En Kapsamlı-En Kaliteli Ücretli Oyunlar Eskiler-Yeniler Hepsi Burda!+Video Önizlme (Sürekli Güncel!)

Sponsorlu Bağlantılar

OneByOne*

OneByOne*

Üye
evet

forza5454

forza5454

Üye
şu gangstarı en az 10 defa farklı sitelerden farklı apk.ler olarak indirip yükledim. Her defasında hayvan gibi kastığı için silmek zorunda kaldım. Yalnız son indirdiğim yabancı bi sitedeki apk bayağı bi stabil çalıştı ancak yinede tam istediğim gibi olduğu söylenemez. Normalde sıkıntı çıkarmıyor ancak şehrin içine dalınca çok hafif takıntılar yapıyor oda insanın keyfini bozmaya yetiyor. İdare ettiği söylenebilir ,silmek istemiyorum daha fazla. Gangstar 3 Miamiyi detaylıca kontrol ettin mi kardeş ? Hafif kasıntılar oluyor mu sendede ? bunları sormak istedim.
Birde NFS Shift ile sıkıntılarım var. Onuda 4 5 defa kurdum. Çoğunda EA logosundan sonra oyundan attı. Bi kaç tanesindede kaplamalar çıkmadı bembeyazdı. Araştırmalarım sonucu shiftin Chainfire 3D gerektirdiğini sonucuna vardım. Senin paylaştığın shift chainfire 3dsiz çalışıyor mu ?
Çok soru sormamışımdır umarım. Güzel paylaşım teşekkürler.

OneByOne*

OneByOne*

Üye
kardes ben hepsini roorlu crisskelo romuyla kullaniyorum miami deki kasmalar bende olmuyor ilk baslarda olurken bi engiliz formunda okumustum onbellegi temizlemek ole yapinca duzeldi nfs shift Richard kardesimizin verdigi sorunsuz calisiyor

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.

şu gangstarı en az 10 defa farklı sitelerden farklı apk.ler olarak indirip yükledim. Her defasında hayvan gibi kastığı için silmek zorunda kaldım. Yalnız son indirdiğim yabancı bi sitedeki apk bayağı bi stabil çalıştı ancak yinede tam istediğim gibi olduğu söylenemez. Normalde sıkıntı çıkarmıyor ancak şehrin içine dalınca çok hafif takıntılar yapıyor oda insanın keyfini bozmaya yetiyor. İdare ettiği söylenebilir ,silmek istemiyorum daha fazla. Gangstar 3 Miamiyi detaylıca kontrol ettin mi kardeş ? Hafif kasıntılar oluyor mu sendede ? bunları sormak istedim.
Birde NFS Shift ile sıkıntılarım var. Onuda 4 5 defa kurdum. Çoğunda EA logosundan sonra oyundan attı. Bi kaç tanesindede kaplamalar çıkmadı bembeyazdı. Araştırmalarım sonucu shiftin Chainfire 3D gerektirdiğini sonucuna vardım. Senin paylaştığın shift chainfire 3dsiz çalışıyor mu ?
Çok soru sormamışımdır umarım. Güzel paylaşım teşekkürler.
Dediğim gibi bu paylaştığım tüm oyunları kendi telefonumda denedimde paylaştım. Hiçbirinde sorun yok.

kardes ben hepsini roorlu crisskelo romuyla kullaniyorum miami deki kasmalar bende olmuyor ilk baslarda olurken bi engiliz formunda okumustum onbellegi temizlemek ole yapinca duzeldi nfs shift Richard kardesimizin verdigi sorunsuz calisiyor
Sağolasın :)

forza5454

forza5454

Üye
rom kullanmıyorum. Hemen denedim ancak önbelleği sil butonunun kapalı olduğunu gördüm. Ön bellek görünmüyor. Onun yerine rami temizleyip, gereksiz çalışan servisleri sonlandırıp, tel.i şarja takıp girdim oyuna. Son sürat şehre girene kadar kasıntı yapmıyor ki bu ilerleme. Shifti birazdan , zaman bulduğumdada gangstarı deneyeceğim

• Beğen
Tepkiler: OneByOne*
OneByOne*

OneByOne*

Üye
ben rom kullanmadan once telefon cok isinio , kasmalar yapio ve beklenmeyen bir durumda uygulama kapndi diodu oyunlari acinca suan gayet iyi durumda performansi 2ye katlamisimdir

forza5454

forza5454

Üye
eternal legacy, nfs shift ve 9mm.yi denedim sorunsuz çalıştı

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
pro8181

pro8181

Üye
eline sağlık.teşekkürler.

