Uygulama Zeybek bot ve diğerlerinin foyasını ortaya döküyorum !!!

Sponsorlu Bağlantılar

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Zeybek bot ve diğerlerinin foyasını ortaya döküyorum !!!
ELIN GAVURU BEDAVA YAPAR DUNYA YA DAGITIR BIZIMKILER DE BEDAVAYA ALDIĞI BOTU , GARDASLARIMA PARASIYLA SATAR.

TEKERINIZE COMAK SOKMAYA GELDIK.
:bangin::halay3:

hırsızların linkleri

lütfen facede sayfalarına girip şikayet et butonuna tıklıyalım sayfaları kapatılsın. 1. aşamada zeybek botunki kapatıldı.

resimlerden de anlasılacagı uzerine broken botumuzu calıp Türkçe cocbot dıye ınsanlarımızı kandırmaya calısıyorlar.
zeybek botta gamebot un botunu çalıyor.
ARKADAŞLAR SAKIN KANMAYIN
BEN BURDAYSAM SİZE EKMEK YOK !!!
yetkililer benimle irtibata geçsin aksi takdirde telif hakkı için bildirimde bulunacağım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@ ve baronsavas

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: BLade AzraiL

Karavelaa

Üye
Teşekkürler.Emeğe saygı

• Beğen

burakcakar

Üye
Teşekkürler

• Beğen
baronsavas

baronsavas

Üye
broken ile kıyasla artılar eksiler neler?

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
yasin bu v2 yani çalışmayan :ehe emre daha çıkarmadı yeni botu :islik

serkant_wolf

serkant_wolf

Üye
kardeş yanlız her şey tamam da asker eğitmiyor saaldırı yapmıyor eski değilmi bu

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
:D normalde bugun cıkarmaları lazım. hadı bakalım beklıyelım konu acık dursun :)
brokenbot dan memnunum vala.bunu kullanmam bida.ücretsiz olan pek bi işe yaramıyo.duvar yükseltmiyo,kupa kasma yok.daha bi çok şey yok.broken da herşey açık bitek karakışla yok onuda yapsalar manyak olcak :D

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
kardeş yanlız her şey tamam da asker eğitmiyor saaldırı yapmıyor eski değilmi bu
resmi açıklamada bugun cıkacak dendı eskiymiş bu malesef beklemedeyiz.
brokenbot dan memnunum vala.bunu kullanmam bida.ücretsiz olan pek bi işe yaramıyo.duvar yükseltmiyo,kupa kasma yok.daha bi çok şey yok.broken da herşey açık bitek karakışla yok onuda yapsalar manyak olcak :D
kara kışlaya gerek yok napacan :D

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
dalkavuk kupamı kasıyo ;)

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
bukadar

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
mübarek günde haram yemenin,kul hakkı yemenin bedelini ağır şekilde ödeyecekler elbet.ama gel görki bizim insanımız CAHİL
hiç araştırmadan gidip para veriyolar.eh biyerde adamda haklı millet eşek olursa elbet biri semer vuracaktır aga.biz elimizden geldiği kadar bunların ipini pazara çıkaracağız :bottom:

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
mübarek günde haram yemenin,kul hakkı yemenin bedelini ağır şekilde ödeyecekler elbet.ama gel görki bizim insanımız CAHİL
hiç araştırmadan gidip para veriyolar.eh biyerde adamda haklı millet eşek olursa elbet biri semer vuracaktır aga.biz elimizden geldiği kadar bunların ipini pazara çıkaracağız :bottom:
Aynen öyle dostum.
Bu salakların telif hakkından haberleri yok :)
bu yazıyı okuyan zeybek bot sahipleri ve coc bot sahipleri benimle irtibata geçiniz ve ücretsiz kılınız.
eger ki yapmazsanız. şikayette bulunacağım.
dediğimi yaparım. ( bu mesajı sitelerine de gönderecem )

pemaxs

Üye
blade kardeşim konu dışı birşey soracağımda ben clash game bot olanı kullanmamıştım şuan çalışıyormu indireyimmi sitelerini buldum

yanlış site değil sanırım

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
blade kardeşim konu dışı birşey soracağımda ben clash game bot olanı kullanmamıştım şuan çalışıyormu indireyimmi sitelerini buldum

yanlış site değil sanırım
trojan virus var indirme

Üst Alt