Vodafone ramazanda tl yükleyen internet a101 hediye çeki kazaniyor

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone ramazanda tl yükleyen internet a101 hediye çeki kazaniyor

Yanımda uygulamasında özel teklifler bolumunde görebilirsiniz ama herkese farklı tl yükleme opsiyonu çıkıyor Ramazana özel tek seferde 22TL yükleyin 10 gün geçerli 2GB kazanın veya 25 TL yükleyin 10 gün geçerli 3GB ve 25 TL değerinde HEDİYE A101 market çeki kazanın! Son gün 30 Haziran!

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
İyiymiş Paylaşım için teşekkürler...

Son düzenleme:
blastx

blastx

Üye
BANA 100 TL yuklersem verecekmiş sağolsun

yakup6203

yakup6203

Üye
Banada 50tl yüklesem gelecekmiş peeeeh
Rüyasında görürler 50 tl yi

Baydırman

Baydırman

Moderator
50 lira istiyor. :D

blastx

blastx

Üye
Bende teklifi aşağı çekti 50 istiyor ;)

blastx

blastx

Üye
Sapitti iyice bu Vodafone bir hattım için 20 diğeri için 50 TL istedi çek için şimdi her ikisi için De 50 diyor sizede De öyle mi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Sapitti iyice bu Vodafone bir hattım için 20 diğeri için 50 TL istedi çek için şimdi her ikisi için De 50 diyor sizede De öyle mi
Kardeşimin kullandığı hatta önce 25 yüklemeye çeki veriyordu şimdi 50 TL istiyor

blastx

blastx

Üye
Aynen

blastx

blastx

Üye
Ya şu Vodafone ün saçmalıkları öldürecek beni 4 hattım var hepsi için aynı çek kodunu veriyor MH yi aradım tabiki bi haber 15 dakika boyunca tek söylediği şey kodu daha önce kullanmışsınız diyorum sadece bir tane kullandım aynı şeyi söylüyor beni fıtık etti durum ile ilgili bilgisi olan var mı

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Saçma sapan sistemsel hataları kardeşim yükleme yaptı kod mod gelmedi arıyoruz yok bereket paketi almanız gerekiyor yok ramazan paketi almanız gerekiyor falan diyorlar tekrar tekrar aramak lazım bilgili biri çıkarsa sorunu çözer aynı kod gelmesi sistemsel hata m temsilcisi cozerse çözer başka yolu yok gibi

blastx

blastx

Üye
Vodafone yaparsa böyle yapar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sorunu Herkes Twitter: Kısmına Belirtirse Sorunla İlginirler belki... :hmmm

Üst Alt