Uygulama clashbot 7.9.2 TH 11 için güncel son sürüm !!!

Sponsorlu Bağlantılar

desperado061

Üye
slm arkadaşlar ben bu botu kurdum clah bot sayfasınada üye oldum fakat botu açtığımda benden istediği kullanıcı adımı girdiğimde yanlış diyor fakat siteye girebiliyorum neden diyor böyle bilen varmı

lealp

Üye
Arkadaşlar bende bazı seçenekler tiklenmiyor acaba bu neden kaynaklanmaktadır bilgisi olan var mı?
Soluk gözükenler tiklenmiyor.

gokhan122

Üye
200k olan köyün altına dalma diyoruz ama dalıyor. onun dışında çok iyi çalışıyor

eyupmems

Üye
Merhaba arkdaşlar dünden belli7,4 kullanıyorum bence 7.3 fark olarak kupa kayıp etmiyo attcak bölümde 4 sildes yada finger sectigim zaman kupam dusmedi hatta yükseliyo. Eski olarakda 7.4 bagıs yapmıyo bazen yazılan ganimet altına dalıyo bircok özelleklik kapanmıs.. bunların dısında bir sıkıntı yok bence ..Kolay gelsın herkeze

e_tore

Üye
bende de autovıt v3 çalışmayı durdurdu diyor savaşa başlıyamıyor o yüzden süre bitiyor boş yere kupa düşüyor çözüm bilen varmı

1tan

Üye
200k olan köyün altına dalma diyoruz ama dalıyor. onun dışında çok iyi çalışıyor
Bende sıkıntı yok =) 100 kere arıyo gene istedigimi buluyo :D
Arkadaşlar bende bazı seçenekler tiklenmiyor acaba bu neden kaynaklanmaktadır bilgisi olan var mı?
Dostum Vip olmayanlara bu özellikler açılmıyor. Vip ücretleride uçuk .d aylık 10 dolar .=)

baskahmet

baskahmet

Üye
@BLade AzraiL abi hangi botu öneriyorsun broken mi bu mıu

e_tore

Üye
ben broken kullanıyorum gayet güzel,ara sıra savaşa girip asker salamıyor oda bottan değil autovit v3 yüzünden çalışmayı durduruyor

burakkaya3434

Üye
4 yandan nasıl saldırtıcaz bunu beyler ?

tjee

Üye
clash bot 7.4 uygulaması çalışmıyor bende start diyorum duvarı tıklıyor öylece kalıyor yardim

e_tore

Üye
binaları tanıtman lazım

e_bzc

Üye
Arkadaşlar benim lealp arkadaşımızdaki gibi çoğu tikler silik bir şekilde çıkıyor.Bu nedenle asker bağışında filan bulunmuyor bunun bir çözümü var mı ??

eyupmems

Üye
Merhaba beyler benım aklıma takılan birsey var mesela normal bir oyunda bir oyuncun 60 70 savas yapmıs iken bot ile kastıgım için benım savaslar 250 felan bulmus acaba bu ban yemek için bir sebep olabilir mi cunku normal bir oyuncudan daha cok kasıyo bot sizce olabilir mi ?
Arkadaşlar benim lealp arkadaşımızdaki gibi çoğu tikler silik bir şekilde çıkıyor.Bu nedenle asker bağışında filan bulunmuyor bunun bir çözümü var mı ??
onlar vip üyelik ile alıyo artık bızde kapalı yani

e_bzc

Üye
Cevap için teşekkürler bu şekilde oynamaya devam o zaman [emoji4]

risildar

Üye
arkadaslar 7.4 u nerden indirecegiz?

artemis12

Üye
bende normaldi dun aksam hata vermiş şuan aynen seninki durumunda ama sanırım bota güncelleme geldii için genel diye düşünüyorum

vaterfa

vaterfa

Üye
@tjee bendede var galiba ilk acilista zoom out yaparken nasi cozucez acaa

makmaka

Üye
arkaşlar broken bot kullanıyorum ben herkese öneririmde bi sorum olcak broken kullananlara bu okçu kraliçenin ve barbar öfkesini basmıyo napmalıyım teşekkürler

Üst Alt