FXGuru - Video Efekt Programı

Sponsorlu Bağlantılar

frameframe

Üye
olmuyor hocam. htc one 4.2.2 denedim.

Anil-D

Anil-D

Üye
Root gerekiyor

emreli01

emreli01

Üye
buna benzer uygulama var mı efekt olarak ??

androyunus

Üye
Tesekkur

sosyo

Üye
UOTE="motomurat, post: 5835723, member: 296228"]Tam detayli anlatabilecek yo mu bu islemi?1.0.4 versiyonu yukledim freedomla actim fakat her defasinda hata aldim.birakin onu yapmayi googleplay e hic giremez oldum ve ancak cwm den restore ederek goofle play e girebiliyorum.nerede ysnlis yapiyoruz acaba?[/QUOTE]
Pw system etc host klasörü silmek yeterli google hatası almamak için

ata11111

Üye
Neyazikki çalismiyor.

bayramq

bayramq

Üye
Elinde bunun 52 megapack dosyasi olan yokmu.

ugurbaki

ugurbaki

Üye
arkadaşlar burdaki videoyu izleyin

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

burdan fxguru 1.0.4 indirin ama açmayın.

google playden freedoom uygulamasını indirin.
Telefon ayarlardan dili ve saat dilimini rusça yapın.
Freedoom uygulamasını açıp fxguru üzerien basılı tutun ve en üstekini seçin
onaylanınca freedoomdan tekrar fxguruyu tıklayın uygulama açılacak.
ayarlardan restore yanındaki restore purchasesi seçin fu ll olacak ev istediğiniz effeği indirebilirsiniz. Bir teşekkür yeter..

Buna göre yaptım, efektleri indirebildim sorunsuz bir şekilde ancak video çekimleri yeni sürüm gibi kaliteli değil ve küçük boyutlu yapıyor. Olmazsa programı tamamen satın alacağım..

• Beğen
Tepkiler: sosyo

volvorin82

Üye
Ben şöyle yaptım belki yardımcı olur. Fxguru 1.0.4 sürümünü indirdim. Son sürüm freedom ile 1.0.7 olması lazım video efektlerini satın aldim. Daha sonra play storeye girip fxguru yu güncelledim. 2.0.5 Güncellemeden sonra evvelce satın aldığım efektleri tekrar rahatlıkla indirdim . Bütün efektler yok ama roket atar Molotof kokteyli gibi güzel efektleri tam olarak kullanabiliyorum. Çok aradım ama başka yol bulamadım. Market unlocker programını filanda denedim bende işe yaramadı belki sizde işe yarar.

Teks@s

Teks@s

Üye
Full

Üst Alt