Tüm Oyunların Apk+Sd Paylaşımı Upload Siteleriyle Uğraşmadan

Sponsorlu Bağlantılar

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
amazıng spider man bende acılıo gamelofttan sonra sıyah ekranda beklıo titriyor 10 saniye sonra atıyor oyundangençler bir de samsung galaxy s4 mini 8 gb telefon var arkadaşımda,gta san andreası nasıl atacagım boş alan 1.75 gb diyo , bize lazım 2.4gb ... hafıza kartına atıom sd dosyayı ama oyun acılmıyor nasıl yapacagız

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
Çok iyi teşekkürler..

The SLayeR

The SLayeR

Üye

melikşah1907

Üye
general mobile discoveryde apkyı kurdum sonra datada gameloft klasörünü obbye attım ama oyundan atıyo girdiğimde sebebi nedir modern combat 4te

fbdelisi58

fbdelisi58

Üye
gta 3 kurulumunu anlatırmısınız ?

anık1

Üye
arkadaşlar kendi hesabıma giremiyorum malesef yasaklanmışım nedeninide bilmiyorum

kolpaspor

Üye
linkler ölü kardeş çalımıyor

anık1

Üye
linkler sorunsuz dostum konuylada ilgilenemiyorum çünkü hesabıma giremiyorum

cankan34

cankan34

Üye
Rar sifresi hangisi kardes iki tane warGta vice city s 4 mini sorunsuz calisiyor

greenaye

greenaye

Üye
Süper paylaşım emeğine sağlık. .Süper paylaşım emeğine sağlık. .

ser25kan

ser25kan

Üye
ne paylaşım süper ötesi çok teşekkürler daha önce bu kadar kolay hızlı bir indirme görmedim :heyo::heyo::heyo::biggrin::biggrin::biggrin::bira::bira::bira::bud::bud::bud::bud::maxicep::maxicep::maxicep::alkis:alkis:alkis:alkis

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
ask_okatan

ask_okatan

Üye
Eline saglik baskan on numara bes yildiz paylasim

ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
asphalt 7. nasil hukleniyor

cankan34

cankan34

Üye
Gta 3 indirmem gerek ama hangisini bilmiom telefonum galaxy s4miniHaci spiderman orumcek adam oyunu yukledim datayi android obb ye attim Apk yide kurdum oyuna giriyorum aciliyor her sey tamam dior sonra siyah ekran geliyor ve oylece kaliyor ordanda atiyor oyundan samsung galaxy s4 mini kullaniyorum

mkiran

Üye
Asphalt 7: Heat v1. 0.4 yükleyen arkadaşlar nasıl yükledi yardım edebilecek birisi varmı ??

tedirgin1111

tedirgin1111

Üye
Çok yararlı konu olmuş. TEŞEKKÜRLER.

michael myers

Üye
Abi lütfen gta3 kurulumu anlatın ben yapamadım lütfen

suat61

suat61

Üye
çok teşekkürler

Üst Alt