En Kapsamlı-En Kaliteli Ücretli Oyunlar Eskiler-Yeniler Hepsi Burda!+Video Önizlme (Sürekli Güncel!)

Sponsorlu Bağlantılar

hevdemm

Üye
kardeş ben senin dosyaların hatalı sen hatalı birşey yaptın demedimki sadece nasıl yaptığını sordum bende yükledim indirdim kurdum olmadı biyerde bi sorun varki olmadı onuda buldum chainfire kaldırdım sorumsuz oynadım şimdi bi sorun yok teşekkürler dosyalar için

forza5454

forza5454

Üye
ben bi forumda nfs hot pursuitin sgs2 için data dosyalarını bulmştum. Denedim introyu geçti ilk loading ekranında oyundan attı. Denemek isteyen olursa link gönderebilirim. GTRacingi bulan ve sorunsz oynayan arkadaş varsa artık lütfen uploadlasın.

Bugün iPhonede real racing i test ettim. Resim yukardadır. Sgs2 her yönden iPhoneden daha üstün olduğu testlerde fln belli, ancak böyle bi oyunu Sgs2min kaldırabileceğini pek sanmıyorm. Bizzat yaptığım testlerdede bunu tam olarak anladım. Unity3D'de tek sahnede 50k poly araçlar kullandım. Malesef 4 tnesini kaldırmadı. Bu nasıl işte ya. Mali400 bu kadar mı kötü ? :S

mukamukamuka

mukamukamuka

Üye
hawx oyununun galaxy s2 için olanı varmı???

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

walla süper paket olmuş , yarış aksiyon her türlü var. teşekkürler hocam.

edit : asphalt 6 lisans hatası veriyor.... :(
Rica ederim.
Asphalt 6 ya boş zamanımda bakarım.

Adam uğraşmış beyler :D
Teşekkürler :D
Rica ederim.

Teşekkürler oyunlar için fakat ben asphalte 6 yı yükliyemedim , kuruyoken validate sorunu çıkartıyor ? li oldugundan mıdır bilmiyorum bu sorunun bi çözümü var mıdır ?
Kurarken? yani apk dosyasını kurarken mi hata veriyor?

hocam chainfire kullanmadan shifti acabildiniz mi ? ben yüklüyorum ekran bembeyaz cıkıyor tuslar görünmüyor... telefon rootsuz ve orginal firmwaresi yüklü 2.3.5
Shift sorunsuz çalışıyor.

Rica ederim

edit : asphalt 6 lisans hatası veriyor....
Boş zamanım olur olmaz bakıcam.

Rica ederim.

üstadım çok rica etsem hawx ı ekleyebilirmisin galaxy s 2 için...
Bulduğum zaman eklerim. Yok diye hatırlıyorum ama.

kardeş ben senin dosyaların hatalı sen hatalı birşey yaptın demedimki sadece nasıl yaptığını sordum bende yükledim indirdim kurdum olmadı biyerde bi sorun varki olmadı onuda buldum chainfire kaldırdım sorumsuz oynadım şimdi bi sorun yok teşekkürler dosyalar için
Rica ederim.

----------Eklendi @ 19:41:46 ---------- Yazıldı @ 19:40:32 ----------

çalışırsa çok sevinirim kardeş paylaşan arkadaşın ellerine sağlık indiriyorum
Hepsi sorunsuz çalışıyor. Rica ederim.

hawx oyununun galaxy s2 için olanı varmı???
Yok diye hatırlıyorum ama yinede boş vaktimde bi bakarım.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
Cut The Rope - v1.2 sürümü ile değiştirildi. ( Yeni versiyon )
Trial Xtreme 2 HD - v2.4 sürümü ile değiştirildi. ( Yeni versiyon )
Need For Speed Hot Pursuit v1.0.50 ( Ücretli versiyon ) eklendi.
Talking Tom Cat 2 v1.2.1 ( Ücretli versiyon ) eklendi.
Riptide GP v1.2.1 ( Ücretli versiyon) eklendi.

Linkler yenilendi.

alikurul

Üye
teşekkürler...

evginbesiktas

Üye
tsk ederim

hakanaras04

Üye
kardeş bu oyunları yuklediğimde ondan sonra benden tam surumu satın almamı istemeyeckmi

tequilaq

tequilaq

Üye
Cut The Rope - v1.2 sürümü ile değiştirildi. ( Yeni versiyon )
Trial Xtreme 2 HD - v2.4 sürümü ile değiştirildi. ( Yeni versiyon )
Need For Speed Hot Pursuit v1.0.50 ( Ücretli versiyon ) eklendi.
Talking Tom Cat 2 v1.2.1 ( Ücretli versiyon ) eklendi.
Riptide GP v1.2.1 ( Ücretli versiyon) eklendi.

