Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Sponsorlu Bağlantılar

LordMaGic

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )
Hafıza kartımı (MMC "tırnak yok" )kart okuyucuya takdığım zaman eskiden okuyordu ancak dün taktıgımda video klasörünün ismni değiştirmek istedigimde soyle bir hata verdi.Sonra diğer dosyaları silmeyi denedim oda olmadı hata şu ;

Telde Hazfıza Kartı Çalışıyor yardımcı olursanız sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: okacha1988, TheLastOttomans, seloxa ve 4 diğerleri

GRi

Üye
Aynı sorun benim bozuk kart okuyucumdada mevcut ;)

Kart okuyucu ile ilgili.

System X

System X

Üye
havıza kartında şifre olabilir yada havıza kartının bir kilit düğmesi olabilir

carisma58

Üye
okuyucuya takmadan önce micro sd adapter a takıyorsun ya hafıza kartını işte o micro sd adapter da lock var onun açık olması gerekiyor yoksa böyle mesaj alırsın

• Beğen
Tepkiler: byvirüs

cerberustigra

Üye
büyük ihtimalle taktığın yer kendi evin değil internet cafe olabilir :) veya kendi evin ise yanlışlıkla yüklediğin bi programla bilgisayarını yazmaya karşı korumuşsun bide flas disk tak dene aynısı ondada olucakmı

firewolf92

Üye
ya benim telefonumda sürekli Disk hatası geliyo ve hafıza kartında işlem yapamıyorum. çözümünü bilen varmı?

polat_ketur_76

Üye
lock yazan yer açık ama hata devam ediyor ne yapıcaz

leiche

leiche

Emekli Yönetici
hiç bir fikrim yok

hasan_k_o

hasan_k_o

Üye
hafıza kartının kilit düğmesi vardır o kilir düğmesini aç

cinn

cinn

Üye
arkadaşlar aynı sorun bendede oluyodu sonra h.kartını telefona taktım ekstradan hafıza kartına girdim sonra bi daha taktım hafıza kart okuyucusuna hatayı vermedi istediğimi attım yarım saat sonra bi daha taktım gene aynı hatayı verdi hafıza kart okuyucusunu çıkarıp yeniden taktım benm ki kasaya montalı değilhatayı vermedi ama her takrığımda aynı hatayı veriyo bende hep aynı işleemi yapıyorum

xkadir61

xkadir61

Üye
bendede bu sorunun aynından var. lütfen biri bu sorunu çözmemizde yardımcı olsun.

CanceR

CanceR

Üye
arkdaşım bu durumda 3 -4 tane yapılcak işte var arkının kart okuyucusu dee sorun devam ederse hafıza kartını pc ye yedekle format at sorun çözülür çözülmezse bana msnden ulaş ;))

sublieutenant

sublieutenant

Üye
arkadaşlar bir saniye...
hafıza kartında iletişim için 8 ayak bulunuyor, bunlardan 2si beslenme ayakları, diğer 3e 3 gidiş geliş iletişim ayakları... eğer bunlardan biri temas etmez ise vereceği hata mesajı budur... bilmem anlatabiliyormuyum...

hafıza kartının bozulduğunu nasıl anlarsınız:
1. içindeki sizin dosyalardan bir veya birkaçını sağlam atıp, bozulduğunu görünce..
2. bazı bilgileriniz kaybolup yerine ilginç karakterleri olan bir klasör ve içerisinde uzantısı belli belirsiz ve boyutu hafıza kartından çok büyük ve onun '-' dereceli karşılığı olan dosyalar gördüğünüz zaman...

yasin4343

Üye
bilgisayar ı paylaşıma açtığınız zaman hiçbir sorun kalmaz ok

seferalan

Üye
Hafıza kartımı (MMC "tırnak yok" )kart okuyucuya takdığım zaman eskiden okuyordu ancak dün taktıgımda video klasörünün ismni değiştirmek istedigimde soyle bir hata verdi.Sonra diğer dosyaları silmeyi denedim oda olmadı hata şu ;

Telde Hazfıza Kartı Çalışıyor yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba dostum yazma problemini ortadan kaldırmak için pc de çözüm yok ama telefona iyi bir dosya yöneticisi kurup sistemi silersen problem kalkar tercihen yedek alıp formatta atabilirsin

ferdi757

Üye
aynı sorun vardı bende de sonradan anladık ki kart okuyucu bozulmus

alemburda

alemburda

Üye
MMC İÇİNDEKİ DOSYALARI PC YE KOPYALA DAHA SONRA BİÇİMLENDİR . SONRA TEKRAR PC DEKİ DOSYALARI MMC KARTA YAPIŞTIR.(HATA VEREN KLASÖR HARİÇ) :oke:

asepsi

asepsi

Üye
aynı sorun bende de olmuştu hatta çıkartıp telefona taktığımda kartı görmüyordu telefon.. sonuç mu: kartı kullanamıyorum içinde o kadar fotoğraf ve müziğim varken.. belki bir gün kurtarılır diye bekliyor kenarda garibim:agla

soner307

Üye
YA KARDESLER,BİLGİSAYARLA ALAKALI BİŞEY BAŞKA BİLGİSAYARDA DENEYİN EMİNİM OLCAKTIR,WİNDOWS CD Sİ FALAN DİYOLARDI AMA.......... ulaşmak için([email protected])

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
kartın kilit dugmesi olabilir onu ana bak bence

Üst Alt