imei yüklemek ya da değiştirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Zapata21

Üye
emeğine sağlık kardeş çok güzel oldu.

maxicepsa

Üye
m8800 imeisi değiştirilmiş yardım

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
m8800 imeisi değiştirilmiş yardım
rehber paketi indir... gerekli herşey yazıyor...
deneyi ver...
yalnız gördüğüm kadarıyla telefon yeni nesil...
iki tane
COM...
COM..
şekilde port görmesi lazım... yeni nesilde tek görüyordu galiba... o da benim sistemde pek işe yaramıyor...
başarısız olabilir garanti kapsamındaysa servise götürmeni tavsiye ederim...

fatma5545

Üye
e250 ımeı numarası silinmiş onu geri naıl yükleririm format tınca oldu acil yardım ltfen

maxicepsa

Üye
imei kayıt ettirmek hacdan gelenlerin pasaportlarıylada oluyormu bilgisi olan varsa yardım

konyarapp

Üye
Teşekkürler arkadaşım güzel paylaşım olmuş ;)

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
e250 ımeı numarası silinmiş onu geri naıl yükleririm format tınca oldu acil yardım ltfen

birinci sayfada ki linkten paketi indir... inen paketteki kılavuzu takip et...
her şey izah edilmiştir..

imei kayıt ettirmek hacdan gelenlerin pasaportlarıylada oluyormu bilgisi olan varsa yardım

kardeş bu konunun uygulama alanı farklı.. ben bilemeyeceğim

Teşekkürler arkadaşım güzel paylaşım olmuş ;)

desteğin için teşekkürler...

maxicepsa

Üye
rapidsharemidir nedir bizi buralarla uğraştırmayın başka sitemi kalmadıya

kuvars10

Üye
Mesela İphone'de işe yarar mı bu programlar?

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
anlatımın ve programlar için teşekkürler.

arkadaşım telefon dokunmatik. ( * ) tuşu yok. nasıl yapıcam.

(*) tuşunu ne için kullanacağını anlamadım ama ... progreamı kullanamak için gerek de yok

eğer ki numarayı kontrol edeceksen dokunmatikte... telefonla arama düğmesine basılınca ekrana tuşlar geliyor...

orda (*) işareti olması lazım...

eğer bulamıyorsan ... kontrol etmek için program da sekizinci aşamaya geldiğinde numarayı görebilirsin...

balpinar

Üye
tesekkr

karabayirc

Üye
4. ssayfadaki anlatım için demiştim (*) tuşu yok diye. Hani USB den bağlanın telefonu açarken (*) tuşuna basın diyen arkadaşa sormak istemiştim. Yine de cevabına ve ilgine teşekkürler....

İlk sayfadaki yöntemi de denedim ama com portlarını bir türlü göremedim. Win 7 Laptop kullanıyorum. Nerede nasıl bulabilirim. Samsung Omnia i900 tel var ve 3 gündür telefonsuzum.

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
4. ssayfadaki anlatım için demiştim (*) tuşu yok diye. Hani USB den bağlanın telefonu açarken (*) tuşuna basın diyen arkadaşa sormak istemiştim. Yine de cevabına ve ilgine teşekkürler....

İlk sayfadaki yöntemi de denedim ama com portlarını bir türlü göremedim. Win 7 Laptop kullanıyorum. Nerede nasıl bulabilirim. Samsung Omnia i900 tel var ve 3 gündür telefonsuzum.

o mesajın alıntı düğmesine basarak alıntı yapsaydın... açılan mesaj penceresine de mesajını yazardın... öyle daha iyi olurdu...

mbbilici

Üye
ilk sayfada verilen paket ile nokia 6100 ın imeisi değiştirilir mi? bu telefonda bluetooth olmadığından data kablosu alıcam. olmazsa boşuna kablo almayayım diyorum.

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
kabloyla da yapılır...
telefonun driver'ı bilgisayarda yüklüyse olur...
fakat hiç kullanmnadım uygulamadım

mbbilici

Üye
hızlı cevap için çok teşekkürler. telefonun driveri diye bişey bulamadım ama kablo için nokia sitesinden driver buldum. kabloyu bulup denemekten başka çare yok. com ayarlarını da sanırım bluetooth kısmından sonra sadece com ayarında anlatıldığı şekilde yapacağız.

Üst Alt