imei yüklemek ya da değiştirmek

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında kol@j tarafından paylaşıldı. Okunma: 153528 | Cevaplanma: 150

1. emeğine sağlık kardeş çok güzel oldu.
  2. faydası olduysa ne mutlu...
    hayır dualarınızı eksik etmeyiniz
  3. m8800 imeisi değiştirilmiş yardım
  4. rehber paketi indir... gerekli herşey yazıyor...
    deneyi ver...
    yalnız gördüğüm kadarıyla telefon yeni nesil...
    iki tane
    COM...
    COM..
    şekilde port görmesi lazım... yeni nesilde tek görüyordu galiba... o da benim sistemde pek işe yaramıyor...
    başarısız olabilir garanti kapsamındaysa servise götürmeni tavsiye ederim...
  5. e250 ımeı numarası silinmiş onu geri naıl yükleririm format tınca oldu acil yardım ltfen
  6. imei kayıt ettirmek hacdan gelenlerin pasaportlarıylada oluyormu bilgisi olan varsa yardım
  7. Teşekkürler arkadaşım güzel paylaşım olmuş ;)
  8. birinci sayfada ki linkten paketi indir... inen paketteki kılavuzu takip et...
    her şey izah edilmiştir..

kardeş bu konunun uygulama alanı farklı.. ben bilemeyeceğim

desteğin için teşekkürler...
  9. rapidsharemidir nedir bizi buralarla uğraştırmayın başka sitemi kalmadıya
  10. kardeeş bu hotfile...dosya boyutu o kadar da büyük değil... indirmek zaman almaz
  11. Mesela İphone'de işe yarar mı bu programlar?
  12. yeni nesil telefonsa sıkıntı olabilir...

fakat iphone ayarında çin kaynaklıyısa işe yararıyacağını düşünüyorum
  13. anlatımın ve programlar için teşekkürler.

arkadaşım telefon dokunmatik. ( * ) tuşu yok. nasıl yapıcam.
  14. (*) tuşunu ne için kullanacağını anlamadım ama ... progreamı kullanamak için gerek de yok

eğer ki numarayı kontrol edeceksen dokunmatikte... telefonla arama düğmesine basılınca ekrana tuşlar geliyor...

orda (*) işareti olması lazım...

eğer bulamıyorsan ... kontrol etmek için program da sekizinci aşamaya geldiğinde numarayı görebilirsin...
  15. tesekkr
  16. 4. ssayfadaki anlatım için demiştim (*) tuşu yok diye. Hani USB den bağlanın telefonu açarken (*) tuşuna basın diyen arkadaşa sormak istemiştim. Yine de cevabına ve ilgine teşekkürler....

İlk sayfadaki yöntemi de denedim ama com portlarını bir türlü göremedim. Win 7 Laptop kullanıyorum. Nerede nasıl bulabilirim. Samsung Omnia i900 tel var ve 3 gündür telefonsuzum.
  17. o mesajın alıntı düğmesine basarak alıntı yapsaydın... açılan mesaj penceresine de mesajını yazardın... öyle daha iyi olurdu...
  18. ilk sayfada verilen paket ile nokia 6100 ın imeisi değiştirilir mi? bu telefonda bluetooth olmadığından data kablosu alıcam. olmazsa boşuna kablo almayayım diyorum.
  19. kabloyla da yapılır...
    telefonun driver'ı bilgisayarda yüklüyse olur...
    fakat hiç kullanmnadım uygulamadım
  20. hızlı cevap için çok teşekkürler. telefonun driveri diye bişey bulamadım ama kablo için nokia sitesinden driver buldum. kabloyu bulup denemekten başka çare yok. com ayarlarını da sanırım bluetooth kısmından sonra sadece com ayarında anlatıldığı şekilde yapacağız.
Yüklüyor...