Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Konu, 'PC-Yazılım Destek' kısmında LordMaGic tarafından paylaşıldı. Okunma: 594202 | Cevaplanma: 201

1. Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Hafıza kartlarının yazma korumasını kaldırmayı aradım aradım ama bir türlü bulamadım daha sonra hafıza kartının köşesinde
    Lock Diye bişey var Onu Yukarıya kaldırınca koruma kalkacaktır. alıntıdır arkadaşlar bende aynı sorunu yaşadım kolay gelsin sitemizde reklam yapılamadığı için fotoğraf koyamadım :):rica:

Yazan: asfaman
  2. hiçbir fikrin yoksa niye konuya mesaj atıyon ?

Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! ) konusuna benzer içerikler

1. Hafıza Kartı - Disk yazmaya karşı korumalı hatası

--------------- Ekleme --------------- Arkadaşlar ben hafıza kartına pcden bişey atamıyorum böyle bişey çıkıyo ne yapmalıyım?
  2. hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü

arkadaşalar hafızakartım disk yazmaya karşı korumalı hatası veriyor bilgisayardan birşey atamıyorum ve biçimlendiremiyorum küçük bir program buldum ama aynı hatayı halen veriyor programın üstüne tıklayıp bilgisayarı yeniden başlatıp açınca oluyor...
  3. Hafıza Kartı Sorunu [(Card reader) Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası !! ]

Arkadaşlar forumda bu sorunlara bir çok cevaplar verilmiş ama ben en iyisi tek bi yerde topluyayaım dedim verdiğim yöntemlerden biri %100 sorununuzu çözecektir.. :oke: Şimdi çözüm yollarını yazıyorum... 1.Eğer mikro sd hafıza kartını adaptor...
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 2:11:50