En Kapsamlı-En Kaliteli Ücretli Oyunlar Eskiler-Yeniler Hepsi Burda!+Video Önizlme (Sürekli Güncel!)

Sponsorlu Bağlantılar

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:alkis

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
Gt racing 2. Yarışı kasıyo bi bakabilirmisin
Abicim sanırım onun için yapabileceğim bişey yok. Eğer başka birisi sorunu bulabilirse paylaşırsa sevinirim :)) Ben de o yarışı dona dona geçtim zorla..

akın001

Üye
kardeş s.a öncelkle allah razı olsun seni tebrik ederim böle bişe paylaştığın için ama bunları nasıl atacaz s2 ye direk sd kartına atarsak olurmu

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
kardeş s.a öncelkle allah razı olsun seni tebrik ederim böle bişe paylaştığın için ama bunları nasıl atacaz s2 ye direk sd kartına atarsak olurmu
Rica ederim. Telefonun kendi hafızasında istediğin bir yere at. Telefonda kur ve wireless ile dosyalarını indir bu kadar :)

akın001

Üye
kardeşim tekrardan allah razı olsun çok teşşekkür ederim

de :d yha bnm evde wireles yok :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim tekrardan allah razı olsun çok teşşekkür ederim

de :d yha bnm evde wireles yok :D
Burdakiler sadece apk dosyaları. Sd dosyalarını wireless ile bağlanıp indirmen gerekiyor. Genellikle Gameloft'un oyunlarında olur bu wireless dosyaları. Angry Birds ve diğerleri gibi oyunlarda olmaz. Sd dosyalarının boyutları yüksek olduğundan ve benimde upload hızım yüksek olmadığından dolayı yükleyemiyorum maalesef.. Yaklaşık 11 GB gibi bişey toplam..

akın001

Üye
neyse kardeşim yinede çok teşşşekkür ettim diline eline sağlık

----------Eklendi @ 15:26:43 ---------- Yazıldı @ 15:25:52 ----------

peki bu s2 den için uygulamanın sınırı 2 gb diyorlar

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
neyse kardeşim yinede çok teşşşekkür ettim diline eline sağlık

----------Eklendi @ 15:26:43 ---------- Yazıldı @ 15:25:52 ----------

peki bu s2 den için uygulamanın sınırı 2 gb diyorlar

Elimden bu kadarı gelebiliyor ancak. Elimde olsa SD dosyalarını da yüklerdim..

O sistem dosya bölümü 2 GB uygulamaların daha doğrusu sanırım herşeyin yüklendiği yer sistem dosya bölümü 2 GB herşey oraya yükleniyor yani örn: 4 Mb lık bi oyun ama dosyaları (SD) Dosyaları 1 GB onlarda telefon hafızasına yükleniyor. Anlatabildim mi?

akın001

Üye
gardaşım yani herşey o 2 gb lık bi bölüme yükleniyor demi

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
gardaşım yani herşey o 2 gb lık bi bölüme yükleniyor demi
Tüüm herşey o 2 GB'lık bölüme yükleniyor. Ama bu aynı zamanda o zaman ben bi ton şey yüklicem yetmez anlamına gelmiyor. Oraya yüklenenler sadece apk dosyaları gerek program olsun gerek oyun olsun vb.. ki zaten bi oyunun apk dosyası 5 - 10 mb arasında oynuyor. Sıkıntı çıkmaz kesinlikle. Emin olabilirsin. Geriye kalan örn: Oyunlarda yüklenen SD Dosyaları 1 GB falan oluyor onlar hep telefonun kendi hafızasına yükleniyor. 2 GB lık olan hafıza sistem hafızasıdır. Anlatabildim mi? Anladın mı kardeşim?

forza5454

forza5454

Üye

Abicim sanırım onun için yapabileceğim bişey yok. Eğer başka birisi sorunu bulabilirse paylaşırsa sevinirim :)) Ben de o yarışı dona dona geçtim zorla..
sadece 2. yarış değil A ve S class yarışlarıda kasma yapıyor malesef. Şu GT Racingi bi galaxy s2 ye uyarlayamadılar gitti :S