gfrm

Üye
Bu oyunlarda 2 si yok bende oda Settlers ki o zaten daha çalışanını bulamadım :D 2. si need for speed onu denicem bakalım çalışıcakmı digerleri bende var sizde de calışır dungeon hunter ve 2 de oyunu bitirdim zaten bölüm geçemezseniz söyleyin 100 lvl savaşçıyla itina ile boss kesilir :D

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
Bu oyunlarda 2 si yok bende oda Settlers ki o zaten daha çalışanını bulamadım :D 2. si need for speed onu denicem bakalım çalışıcakmı digerleri bende var sizde de calışır dungeon hunter ve 2 de oyunu bitirdim zaten bölüm geçemezseniz söyleyin 100 lvl savaşçıyla itina ile boss kesilir :D
Abicim bunların hepsini denedim ben telefonda. Hepsi sorunsuz çalışıyor. Yorumlarada bi bak istersen. Ama henüz birini bile sonuna kadar oynamış değilim :)

----------Eklendi @ 02:20:53 ---------- Yazıldı @ 01:11:43 ----------

Trial Xtreme 2 HD v2.1 ve Trial Xtreme 1 v1.23 oyunları da eklendi en alta.
Bunların ikiside tam sürümdür diğerleri gibi markette ücretli satılmaktadır.

sukho

sukho

Üye
need four speed hot pursuit LG Black optimus p970 için olanından varmı forumda var birtane ama çalışmıyor nedense teşekkürler şimdiden

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
need four speed hot pursuit LG Black optimus p970 için olanından varmı forumda var birtane ama çalışmıyor nedense teşekkürler şimdiden
Bu konuda oyunlar sadece Galaxy S II içindir. Ama boş vaktim olduğunda senin şu oyunu da arayıp bulurum. Eğer forumda yoksa cidden konu açarım.

sukho

sukho

Üye

Bu konuda oyunlar sadece Galaxy S II içindir. Ama boş vaktim olduğunda senin şu oyunu da arayıp bulurum. Eğer forumda yoksa cidden konu açarım.

hım pardon görmemişim konu başlığını ama yinede teşekkürler LG Black içinde bu şekilde konu açabilirseniz çok güzel olur teşekkürler

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
hım pardon görmemişim konu başlığını ama yinede teşekkürler LG Black içinde bu şekilde konu açabilirseniz çok güzel olur teşekkürler
Senin şu forumda var ama çalışmıyor dediğin konunun linkini verir misin?

cyberboy24

Üye
vuuv :oke: gerçekten kaliteli olmuş eline sağlık kardeş ben den s2 için konu arıyodum devamını bekliyoruz :tşk:
ayrıca çok ilgilisin konuyla
:good:

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
vuuv :oke: gerçekten kaliteli olmuş eline sağlık kardeş ben den s2 için konu arıyodum devamını bekliyoruz :tşk:
ayrıca çok ilgilisin konuyla
:good:
Sağolasın :) Rica ederim :)
Zaten sürekli yeniliyorum konuyu yeni oyunlar çıktıkça ekliyorum altlara yorum olarak ta belirtiyorum.
Yeni konu açmak yerine hepsini derleyip toparlayıp bi konuda vermek daha mantıklı geliyor açıkçası :)
İyi forumlar :)

tequilaq

tequilaq

Üye
aslında indirirken aradaydım..ben de bıktım çalışan versiyonları aramaktan ben de çoğu yüklü ama birkaç oyun için bakalım çalışacak mı diye indirdim.boyut düşük diye ilk nfs shift sd dosyasını indirdim direk çalıştı..ellerine sağlık

daha sonra sırada nova2 var belki 10 tane versiyon denemiştim ama çalışmamıştı onu da indirip buraya yazarım.s2ciler düşünmeden indirip hemen deneyin bence

Rich4arD

Rich4arD

Üye
    Konu Sahibi
aslında indirirken aradaydım..ben de bıktım çalışan versiyonları aramaktan ben de çoğu yüklü ama birkaç oyun için bakalım çalışacak mı diye indirdim.boyut düşük diye ilk nfs shift sd dosyasını indirdim direk çalıştı..ellerine sağlık

daha sonra sırada nova2 var belki 10 tane versiyon denemiştim ama çalışmamıştı onu da indirip buraya yazarım.s2ciler düşünmeden indirip hemen deneyin bence
Konudaki büütün oyunlar sorunsuz çalışıyor kardeş :)
Hepsini tek tek kendi telefonumda deneyipte paylaştım :)

Üst Alt