Uygulama clashbot 7.9.2 TH 11 için güncel son sürüm !!!

Sponsorlu Bağlantılar

lock66

Üye
erken bitirme olayını nasıl çözebilirim ?
erken bitirme olayını nasıl çözebilirim ?

Harryan

Harryan

Üye
Benim botum hiçbir şekilde açılmıyor . Yönetici olarak veya normal şekilde açmaya çalıştığım zaman açılmıyor program gelmiyor
Çözümü nedir acaba ?

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Benim botum hiçbir şekilde açılmıyor . Yönetici olarak veya normal şekilde açmaya çalıştığım zaman açılmıyor program gelmiyor
Çözümü nedir acaba ?
rar dosyasini indirdin mi ?

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi

Zamazingo1234

Üye
Bot önceden çalışıyordu ama bluestack'te sorun olduğu için kaldırıp tekrar kurdum ama bu sefer çalışmıyor botu açtığımda sürekli ekranı uzaklaştırma zoomu yapıp duruyor başkada bir şey yapmıyor bunun çözümünü bilen var mı :/

vaterfa

vaterfa

Üye
Bot önceden çalışıyordu ama bluestack'te sorun olduğu için kaldırıp tekrar kurdum ama bu sefer çalışmıyor botu açtığımda sürekli ekranı uzaklaştırma zoomu yapıp duruyor başkada bir şey yapmıyor bunun çözümünü bilen var mı :/
bendede ayni sorun var dostum cozum bulamadim bende bulabilirsen benide bilgilendirirmisin

Zamazingo1234

Üye
kimse bilmiyor mu bu sorunu ya :S
bendede ayni sorun var dostum cozum bulamadim bende bulabilirsen benide bilgilendirirmisin
Dostum sorunu çözdüm bluestack'in bir sürü versiyonu var nette teker teker yükleyip denedim sonunda birinde çalıştı bot

paşaxemre

Üye
clashbot çalışmıyor gençler bu gün sabah itibariyle çalışmamaya başladı.Botu açtığımda bluestacksi kapatıyor sonra da kendini kapatıyor :) Bu sorunu yaşayan var mı yoksa ben tek miyim?

e_bzc

Üye
Arkadaşlar botu kaç akşamdır çalıştırıyordum az önce tekrar çalıştırayım istedim fakat login kısmında ne yaptıysam yanlış kullanıcı adı ve parola hatası verdi bir türlü düzeltemedim fikri olan veya başına gelen var mı ?

e_bzc

Üye
Arkadaşlar bir önceki mesajın botun açılmadan kullanıcı adı ve parola hatası verdğinden bahsetmiştim.Daha sonra kendiğilinden düzeldi ve bir müddet kulllandım.Bu sabah ise tekrar açmaya çalıştığımda yine hata vermeye başladığını görmeye başladıktan sonra araştırma yaptım ve clashbot 7.7 çıktığını gördüm.Şu an botu rahatlıkla kullanabiliyorum.
Aşağıdaki linkten göz atıp indirebilirsiniz.Ayarları 7.5 ile aynıdır.

paşaxemre

Üye
gençler şöyle bir sorun var benim okçu kraliçem sürekli inşa halinde olduğu için tek kahraman olarak barbar kral kullanıyorum bir süredir (aslında bot kullanıyor) ama barbar kralımın da doğma süresi 1 saat olduğu için askerler barbar kral doğmadan üretiliyor ve bot barbar kral olmadan savaşa giriyor.Barbar kral olmadan girince de genellikle %50yi geçemiyor ve bu yüzden kupa kaybediyorum.Botta barbar kral doğana kadar bekleme ayarı var mı?

Meteemre

Meteemre

Üye
32bit eski vista yuklu bilgisayarım var 3 gb ram ve 512 mb harici ekran kartım bar dual core 1.6 islemci var bu bilgisayara windows 7 kuracagım bot calısırmı windowsun hangi sürümünü kursam bilgisayardan anlayan arkadaslar cevap verebilirmi

---
birde botu calıstırmak için hangi yan programları yuklemek lazım(autolt bluestack vb. hariç)

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Guncelll kullanilabilir

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
32bit eski vista yuklu bilgisayarım var 3 gb ram ve 512 mb harici ekran kartım bar dual core 1.6 islemci var bu bilgisayara windows 7 kuracagım bot calısırmı windowsun hangi sürümünü kursam bilgisayardan anlayan arkadaslar cevap verebilirmi

---
birde botu calıstırmak için hangi yan programları yuklemek lazım(autolt bluestack vb. hariç)
Dostum sen o sisteme git bir ssd al 120gb eğer oyun oynamıyorsan oynuyorsan 250 aşagısı kurtarmaz birde 4gb ram al mis gibi Windows 10 bile kurarsın

ozan_6533

ozan_6533

Üye
Beyler clashbot calisiyo ama ölü köy bulamıyo bota mı b*k atsam oyuna mı bilemedim. Çok kötü oldu sabahtan akşama kadar köy araması yapmaktan altın kasamamış iksirde bana yaramıyo şu an için. Varsa bildiğiniz bi yöntem, söyleyin.

e_bzc

Üye
Beyler clashbot calisiyo ama ölü köy bulamıyo bota mı b*k atsam oyuna mı bilemedim. Çok kötü oldu sabahtan akşama kadar köy araması yapmaktan altın kasamamış iksirde bana yaramıyo şu an için. Varsa bildiğiniz bi yöntem, söyleyin.
Botu ayarlarından bence sorun botta

ozncag

Üye
Evet koy bulmasında sıkıntı var yatarken bıraktım 14 saldırı yapmıs ortalama 350 arama her bır saldırı cok serı calısıyor bot ama koy bulmasında sıkıntı var sanırım olu koylerı de gecıyor

harfijek

Üye
o verdiğiniz siteye girip üye olamıyorum. sayfaya ulaşılamıyor diyor ne yapmam lazım

Üst Alt