Acer 5720g Xp Kurmak Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim güzel gözlerinden öperim sorunsuz herşeyi hallettım allah senden razı olsun allah tuttugunu altın etsin sizin gibi insanlarda varya helal olsun sağolun sağlıcakla kalın allaha emanet olun. Bin kere teşekkür ederdim ama 1 kere teşekkür butonu var mümkünse 3 tane teşekkür butonu koysunlar adminler :)
Rica ederiz,sizler de öylesiniz.Yardımcı olabildiysek ne mutu...
Umarım kalıcı olursununuz:)

cakal_z

Üye
slm benim notbuk cd yükleme yapmak istiyormusunuz da takılı klıyor napmam lazım

--------------- Ekleme ---------------

cd calışmıyor duruyor nasıl calıştıra bilirim yardım edermisiniz

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
slm benim notbuk cd yükleme yapmak istiyormusunuz da takılı klıyor napmam lazım

--------------- Ekleme ---------------

cd calışmıyor duruyor nasıl calıştıra bilirim yardım edermisiniz
Sorununuzu daha açık şekilde yazarsanız yardımcı olabilirim.Cd boot mu etmiyor?

omer_irfan

Üye
bana yardım edebileceğinizi düşündüm arkadaşımın acer aspire 5710g bir laptopu var. buna format attık. tüm driverları tanıttım ama sadece ekran kartı kaldı ati mobility hd 2300 modeli ekran kartı var. yüklüyorum ama aygıt yöneticisinde üzerinde ünlem gösteriyor ve aygıt başlatılamadı kod 10 yazıyor. araştırdım ama bir yol bulamadım. yardımcı olabilirseniz sevirim. iyi günler

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
İşletim sistemini belirtmemişsin.Belirtseydin direkt indirme adresini verirdim.Alta linki ekliyorum.İşletim sistemini seçip sürücüyü indir.

eray.soylu

Üye
herkese slmlar öncelikle ben biraz geriden geliyorum ama şuanda xp kurunca 5720g ye herhangi bi sıkıntı yaşamam değilmi,sorun yaşamak istemiyorumda.kolay gelsin.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler...

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
herkese slmlar öncelikle ben biraz geriden geliyorum ama şuanda xp kurunca 5720g ye herhangi bi sıkıntı yaşamam değilmi,sorun yaşamak istemiyorumda.kolay gelsin.
Öncelikle şunu belirteyim;Herhangi bir noktayı atlamazsanız sorun yaşamazsınız.Ama 5720G'de Vista ile aldığınız performansı Xp ile alamayabilirsiniz.Çünkü Empowering Tec. tam olarak uyumlu değil.Buda beklenmedik mavi ekranlara yol açıyor ki bu çok can sıkıcı.Tecrübe ile sabit :)
Ama denemekte de bir zarar yok,partition'ları silmezseniz.Deneyin,yardımcı oluruz.
Rica ederim ;)

kacak_musti

Üye
xp cd sini dvd roomdan kurabilirmiyiz kurmayı başaramadık xp cd sini neroyla cd ye kopyalayamadık nasıl yapabiliriz

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
xp cd sini dvd roomdan kurabilirmiyiz kurmayı başaramadık xp cd sini neroyla cd ye kopyalayamadık nasıl yapabiliriz
İmaj yazdırmayı soruyorsanız; linkte gerekli program ve anlatım mevcut.

poolman

Üye
eyvallah hocam sorunsuz yükledim

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ;)

cobra2467

Üye
slm benım sorunum ben yanlıslıkla dırek kurdum yanı sata suruculerı falan almadım ama sımdı acılmıor hata verıo dormatta atamıorum cden baslatmıor neyapmam lazım bılgın varmıdır yardımcı olabılırsen sevınırım msn adresını atabılırsın

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
CD den başlatması için BIOS Setup penceresinden CD/DVD aygıtını seçmen gerekiyor.İşlem sırasında hata veriyorsa da ; CDROM ya da CD hatalıdır.

scripture

Üye
Öyle bir beddua etmişsinki teşekkür edemeden geçemedim kardeşim saol ellerine emeğine sağlık

Üst Alt