Acer 5720g Xp Kurmak Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
tesekkür ederim de kardes, ama benim laptop acer aspire 5720G, 5710G degil ki. 5710G nin driverleri 5720G icin de uygun mudur ki?
ati hd2300 ekran kartı driverini indir olmazsa vista ya dönmen gerekebilşr bu arda msn adresşn neydi

demireser

Üye
Teşekkürler. Çalışan XP Driverlarını bir arada vermeniz güzel olmuş. Elinize sağlık.

TILSIMLI

Üye
eyvallah kardeş çok makbule geçti driverlar ellerine sağlık

zemin51

Üye
kardeş ellerine sağlık acer 5720g vistalıylı ama şu an xp yi yükledim. xp cdsi oluşturarak başladım ve en son oldu. driverleri yüklemek şu bu derken bir günümü aldı ama oldu. sağol kardeş.

lorddemonic

Üye
teşkküür teşekkür :D

ayesiloglu

Üye
teşekkürler. eline ayağına sağlık.

By_Berat

Üye
Eyvallah kirve saolllasın bende ekranda sıkıntı çekiyordum leptoptan hayır görmemistim senin sayende gördüm.. Eksik olma

erolokumus

Üye
verdığın bılgıler ıcın tesekkur ederım bende en kısa zamanda deneyeceğim xp yı yuklemeyı eğer yukleyemezsem yardımcı olur musunuz...

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
:P:
verdığın bılgıler ıcın tesekkur ederım bende en kısa zamanda deneyeceğim xp yı yuklemeyı eğer yukleyemezsem yardımcı olur musunuz...
yükleyemezsen ben burdayım yardımcı olurum sonuna kadar:oke::oke:

birincimehmet

Üye
tesekkürler

serkes73

Üye
Allah Razı olsun. Teşekürler

loverman41

loverman41

Üye
baba sen bunu için kaç zamandan beri uğraşıyon ben olsam format attıktan sonra başka bi pcden etherneti kurarım sonra zaten tek tek gelir hepsi internet olduktan sonra kuramıyacağım notebook yok bu kadarda iddaliyim:D

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
baba sen bunu için kaç zamandan beri uğraşıyon ben olsam format attıktan sonra başka bi pcden etherneti kurarım sonra zaten tek tek gelir hepsi internet olduktan sonra kuramıyacağım notebook yok bu kadarda iddaliyim:D
o kadar zekisin ki ağzım açık kaldı:kop:

loverman41

loverman41

Üye
kapatta sinek girmesin arkadaşm:d:kop:

dostslm

Üye
sağol ama rar şifresi istiyor dostum bir yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekür ederim

--------------- Ekleme ---------------

yani rar şifresi nedir bunun

sağol rara şifresi

bazı dosyalar şifreli

YILDIRIM1972

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık ancak ekran kartı sorun verdi

Atakan

Atakan

Üye