Linkler yenilendi.

yahu biz<imde bir katkımız olsun dedim tam hot pursuit çalışıyor linkini göndereyim sana diyecektim eklemişsin bile:)
eline sağlık uğraşmışsın yine..yalnız ben şu riptide gpyi yeni gördüm onu çalıştıramamıştım yeni eklemişsin ama sırf onun için 350 mb indiricem tekrar hadi hayırlısı:D

tequilaq

tequilaq

Üye
oyun girişinde kabak gibi nvidia tegra yazmasına rağmen riptide gp mükemmel çalışıyor..daha önce 1-2 kez denedim çalıştıramamıştım oyun hızı grafikler falan harika şiddetle tavsiye olunur.ben raptan repten anlamamda olsada 1500 tane rep versem keşke kardeş helal olsun:D Rich4arD galaxy s2 oyunlarında marka:d:

characterr

Üye
Eline sa&#287;l&#305;k

Sent from my LT15i using Tapatalk

tuncay_65

Üye
teşekkürler

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

kardeş bu oyunları yuklediğimde ondan sonra benden tam surumu satın almamı istemeyeckmi
Hayır kardeş zaten paylaştıklarım tam sürüm ücretli versiyonlar :)

yahu bizimde bir katkımız olsun dedim tam hot pursuit çalışıyor linkini göndereyim sana diyecektim eklemişsin bile:)
eline sağlık uğraşmışsın yine..yalnız ben şu riptide gpyi yeni gördüm onu çalıştıramamıştım yeni eklemişsin ama sırf onun için 350 mb indiricem tekrar hadi hayırlısı:D
Bi özel mesaj atsaydın sana onu ayrı olarak upload edip linkini gönderirdim kardeş :)
Katkılara yardımlara kapım her zaman açık :)

oyun girişinde kabak gibi nvidia tegra yazmasına rağmen riptide gp mükemmel çalışıyor..daha önce 1-2 kez denedim çalıştıramamıştım oyun hızı grafikler falan harika şiddetle tavsiye olunur.ben raptan repten anlamamda olsada 1500 tane rep versem keşke kardeş helal olsun:D Rich4arD galaxy s2 oyunlarında marka:d:
Konunun sol alt köşesinde beğen butonuna basabilirsin :)
Tabii istersen tüm konularımı beğenebilirsin :D

Eline sağlık

Sent from my LT15i using Tapatalk

Ekleme;
Mevcut Need For Speed Hot Pursuit , Need For Speed Hot Pursuit v1.0.54 (Ücretli Versiyon) ile değiştirildi.
Sprinkle v1.6.2 (Ücretli Versiyon) eklendi.
Reckless Racing v1.0.4 (Ücretli Versiyon) eklendi.

doktorum21

Üye
bu oyunları wifi üzerinden yüklersem herhangi bir ücret ödermiyim yane ay sonu faturaya yansırmı

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
bu oyunları wifi üzerinden yüklersem herhangi bir ücret ödermiyim yane ay sonu faturaya yansırmı
Eğer bağlandığınız wifi interneti kotalı ise tabiikide yansır. Yok eğer sınırsız ise wifi ile yüklemek hiçbirşekilde faturaya yansıma yapmaz.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi

Ekleme;
Mevcut olan Angry Birds Rio v1.3.2 sürümü Angry Birds Rio v1.4.0 ile değiştirildi. (Yeni Sürüm)
Mevcut olan Angry Birds Seasons v1.6.0 Angry Birds Seasons v2.1.0 ile değiştirildi (Yeni Sürüm)
Angry Birds Seasons Ham&#8217;o'ween v2.0.0 eklendi.
Mevcut olan Asphalt 6 Adrenaline HD v1.0.0 sürümü Asphalt 6 Adrenaline HD v1.0.8 ile değiştirildi. (Yeni Sürüm-Ücretli Sürüm)
Mevcut olan Reckless Racing v1.0.4 sürümü Reckless Racing v1.0.6 ile değiştirildi. (Yeni Sürüm-Ücretli Sürüm)
Blood & Glory v1.0.2 eklendi.
ShadowGun v1.0.4 eklendi (Ücretli Sürüm)
Sürekli Güncellenecektir.

• Beğen
Tepkiler: alperen2006

tamek22

Üye
oyunun apk sini kurdum sd dosyalarınıda indirip gameloft klasörüne attım ama oyun wifi indirmek istiyor

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
oyunun apk sini kurdum sd dosyalarınıda indirip gameloft klasörüne attım ama oyun wifi indirmek istiyor
Gameloft Klasörünün içinde games klasörüne attığından emin misin?

charsiyakali

Üye
s.a asphalt 6 yı kurdum fakat soyle bı yazı cıkıp kapanıyor yardımcı olurmusunuz (your deviceis not compatible with this game.please request a refund.) yardım..

----------Eklendi @ 10:15:28 ---------- Yazıldı @ 10:13:13 ----------

Need For Speed Hot Pursuit yukledım ondada gıremedım oyuna (this appplication is not authorized for use your android device ) yardımcı olursanız sevınırım...

Üst Alt