Uygulama Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)

Sponsorlu Bağlantılar

F1rlama31

Üye
hacı o işlemi de yaptım ama atlamışım yazmayı :(
namussuz BlueStracks tekrardan kurdugumda tum ayarlar vs duruyor.
Kullanıcırın İçinde Temp Klasörünüde Temizle
C:\Users\senin Pc\AppData\Local İçindeki Bluestack Ve Tempin İçini Temizle

eritroblastosisfetalis

Üye
bot sizde de tek tek barbar atıp saldırıyı bitiriyor mu??

by-fattaci

by-fattaci

Üye
bundan sonra kimseye yardım etmeyeceğim. adam soru soruyor bizde cevap veriyoruz artından zahmet edip de demiyor ki oldu yada olmadı diye

01çukurovalı01

Üye
ARKADAŞLAR BROKEN BOTU NASL KULLANICAM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ. TÜRKÇE YAPAMADIM BİR TÜRLÜ ACİL LÜTFEN

alperen262014

alperen262014

Üye
hocam yardımcı olabilecekmisiniz ? bluestacks ten google playe giremiyorum kimlik doğrulama gerekli diyor :( clash a da bağlanamıyorum bunun yüzünden

Harnavala61

Harnavala61

Üye
aynı sorun bendede var ama cok yol denedim olmuyor en son formatlıcaz galiba (:

alperen262014

alperen262014

Üye
beyler ben çözmüştüm sorunu yeniden aynı sorun oldu neyse ben size yolu söyliyeyim:

Hata Çözüm-1:
Cihazımızdan Ayarlar >> Hesaplar kısmından Varolan hesabımızı kaldıralım daha sonra telefonu kapatıp tekrar açalım. Muhtemelen telefon açılıp tekrar hesap girdiğinizde sorun düzelmiş olacaktır. (İmkanınız varsa başka bir hesap deneyin) ya da Google Play’e girdikten sonra tekrar hesabımızı yapılandıralım.
Hata Çözüm-2:
Bu yöntem daha garanti ve cihaz performansı için arada bir yapmanız da sağlıklı olacaktır. Ayarlar >> Uygulama yöneticisi kısmına gelip alt tarafta belirttiğim servis ve uygulamaları teker teker seçtikten sonra Verileri Sil/Temizle butonuna tıklayıp cihazımızı tekrar başlatalım. Sorun çözülecektir.
Google Hesap Yöneticisi
Google Hizmetleri Çerçevesi
Google Play hizmetleri
Google Play Store
Google Talk
İndirme Yöneticisi
Market Güncelleyici
Hata Çözüm-3:
Bu yöntem son çaremiz olup tüm uygulamaların ve cihaz özelliklerinin sıfırlanma yoludur. Ayarlar >> Gizlilik >> Fabrika Ayarlarına Dön dedikten sonra cihazınızın açılıp kapanacaktır, hesaplarını tekrar kurduğunuzda sorun çözülecektir.

Harnavala61

Harnavala61

Üye
hesaplarla alakası yok bluestack ta sıkıntı var sekronize hatası var oda bluestack tan kaynaklı ve bluestack ta senin dediğin gibi bir ayar yok

• Beğen
Tepkiler: BLade AzraiL
alperen262014

alperen262014

Üye
hesaplarla alakası yok bluestack ta sıkıntı var sekronize hatası var oda bluestack tan kaynaklı ve bluestack ta senin dediğin gibi bir ayar yok
ben 1-2 . yolu denedim öyle oldu kardeşim
Hocam her şey güzelde turbobitten dosya indirmek sıkıcı :(

onrboz

Üye
Benım sorunum bu sekılde dostlar.
Hatta sol ust kosede barbar resmıde cıkmıyor. Alıntı bır resımdır.

BU TAMAMEN GOOGLE HESABIYLA ALAKALI BİR DURUM. Yani hesabın kimlik doğrulamasından geçmesi gerekiyor fakat Bluestack ta böyle bir seçenek yok ya hesabı silcen yeniden kurcan ki buna izin vermiyo onun için BS yi yeniden silip kurcan yada BS yeni sürümlerde sadece hesap ekleme paneli değilde kimlik doğrulama seçeneğini de getirmeli. Google Play A gir zaten ne demek istediğimi anlayacaksın. Diyor ki kimliğini doğrula, ama doğrulaman için ne Password Çubuğu nede E-mail Çubuğu gelmiyor. Hesap ayarlarına bakıyosun her şey yolunda. Silmeye kalksan format atmadan silinmez diye bir hata ile karşılaşıyorsun. ÇOK GICIK bir durum!

melkor33

Üye
tşk.ler arkadaşım emegi gecen herkese tşk.ler ,

skpcmm

Üye
arkadaşlar s.a ben yaklaşık 20 gün önce bu bootu yükledim gayet güzel çalışıyodu ama 4 gün önce bilmediğim bi nedenden dolayı kapandı 4 gündür ne yaptıysam bootu çalıştıramadım durup durup kapatıyo bilgisayarı ve 10 dk açamıyorum yardım edin lütfen kafayı yicem yoksa...

alperen262014

alperen262014

Üye
arkadaşlar s.a ben yaklaşık 20 gün önce bu bootu yükledim gayet güzel çalışıyodu ama 4 gün önce bilmediğim bi nedenden dolayı kapandı 4 gündür ne yaptıysam bootu çalıştıramadım durup durup kapatıyo bilgisayarı ve 10 dk açamıyorum yardım edin lütfen kafayı yicem yoksa...
YENİ KONU AÇTIM GAME BOT 4.1 DİYE BİDE O BOTU DENE KARDEŞ

onrboz

Üye
yok mu çozebıulen?

Harryan

Harryan

Üye
Arkadaşlar benim problemim şu: Broken bot 3.1.0 kullanıyorum savaş sırasında yıldız almadan çıkıyor şöyle diyelim 500k ganimetli köye girdi 10k gömdü %40 olduğu gibi savaştan çıkıyor bu durumda ne ganimet alıyor ne kupa koruyor bu neden oluyor savaş sonuna kadar beklemiyor sebebi nedir ?

skpcmm

Üye
kardeşim sana tavsiyem broken bootu bırak game bootu kur çok daha iyi sadece üreticilere saldırıyo her şeyi istediğin gibi ayarlıyabiliyosun sıkıntı çıkmıyo

• Beğen
Tepkiler: alperen262014

N£RoN

Üye
arkadaşlar broken botta nasıl kupa kasabiliriz biri resimli olarak gösterirse çok makbule geçer

67kasko67

Üye
Ya beyler herşey çalısıyor ama kamp a gelince kampa tıklıyo kaç kişi olduguna bakamıyo ve boylece savaşda yapamıyor lütfen yardım edin
bu arada pc ye format attım bluestack sın sitesinden indirdim bunuda soyliyim

Üst Alt