi kalem derken yani nasıl desem sade bir kalem hiçbir fonksiyonu yok 1 tl-lik kalem) yani pratik yaparsan herşey çizersin. Ne diye bilirim ki?)
normal kalemler kötü çiziyor yani sana sınav kalemi tavsiye ederim hani ucu dikdortgen olanlar varya onlan inanılmaz çiziliyor. ben bakarak resim çizmem işte bakarak figür çizerim çok kolay ama benim bakmadan çizmem lazım onuda gözü kafaya hafayı burna uyarlıyamıyorum

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
normal kalemler kötü çiziyor yani sana sınav kalemi tavsiye ederim hani ucu dikdortgen olanlar varya onlan inanılmaz çiziliyor. ben bakarak resim çizmem işte bakarak figür çizerim çok kolay ama benim bakmadan çizmem lazım onuda gözü kafaya hafayı burna uyarlıyamıyorum
Normal kalem kötü çiziyor diyorsun da biz bunların hepsini normal kalemle çizdik. İnsan resmi çizemiyorum diyorsun sen insan resmi çizdiğin zaman nasıl denir sizin dilde cetvel kullanıyormusun?

FGFC820

FGFC820

Üye
    Konu Sahibi
Eğer isterseniz yeni resimler ekleyebilirim :)

yunus4554

yunus4554

Üye
oha abi siz kendinizi aşmissiniz

burhankoxp22

Üye
Eğer isterseniz yeni resimler ekleyebilirim :)
bekledigin hata kardeş bak normalde foruma günlük girerim ama üye girişi çogu zaman yapmam okur cıkarım sırf senin için girdim koy güzel çizimler degendirilebilir diyecegim ama biraz daha profesyonel olabilirsin bu gidişle bence para kazan bu iş ile fena olmaz yani bende böyle yetenek olsa yapardım karikatürist ol ne bileyim yap birşeyler olmasanda ilerle bu yolda gün gelir normalde yaptıgın işten daha fazla para teklif ederler yaptıkların için hem seviyorsun yapmayı belli :) çok mu konuştum lan :D

- - - Eklendi - - -

kardeş bu arada bu fotografları indirdim :) bir yerde paylaşmam ama sevdim

Üst Alt