İmei değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

karazafer3

Üye
    Konu Sahibi
İmei değiştirme
Merhaba arkadaşlar yurt dışından alınmış Galaxy ace 2 var ve türkiyede kayıt ettirecek kimse yok şimdi size sorum ace2 ye bu konudaki gibi ime atsam ne olur ?
maxicep.com/android-modifikasyon-genel-destek/android-telefonlarin-imei-kodunu-degistirme-problemi-cozuldu-resimli-anlatim-577136.html
1- Ace 2 ye Nokia 5800 imei si atabilirmiyim ?
2- Sıkıntı yaşar mıyım ?
3- Bu telefonu normal şekilde pasaportsuz kayıt ettirme şansım var mı ?
4- Mantıksız cevaplar vermeyin. Bende biliyorum bu işin yasak olduğunu fakat telefon yaklaşık olarak 450-500 tl ye geliyor 100 tl daha vercek olsaydım burdanda alabilirdim ona göre cevap yazınız.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
hangi telefonun imei sini attığın farketmezde, o konudaki anlatım hala çalışıyormu acaba.

Birde 100 tl versen daha iyi olur bence, yarın Birgün satmayı düşünürsen kafan rahat olur

karazafer3

Üye
    Konu Sahibi
hangi telefonun imei sini attığın farketmezde, o konudaki anlatım hala çalışıyormu acaba.

Birde 100 tl versen daha iyi olur bence, yarın Birgün satmayı düşünürsen kafan rahat olur

Cevap için saol o kodu bu gün arkadaşın telefonunda denicem. Birde telefonu satıcağımı düşünmüyorum ondan dolayı atmayı düşünüyorum.

LeYFeaR

Üye
bende merak ediyorum şu anda bu imei olayını, bir yere okumuştum imei yedek alma diye, telefon spot kendim rom yüklesem imei silinir yazıyordu, bu yöntem çalışıyormu bilen varmı?

karazafer3

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy ace de işe yaramıyor değiştirme yöntemi arıyorum bilen varsa birde yazarsa güzel olur

bursa1616

bursa1616

Üye
o yöntem bi çok telde yemez haberin olsun

salda15

salda15

Üye
4.0.4 ten yukarısı yemez haberin olsun, bende dün öğrendim ne derece doğru bilmiyorum araştır. bence hiç maceraya girme pasaport kayıt yap

paşa06.40

paşa06.40

Üye
imei atilmis s2 im vardı odinle falan devamli rom degistiriyodum imei falan gtmiyodu

- - - Eklendi - - -

imei atilmis s2 im vardı odinle falan devamli rom degistiriyodum imei falan gtmiyodu

karazafer3

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar imei değiştirmeyi söyleyecek yada anlatılmış konusu olup linkini verebilcek biri yokmu ?

cemkaya

cemkaya

Üye
20 tl ye imei attırmıstım teli alırken kayıtlı imei vardı telde 6 ay sonra sğilinmiş kaydı sonra telefoncuya ulasamadım daha bende imei attırdım. bi sürü rom denedim imei değişmedi hala catır catır calısıo sgs2

hardal00

hardal00

Üye
Hocam simdi imei attiracaksan 5800uzerine attirma. Sadece mobil agdan internete girecek olan en dandik telefona attiir ama sadece inteenete girsin birde benim 2. Rom yukleyisim hicbir sey olmadi. Imei oyle kolay silinmez sen tas catlasa 80liraya ikei attirirsin

Üst Alt