Faturasız Vodafone Ramazan paketi

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ramazan gelmeden operatörler kampanya duyurmaya başladı ilk olarak Vodafone Ramazan'a özel indirimli internet paketi hazırlamış müşterilerine sunuyor bence gayet uygun eğer paketiniz deki internet yetmiyorsa alabilirsiniz 15 GB internet 29 TL Vodafone sitesinden veya yanımda uygulamasından alabilirsiniz paket 28 gün geçerlidir
 
  • Beğen
Tepkiler: cCLASs ve Mesut Aktaş
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Burası Vodafone katagorisi bimcell türktelekom altyapısını kullanıyor dolayısıyla sorunuz yanlış yerde
 
  • Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt