Zombi Sahası(orijinal)

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Salçasızsa okumuycam ona göre :p

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
yeni bölüm geldi.Bu sefer uzun yazdım biraz :D

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Salçalı mı? :p

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bu mu uzun :mad:

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
iyi okumayın :D

tcfb

tcfb

Üye
Yazını Kötü Bulmadım Fakat Bazı Önerilerim Var Hikayenin Akıcı Olması İçin .

1-) Ergenekon binasının önünde durdum.Bisikletimi binanın yanında bulanan küçük kulübeye koydum.Tabancamı çıkarıp emniyetini açtım.

Bu Şekilde Yazdığın Zaman Hikaye Duraksıyor Yani Önceki Cümlelerdeki Heyecan Bitiyor .

Şöyle Olabilir . Ergenekon binasının önünde durdum.Bisikletimi bıraktığım küçük kulübeden ayrılırken tabancamı kontrol ettim .

2-) Bugün merkeze gitmeyi düşünmüyorum.Ne de olsa hayat belirtisi yok.Yan binaya gözetme kulesi yapmayı düşünüyorum.Gerekli malzemeleri okulun arkasında ki inşaat sahasından alabilirim.

-dım -dim vs. bunları fazla kullanırsan macera hissini daha çok verebilirsin .

Şöyle Olabilir . Bugün merkeze gitmekten vazgeçmiştim . Ne de olsa hayat belirtisi yoktu .Yan binaya gözetme kulesi yapmayı düşünüyordum ve Gerekli malzemeleri okulun arkasında ki inşaat sahasından alabilirdim.

3-) Bugün merkeze gitmeyi düşünmüyorum.Ne de olsa hayat belirtisi yok.Yan binaya gözetme kulesi yapmayı düşünüyorum.

Yakın Cümlelerdeki Fiilleri Aynı Kullandığın Zaman Sıkıcı Olabiliyor .

Hepsini Okumadım . Şuan Gördüklerim Bunlar . Tabiki Benim Görüşlerim . Katılan Olabilir Katılmayan Olabilir . Umarım İlerletirsin :)

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Yazını Kötü Bulmadım Fakat Bazı Önerilerim Var Hikayenin Akıcı Olması İçin .

1-) Ergenekon binasının önünde durdum.Bisikletimi binanın yanında bulanan küçük kulübeye koydum.Tabancamı çıkarıp emniyetini açtım.

Bu Şekilde Yazdığın Zaman Hikaye Duraksıyor Yani Önceki Cümlelerdeki Heyecan Bitiyor .

Şöyle Olabilir . Ergenekon binasının önünde durdum.Bisikletimi bıraktığım küçük kulübeden ayrılırken tabancamı kontrol ettim .

2-) Bugün merkeze gitmeyi düşünmüyorum.Ne de olsa hayat belirtisi yok.Yan binaya gözetme kulesi yapmayı düşünüyorum.Gerekli malzemeleri okulun arkasında ki inşaat sahasından alabilirim.

-dım -dim vs. bunları fazla kullanırsan macera hissini daha çok verebilirsin .

Şöyle Olabilir . Bugün merkeze gitmekten vazgeçmiştim . Ne de olsa hayat belirtisi yoktu .Yan binaya gözetme kulesi yapmayı düşünüyordum ve Gerekli malzemeleri okulun arkasında ki inşaat sahasından alabilirdim.

3-) Bugün merkeze gitmeyi düşünmüyorum.Ne de olsa hayat belirtisi yok.Yan binaya gözetme kulesi yapmayı düşünüyorum.

Yakın Cümlelerdeki Fiilleri Aynı Kullandığın Zaman Sıkıcı Olabiliyor .

Hepsini Okumadım . Şuan Gördüklerim Bunlar . Tabiki Benim Görüşlerim . Katılan Olabilir Katılmayan Olabilir . Umarım İlerletirsin :)
önerin için teşekkürler dikkate alcambi kaç yeri yazdığın gibi değiştirdim

tcfb

tcfb

Üye
Bende boş zamanlarımda yazmayı düşünüyorum . Nasıl zevkli işmi :)

tcfb

tcfb

Üye
Başladım bile :DKısa bir başlangıç yapıp ilk günü tamamladım .Sessiz Sokaklar Umarım Beğenirsiniz :D

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Arkdaslar kitaba biraz ara verecem çok hastayım telefondan yazıyorum ve ellerim bile titriyo nasıl oldu bende anlamadım kusura bakma yın

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Up

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Yeni bölüm geldi ama çok kısa aslında yazmayacaktım şuan için ama sizi kaçırmak istemedim :Darkadaşlar ben geldim bu kitabı bitircem kafaya taktım :D

0MG90

0MG90

Üye
Okurum sonra :P

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
okuma boşver zarar edersin :D

Üst Alt