FXGuru - Video Efekt Programı

Sponsorlu Bağlantılar

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Tam detayli anlatabilecek yo mu bu islemi?1.0.4 versiyonu yukledim freedomla actim fakat her defasinda hata aldim.birakin onu yapmayi googleplay e hic giremez oldum ve ancak cwm den restore ederek goofle play e girebiliyorum.nerede ysnlis yapiyoruz acaba?

Bahsettiğiniz sıkıntıları ben de yaşadım... İlk mesajımın dışında daha detaylı bir anlatım bilemiyorum... :bilmm

motomurat

Üye
Bahsettiğiniz sıkıntıları ben de yaşadım... İlk mesajımın dışında daha detaylı bir anlatım bilemiyorum... :bilmm

Benim google store girisim free olarak yapildi acaba orda kart bilgileri kismina sahte bir kart numarasimi yazilacak.cunku videolarda card kisminda free xxxxxx ve birkac rakam yazili.

aek42

Üye
ben ekstra hiç bir işlem yapmadım. google playada kredikartı numarası girmedim.
eğer doğru versiyonu (1.0.4) yüklediyseniz önce freedom u açın freedom içinden programı çalıştırın okadar.
satınalma ekranı geldiğinde sadece onaylıyorsunuz ve programa geri dönüyor.
telefonum ideos x5 ics kullanıyorum belki versiyon farkediyordur.

farukyildiz748

Üye
arkadaşlar ben denedim oldu telefonum galaxy s3 FXGURU 1.0.4 versiyonu ile denediğiniz zaman çalışıyor

farukyildiz748

Üye
bu arada emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz

metin_alay

Üye
malesef arkadaşlar s3 te denedim yine error

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Fxguru benim için bitmiştir

Panzeraction

Panzeraction

Üye
freedom kullandım. artık hic bir sekilde google play e giremiyorum. yardim edin lutfen :(

- - - Eklendi - - -

freedom kullandım. artık hic bir sekilde google play e giremiyorum. yardim edin lutfen :(

gss_adnan

gss_adnan

Üye

- - - Eklendi - - -

Format atmayı dene yada romu kur baştan

Panzeraction

Panzeraction

Üye

Format atmayı dene yada romu kur baştan

hocam format atmak olur mu hiç telefona bi freedom için. zaten format atmayı biz de biliyoruz sorunu çözmek için. biz farklı bir çözüm arıyoruz. her sorun için format mı atalım.

neyse beyler sorunun çözümünü buldum. telefonunuz root lu ise root exproler ı yüklüyoruz. sonra sistem dosyalarından etc klasörüne giriyoruz. orada host diye dosya var. ona basılı tutup edit with notepad gibi bir sey olmasi lazim. ona tikliyoruz. dosyasi 127.0.0.0 local host birde onun altinda garip bir numara ve garip bir yazi olmasi lazim. o garip numara ile garip yaziyi siliyoruz. kaydedip cikiyoruz. sorun duzeliyor

bluerain

Üye
teşekkürler

birolak

Üye
note 2 1.4 ver. 10 numara çalışıyor

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Çok sağol, çalıştı.

ahenry

Üye
yeni baska var 1.1.0 versiyon freedom calismiyor yardim

fthakan

fthakan

Üye
rootsuz bi şekli yokmudur bunun acaba?

mooncrown_ksk

Üye
arkadaşlar burdaki videoyu izleyin

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

burdan fxguru 1.0.4 indirin ama açmayın.

google playden freedoom uygulamasını indirin.
Telefon ayarlardan dili ve saat dilimini rusça yapın.
Freedoom uygulamasını açıp fxguru üzerien basılı tutun ve en üstekini seçin
onaylanınca freedoomdan tekrar fxguruyu tıklayın uygulama açılacak.
ayarlardan restore yanındaki restore purchasesi seçin full olacak ev istediğiniz effeği indirebilirsiniz. Bir teşekkür yeter..

fthakan

fthakan

Üye
rootlu cihazlarda oluyor sanırım.

mooncrown_ksk

Üye
aynen root olması gerek cihazın..

krt23

krt23

Üye
1.0.4 te sorunsuz çalışıyor fakat efekt az root olmadan olmaz malesef :(

Üst Alt