Acer 5720g Xp Kurmak Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

ibaxs

Üye
suan ugrasıyorum inşallah olur xp biiti drıverları kuruyom

nasıl m ı yazıyom baska pc den

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
akıllı adamın hali başka :D

qokciko

Üye
teşkkrlerrr...

kabatasliozgur

Üye
Arkadaşlar öncelikle çok tşkkürler konu mükemmel çok yaralı olmuş, ancak ben kamerayı bir türlü kullanamıyorum dediklerinizi harfiyen yaptm ama kuramıyorum xp ye

kayserim

Üye
slm benim leptop acer aspire 6930g ,şimdi ben sata diskimi yapıp d ye xp kuruyordum.işlem tamamlandı,leptop tam açılıp kapanırken mavi ekran hatası verdi yardımcı olursanız sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

buda çıkan hata

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
slm benim leptop acer aspire 6930g ,şimdi ben sata diskimi yapıp d ye xp kuruyordum.işlem tamamlandı,leptop tam açılıp kapanırken mavi ekran hatası verdi yardımcı olursanız sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

buda çıkan hata
Mavi ekran hatası Acer notebook'lara XP kurulumu yaparken çok sık karşılaşılan bir durum maalesef.

kayserim

Üye
mavi ekran hatası durumda neler yapmamız lazım lütfen çözüm yok mu?

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi

kayserim

Üye
şimdi onuda denedik ama yine olmadı biostan falan ayarı varmı bunun

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi

aykut43

Üye
abi benim creative es1371 ses kartım var bir türlü driverını bulamıyorum yardım edersen sevinirim saygılar .

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi

yahya80

Üye
rar dosyasının şifresi ne arkadaşlar,

mimaryyk

Üye
kardeş tşkler dediklerini yaptım windows cd ni bir yere kopladım ve ona sata driver yükledim format attım ama bu seferde xp de altta bu windows orjinal olmayan cd den yüklenmiştir yazısı çıktı.şimdi ne yapmam gerek sp2 ye yükseltemiyorum.

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş tşkler dediklerini yaptım windows cd ni bir yere kopladım ve ona sata driver yükledim format attım ama bu seferde xp de altta bu windows orjinal olmayan cd den yüklenmiştir yazısı çıktı.şimdi ne yapmam gerek sp2 ye yükseltemiyorum.
Buradan yardımcı olamam malesef.
PM atınız...

micey27

Üye
acer 7730g xp kuramiorum bende vista preium kurdum oda ***** yok xp kursam daha iyi olcak ama olmuyor xp cdsi var elimde ama pc kabul etmior yardim ederseniz sevinirim

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
acer 7730g xp kuramiorum bende vista preium kurdum oda yok xp kursam daha iyi olcak ama olmuyor xp cdsi var elimde ama pc kabul etmior yardim ederseniz sevinirim
Sata driverli XP cd'si oluşturmayı anlattım,diğer konularıma bakınız.

TheChucky

Üye
pc uçtu dewamlı net gidip gelio bi yard:boxedion şu pc :bann::nono::aman2::islik:heyo::bilmm:pro::P::yuru:yuru|-)düzelteq hata üstüne hata

toygar_58

Üye
çok teşekkürler iyiki varsınız

alpacino01

Üye
Kardeşim güzel gözlerinden öperim sorunsuz herşeyi hallettım allah senden razı olsun allah tuttugunu altın etsin sizin gibi insanlarda varya helal olsun sağolun sağlıcakla kalın allaha emanet olun. Bin kere teşekkür ederdim ama 1 kere teşekkür butonu var mümkünse 3 tane teşekkür butonu koysunlar adminler :)

Üst Alt