FXGuru - Video Efekt Programı

Sponsorlu Bağlantılar

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
FXGuru - Video Efekt Programı
FXGuru

Program bir çoğumuzun bildiği bir program, bugün gözüme çarptı ama efektlerin 3 tane ile sınırlı olması diğer efektlerin ücretli olması sebebiyle forumlardan biraz araştırıp çözüme ulaştım sizinle paylaşmak istedim...

-Telefonunuz "root"lu olmalı...
-Telefonunuzun saatini "Moskova"ya ayarlayın...
-Fxguru programını indirip kurun...
-Linkten "Freedom" uygulamasını indirip kurun...
-Freedom uygulamasını çalıştırın...
-Oradaki listeden "Fxguru" seçin...
-Program açıldıktan sonra ücretli efektlerden herhangi birine tıklayın ve "MegaPack"e tıklayın,
-PlayStore sayfasından ücret vs bilgileri gelecek, kabul edip ok'leyin...
-Programa dönecek ve indirmeye başlayacak, sonra zahmetsizce hepsini tek tek "Download"a tıklayıp indirebileceksiniz...

Selametle... :oke:

DİREK İNDİRME==>

• Beğen
Tepkiler: farukyildiz748, JacksonLiveNk ve bilgin35

mesutgaga

mesutgaga

Üye
malesef olmuyor ne kadar denediysem error diyor

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Hangi aşamada error diyor?

onrlive

Üye
bende normal storeden yüklediğimde çalıştırdım video kayıt esnasında programdan atıyor

alenkolik

alenkolik

Üye
Eror veriyor maalesef

halil_2550

halil_2550

Üye
ya süper bişi ama diğer efektler ücretli olmasa :mad:

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
gogıl pleye giriyor.teşekkürler falan diyor uygulamaya geri dönüyor.uygulama error veriyor ve packler download edilmiyor

Şu turuncu loading kısmına geri döndükten sonra kendisi mi error veriyor? Çünkü programa döndükten sonra, bir süre turuncu ok dönüp duruyor ve indirmeye geçiyor... :hmmm

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga
mesutgaga

mesutgaga

Üye
evet program error bilmem ne bilmem ne diye hata veriyo.

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Çok kişi sıkıntı çekiyor inşallah uğraşıp çözersiniz ya da en yakın zamanda piyasaya düşer biz de nemalanırız... :oke:

dragon3781

Üye
Denilenleri yapınca son aşamada Programı Freedom ile açınca satın al dediğimde her seferinde baglantı yok hatası verıyor ..

Bir türlü çözemedim.

System Etc Hosts Dosyasını sildim olmadı.
Saati Moskova yaptım olmadı.
Tekrar Tekrar kurup verileri sil diyorum kaldırıyorum yenıden kuruyorum gene olmuyor.

Baska bır cozum yolu bılen varmı acaba ?

aleranol

aleranol

Üye
Yapabilen bir kişi teamviewer ile bana Bağlantı izni verirse efektlerin bulunduğu klasorden efektleri alabiliriz ya da rootlu birisi yaptiysa titanium backup ile yedekleyebilir ve bizde yararlanabiliriz. Okulda herkesin wifi bağlantısını kesip 3 ders denedim olmuyor google play jata veriyor. Birisi tb yedek alsın ya da bana tw izni versin

Rocker84

Rocker84

Üye
[video=youtube;CE1zIhbOBDQ]http://www.youtube.com/watch?v=CE1zIhbOBDQ&feature=youtu.be[/video]

deneme videom :D

• Beğen
Tepkiler: gungor17

aek42

Üye
google playde buluna fxguru 1.5 freedomla çalışmıyor. intenetten 1.4 versiyonunu bulun freedom sorunsuz çalışıyor.

motomurat

Üye
1.0.4 versiyonu ile denedim malesef olmuyor hata oluştu uyarısı veriyor tamam deyincede sorry there was an error while processing your request yazıyor

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
çalışmıyor boşa uğraşmayım..yapabilen yok..üstelik bu iş nitelikli dolandırıcılığa kadar gider..ha apk falan neyse de..sahte kredi kart bilgileriyle internet ortamından alışveriş yapmak hiç zekice değil..
yapmaya çalıştığınız işin TÜRKÇESİ ;

GOOGLE ı dolandırma teşebbüsü..

her şeye de atlanmaz ki be kardeşim..

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Yapabilen bir kişi teamviewer ile bana Bağlantı izni verirse efektlerin bulunduğu klasorden efektleri alabiliriz ya da rootlu birisi yaptiysa titanium backup ile yedekleyebilir ve bizde yararlanabiliriz. Okulda herkesin wifi bağlantısını kesip 3 ders denedim olmuyor google play jata veriyor. Birisi tb yedek alsın ya da bana tw izni versin

Üzgünüm, tb dosyalarını deneseniz de çalışmaz... Ben de netten indirip denemiştim ama olmamıştı... Tek çözüm 1.0.4 versiyonunu kurup freedom programı ile indirmeye çalışmak... :good:

- - - Eklendi - - -

çalışmıyor boşa uğraşmayım..yapabilen yok..üstelik bu iş nitelikli dolandırıcılığa kadar gider..ha apk falan neyse de..sahte kredi kart bilgileriyle internet ortamından alışveriş yapmak hiç zekice değil..
yapmaya çalıştığınız işin TÜRKÇESİ ;

GOOGLE ı dolandırma teşebbüsü..

her şeye de atlanmaz ki be kardeşim..

Çalışmıyorsa niye paylaşayım? Yukarıda yapanlar var, isterseniz caps atabilirim... Ha işin illegal kısmına gelecek olursak, bu kullanıcıya bağlı tabi... Sorun olacağını sanmıyorum... Google'ın onca dolandırıcılığına karşılık bu devede kulak... Dediğim gibi yüklemek size kalmış... Selametle... :oke:

beytu90

Üye
benım tel arm6 oldugu ıcın acmıyor
ne yapabılırız

- - - Eklendi - - -

benım tel arm6 oldugu ıcın acmıyor
ne yapabılırız

motomurat

Üye
Tam detayli anlatabilecek yo mu bu islemi?1.0.4 versiyonu yukledim freedomla actim fakat her defasinda hata aldim.birakin onu yapmayi googleplay e hic giremez oldum ve ancak cwm den restore ederek goofle play e girebiliyorum.nerede ysnlis yapiyoruz acaba?

Üst Alt