Uygulama Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)

Sponsorlu Bağlantılar

Ozymandias12

Üye
Kıslalara hızlandırma bastıgımda saldırıyor gerı köye döndudgunde askerler dolu oluyor ama yınede 5 10 dakıka beklıyor NAPCAM
Kıslalara hızlandırma bastıgımda saldırıyor gerı köye döndudgunde askerler dolu oluyor ama yınede 5 10 dakıka beklıyor NAPCAM

Eryas35

Üye

Dün ilk defa bu botu kullanabildim sabah kalktıgımda bununla karşılaştım.

Eryas35

Üye
cık gir yaptım oldu

esmeran3

esmeran3

Üye
Yardım etme şansın var mı bana

Zamazingo1234

Üye
[20:25:47] Köy Alanı tespit ediliyor
[20:25:58] Köy alanı için bekleniyor

Böyle diyor kalıyor ne yapmak lazım :/
bu hatayı bilen yok mu

harunquner1

Üye
Java script v3 çalışmayı durdurdu kendi.kendine bi sure sonra bu hata geliyor sizce sorun nedir

Harnavala61

Harnavala61

Üye
hatasız oynamak istiyorsanız bilgisayarınızı bir kere formatlayın hatasız çalışır program birden fazla bot kurulduğu için hatalar oluşabilir.

Mr_pipi

Mr_pipi

Üye
Arkadaşlar bot 3.2.0 ı indirdim daha önceden de bot kullanıyordum zaten güncellemeden önce güncellemeden sonra da bir kaç bot indirim hep Birlik mevcudu : Hata , bilinmiyor sonra aşağıda da birliklerin hazır olması bekleniyor diyor ancak zaten birliklerim hazır şimdi dedğim gibi 3.2.0 ı indirdim onda bu hatayı alıyorum cevapları okudum size zahmet olmasın kendim çözmek istedim ancak kimsede böyle bir hata görmedim çözümü bilen varsa şimdiden teşekkürler :D

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bot 3.2.0 ı indirdim daha önceden de bot kullanıyordum zaten güncellemeden önce güncellemeden sonra da bir kaç bot indirim hep Birlik mevcudu : Hata , bilinmiyor sonra aşağıda da birliklerin hazır olması bekleniyor diyor ancak zaten birliklerim hazır şimdi dedğim gibi 3.2.0 ı indirdim onda bu hatayı alıyorum cevapları okudum size zahmet olmasın kendim çözmek istedim ancak kimsede böyle bir hata görmedim çözümü bilen varsa şimdiden teşekkürler :D
kislalari konumlandirdin mi ?

Mr_pipi

Mr_pipi

Üye
kislalari konumlandirdin mi ?
evet kardeşim herşeyi konumlandırdım ondan sonra başlattım herşeyi düzgünce yaptı ta ki ordu kampına gelene kadar ondan sonrası dediğim gibi hata veriyor yani ayarlarıda istenildiği gibi yaptım

atraksiyon_show

Üye
arkadaşlar selam..

Pc de "BlueStacks_0.9.18.5016et" kurulu ve açıp oyuna girmek istediğimde siyah ekranda kalıyor ve açılmıyor.
Sizce ne yapmalıyım bu sorunu çözmek için!

by-fattaci

by-fattaci

Üye
evet kardeşim herşeyi konumlandırdım ondan sonra başlattım herşeyi düzgünce yaptı ta ki ordu kampına gelene kadar ondan sonrası dediğim gibi hata veriyor yani ayarlarıda istenildiği gibi yaptım
birde virüs programını kapat öyle dene bakalım

zirzop35

zirzop35

Üye
bilgisayara format attım programları baştan kurup botu açmaya çalıştığımda birlikte aç penceresi geliyor broken botu başlatamıyorum yardımcı olabilcek warmı acaba arkadaşlar_??

Üst Alt