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
sadece 2. yarış değil A ve S class yarışlarıda kasma yapıyor malesef. Şu GT Racingi bi galaxy s2 ye uyarlayamadılar gitti :S
Valla abicim ne yapabilirim bilmiyorum. Eğer tam olarak sorunsuz olanı varsa veya bulabilirsen haber verir misin?

akın001

Üye

Tüüm herşey o 2 GB'lık bölüme yükleniyor. Ama bu aynı zamanda o zaman ben bi ton şey yüklicem yetmez anlamına gelmiyor. Oraya yüklenenler sadece apk dosyaları gerek program olsun gerek oyun olsun vb.. ki zaten bi oyunun apk dosyası 5 - 10 mb arasında oynuyor. Sıkıntı çıkmaz kesinlikle. Emin olabilirsin. Geriye kalan örn: Oyunlarda yüklenen SD Dosyaları 1 GB falan oluyor onlar hep telefonun kendi hafızasına yükleniyor. 2 GB lık olan hafıza sistem hafızasıdır. Anlatabildim mi? Anladın mı kardeşim?

kardeşim anladım çok teşşükkür ederim yakın zamanda suriyeden alacam ve fark tam olarak 600-700 tl arasında değişiyor orda 800 tl civarında.. aama şimdiden hazırlıklarını yapıyorum..

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim anladım çok teşşükkür ederim yakın zamanda suriyeden alacam ve fark tam olarak 600-700 tl arasında değişiyor orda 800 tl civarında.. aama şimdiden hazırlıklarını yapıyorum..
Rica ederim :) Şimdiden hayırlı olsun :)

akın001

Üye
gardaşım yanlış anlamada senn face adresin filan varmı eğer bir sıkıntı olursa direk ordan ulaşalım?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
gardaşım yanlış anlamada senn face adresin filan varmı eğer bir sıkıntı olursa direk ordan ulaşalım?
Abicim zahmet edip bi profilime baksan orda bulursun. Yani keşke önce bi profil bilgilerine falan baksan..

yokki007

Üye
Brothers in Arms Global Front
Let's Golf 2 HD v1.0.3
Need For Speed Shift

Oyunlarını SE Xperia Arc a yükledim oynadım. Eline sağlık. Diğerlerini de deniyorum tek tek. Açılmayanları da altta yazıyorum.

N.O.V.A Near Orbit Vanguard Alliance
N.O.V.A 2 Near Orbit Vanguard Alliance
UNO HD v3.4.1 ( Geçersiz Lisans )
Hero of Sparta HD v1.0.3
Assassin's Creed Altaïr's Chronicles HD
Asphalt 5 HD v3.3.7
Asphalt 6 Adrenaline HD v1.0.0

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
Brothers in Arms Global Front
Let's Golf 2 HD v1.0.3
Need For Speed Shift

Oyunlarını SE Xperia Arc a yükledim oynadım. Eline sağlık. Diğerlerini de deniyorum tek tek. Açılmayanları da altta yazıyorum.

N.O.V.A Near Orbit Vanguard Alliance
N.O.V.A 2 Near Orbit Vanguard Alliance
UNO HD v3.4.1 ( Geçersiz Lisans )
Hero of Sparta HD v1.0.3
Assassin's Creed Altaïr's Chronicles HD
Asphalt 5 HD v3.3.7
Asphalt 6 Adrenaline HD v1.0.0
Abicim ben oyunların hepsini bi tek galaxy s 2 de denedim ki bu apk dosyaları da galaxy s 2 içindir. Başka telefonlarda çalışıor mu çalışmıor mu bilemiyordum. Taaki şimdiye kadar. Böyle belirtmen güzel olmuş teşekkür ederim. O nedenle Galaxy S 2 için yazdım konuya.

akın001

Üye
valla herkese teşşekkür ederim maho özelllkle sen gardaş iyi üşenmemiş bulmuş paylaşmışsın ... iphone oyunları bizim telde açarmı gardaşlar yhaw

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
valla herkese teşşekkür ederim maho özelllkle sen gardaş iyi üşenmemiş bulmuş paylaşmışsın ... iphone oyunları bizim telde açarmı gardaşlar yhaw
Rica ederim abicim de Maho kim onu anlayamadım? :)

Üst Alt