Uygulama Clash of clans ücretsiz türkçe bot

Sponsorlu Bağlantılar

efsanevii

efsanevii

Üye
peki nasıl saldıracak yani yöntemi nedir bunun rica etsem paylaşır mısınız lütfen ve buyrun arama kriterlerim doğrusunu da paylaşır mısınız lütfen...

maggybot

maggybot

Üye
    Konu Sahibi
200bin cok fazla ve ölüköyler için anabina sınırını kapat

efsanevii

efsanevii

Üye
yani max anabina tikini kaldırın diyorsunuz ve ganimeti biraz düşürün diyorsunuz dimi ? peki kardeşim saldırı modu nasıl olacak ha bire geçiyor saldırmıyor ?

maggybot

maggybot

Üye
    Konu Sahibi
hepsini her taraftan seç.

asmabehaydar

Üye
Hocam emeğine eline sağlık.Tüm ayarları yaptım hatta regeditten 860x720 ye ayarladım,bilgisayarı yeniden başlattım ama Ana Ekran için bekleniyordan sonra tepki vermiyor.Arada Bluestackste ana sayfaya dönüp tekrar oyuna girip full screen yapıyor.Çözümü nedir?Teşekkür ederim.

efsanevii

efsanevii

Üye
kardeşim gerçekten anlamadım sizi kusura bakmayın ama hepsini her taraftan seç demekle neyi kast ettiniz ?

MTG5334

Üye
kardeşim gerçekten anlamadım sizi kusura bakmayın ama hepsini her taraftan seç demekle neyi kast ettiniz ?
Kardeşim arama yerinin yanında saldır ve asker olan pencereyide çekip yollarsan daha iyi yardımcı olunur

Ben kullanıyorum hiç sorun yaşamıyorum 8 milyonu 24 saatde dolduruyorum duvarları hemen geliştirebiliyorum çok işime yarıyor ama arada boş saldırı yapıyor işte oda olur yapcak bişi yok okadar kazanıyoruz

efsanevii

efsanevii

Üye
hocam sana zahmet bir yardımcı olun lütfen doğrusunu söyleyin buyrun görüntüler

MTG5334

Üye
resim nasıl ekledin bana özel mesajdan köyünün resmini bi yollarsan iyi yardımcı olurum şuan 220 ordu kampın gözükoyr ozaman köy binan 9. seviye ama sen 7 seviye köylere saldırmayı seçtin bulamazsınki öyle

efsanevii

efsanevii

Üye
googleden resim yükle de bilgisayardaki resmi yüklersin sonra linki alırsın buaradaki cevap kısmında resim ekle yerinde url yapıştırsının olur biter ve köyümün resmini neden çekeyim ben sadece bu program için gerekli düzenlemeler hangisi bunu rica ettim yoksa yine de teşekkürler.....

MTG5334

Üye
googleden resim yükle de bilgisayardaki resmi yüklersin sonra linki alırsın buaradaki cevap kısmında resim ekle yerinde url yapıştırsının olur biter ve köyümün resmini neden çekeyim ben sadece bu program için gerekli düzenlemeler hangisi bunu rica ettim yoksa yine de teşekkürler.....

Köy binan 9 olması lazım 220 ordu kampı kapasiten çünki.
köy binan 9 seviyeken sen 7. SeViyeye saldırnan zordur onu demek istedim saldırıları 7. Seviyeye ayarlamışsın düzelt onları öyle düzelttiğini tekrar göster bakalım yardımcı olmaya çalışıyorum arkadaşın yaptığı bot güzel olmuş

efsanevii

efsanevii

Üye
öncelikle botu yapan arkadaş için çok teşekkürler harika çalışıyor ama nerdeyse 10 saat olacak daha yeni 2 milyon topladı az mı çok mu bilemedim evet köy binam 9 seviye teslalarım 6 sevıye onun dışında diğer yükseltmeler son duvar 7 seviye duvar için bu botu kullanmak istedim tamam anladım teşekkür ederim iyi akşamlar hepinize, emeğinize sağlık...

MTG5334

Üye
öncelikle botu yapan arkadaş için çok teşekkürler harika çalışıyor ama nerdeyse 10 saat olacak daha yeni 2 milyon topladı az mı çok mu bilemedim evet köy binam 9 seviye teslalarım 6 sevıye onun dışında diğer yükseltmeler son duvar 7 seviye duvar için bu botu kullanmak istedim tamam anladım teşekkür ederim iyi akşamlar hepinize, emeğinize sağlık...

kardeş sorun çözüldüyse tamam ben 10 saatde 3 4 milyon kazanıyorum bu değişiyor kardeş sürekli ölü köy bulmak zor oldugu için bot bizim yerimize buluyor yani 10 saatde 2 3 mlyon kasması normal. genelde saldırıları şöyle yaparım sabah ing. servere bağlanırım orda nedense daha çok oluyor denedim akşamları almanya serverinde botu kurarım

efsanevii

efsanevii

Üye
teşekkür ederim tekrardan.... peki en iyi saldırı şekli hangisi sen fotoğrafını çekip atabilir misin, kaç asker ve hangi şekilde saldırı yapıyorsun onu da anlatsan ?

maggybot

maggybot

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim tekrardan.... peki en iyi saldırı şekli hangisi sen fotoğrafını çekip atabilir misin, kaç asker ve hangi şekilde saldırı yapıyorsun onu da anlatsan ?
kışlaları kullandan 1 kışla barbar, diğer kışlalar okçu.
saldırı ayarlarında, hepsi bütün taraflardan saldır.

MTG5334

Üye

ben kışlalardan kullanıyorum 1. kışla dev 2. kışla barbar 3. ve 4. kışlalar okçu devler önden otomatik yolluyor bot arkadan barbar arkadan okcu böyle iyi oluyor bence

efsanevii

efsanevii

Üye
Çok teşekkür ederim deniyecem.. iki yöntemi de :)

by-fattaci

by-fattaci

Üye
.

Son düzenleme:
by-fattaci

by-fattaci

Üye
.

Son düzenleme:
maggybot

maggybot