imei yüklemek ya da değiştirmek

Sponsorlu Bağlantılar

pasific_blue

Üye
arkadaşlar bende spreadtrum işlemcili çin malı android telefon aldım driverini bulup indirdim yalnız com bağlantılarını telefon kapalıyken buluyor telefonu açınca aygıt yöneticisinden kayboluyor telefon açıkken port bağlantısını bulamadığı içinde ime değiştirme programları ya telefonu tetikleyin diye hata veriyoo yada telefonu uykudan çıkarın hatası alıyorum telefonu açınca port bağlantısı gidiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

sneffer

Üye
Dostum dediklerini harfiyen yapıyorum herşey ok, com/bound bağlantı sağlanıyor biraz bekliyor ve "disable sleeping mode fail" hatası veriyor. tüm forumlarda araştırdım yokmu bunun çözümü??

<telefonum: Samsung SGH-L770

hierro

Üye
Dostum dediklerini harfiyen yapıyorum herşey ok, com/bound bağlantı sağlanıyor biraz bekliyor ve "disable sleeping mode fail" hatası veriyor. tüm forumlarda araştırdım yokmu bunun çözümü??

<telefonum: Samsung SGH-L770

Aynı Sorun bende de mevcut. Çözüm bulunabilirse müteşekkir olacam. İyi forumlar.

LimePie

LimePie

Üye
dostum bir problem çıkmasın telefonda ?

mehmetgunduzist

Üye
benim mtkbt device telefonum var dedıgınız programla olmuyor bılgisayar blue-thoot la telefonu göruyor kayıt edılıyor. ama com bağlantısı vermıyor telefonu tanımıyor. drıverınıda bulamadım nasıl yapabılırım.lütfen yardım edınız kafayı yemek üzereyim :)

ulugcelik

Üye
Arkadaşlar benim yurtdışından gelen samsung note 2 telefonuma nasil imei atabilirim tesekkurler

dj80

Üye
[h=1]Samsung Galaxy S3 mını Imei Değiştirme ımkanım varmı acıl yardım[/h]

karaman-355

karaman-355

Üye
teşekürler

abuzer3

Üye
telefonun markası e 250 2 tane com alt alta gozkuyor aygıt yonetıcısınden bıt rate lerı ayarladım programla herşeyi aynı yaptım olmuyor olmuyor her seferinde start yada read i tıklayınca disable sleeping mode fail yazıyo netde aradım #*7693# ile sleeping modeyi deactive yaptım genede yanı hatayı verdi gittim xp li makinadada denedim gene aynısı... usb kablom yok bu yuzden e 250 için acılan konuyu uygulayamıyom , delirecem biri ne olur sölesin yokmu bunu bır cozumu

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
nokia 701e imei atılırmı

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
bn s5830i kullanıyorum bndede ımeı calındı galıba programlar kullandım hıc olmadı garantıye yolladım

Üst Alt