zor bilmece yapabilirim diyenler buraya

Sponsorlu Bağlantılar

zehir_akıllıı

Üye
Ben buldum, cevap sadece Alman. Tabii sanırım.:hmmm:nono:

esat paşa

Üye
gsdsg:yuru:box:d::d::d::d::d::d::d:

yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
şimdi bu bilmecenin cwp ne arkadaşlar anlamadım :hmmm

zaza

zaza

Üye
bir ara biliyordum cevabını alman falan bişeydi ama açıklamasını hatırlamıyorum:ehe

yalan_hayat

yalan_hayat

Üye
neyse :oke:

esat paşa

Üye
zor soru:oke::bye2:

maxirabit

maxirabit

Üye
2008den kalma konu:hmmm

sssnake

Üye
ya arkadaşım ya çok zor alıcam şimdi çok hüzünlüyüm:cry:

deltaadel

Üye
cok da zor deil oncelikle ilk soruyu buldum cevap 4 yani alman cay icer cunku cay su dan yapılıyr :d::good: 12 diyenler ise cevap sudur portakal suyuna su katılmazm dırek olarak portakal sıkılarak ıcılır :d::d:
2 sorunun cevabı ıse bu soru bıraz karısık dır cunku cevap cok gıbı durmakdadrı cevap 8 olabırlır cunku o evde sut ıcılmekdedır bu nedenden zebra yavrulkarı felan oalbılır cunku sureklı sut ıcıldıgınden ınek olma olasıgı war dır bu bı cıflık olabılır ve cıflıkde zebra da olabılır:good:
yada
cevap 11 olabilir cunku 11 de at beslenmekdedır bu nedenden dolayı adam atı nerde beslıosa bı cıflıkde orda zebra olma olasılıgı vardır ama bu cevap dama oynayan eve yakın sa dama oynayan evle baglandısı olabılır dama oyununda at da bulunmakdadrı :d: ama zebra dama da yokdur:d:

evet cevaplar bunlar olabılır eger bu soruyu yazan cevabınınıda yazarsa sevınırım :d: Cevaplarınız İçin ::tşk:

xserhatx

xserhatx

Üye
Dünya da 7 milyar dan fazla insan olduğundan Baya bi kişi bu soruyu biliyo demektir :d:

Üst Alt