Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)

Sponsorlu Bağlantılar

karaber

karaber

Üye
Sinirden hala elim titriyo. Nası bi mantık bu ya. Okumaz olaydım cidden.

Jan

Jan

Üye
Yahu neden sinirlerin alt üst oluyor ki kardeşim :) 7 uyuyanlar diye bişi duymadın mı ? veya Peygamber efendimizin mescid-i haram dan mescid-i aksa ya yolculuğuda bir nevi zamanda yolculuktur..

karaber

karaber

Üye
Yahu neden sinirlerin alt üst oluyor ki kardeşim :) 7 uyuyanlar diye bişi duymadın mı ? veya Peygamber efendimizin mescid-i haram dan mescid-i aksa ya yolculuğuda bir nevi zamanda yolculuktur..
Hahahah kardeşim ona değil sinirim açıklamaya bak. Karanlık madde istiyo adam. Ya karanlık maddeyi insanlık kullanabilse şuanda bu durumda mı oluruz. Adamın istediklerini normal birine versen o bile bişey yapar. Saçma saçma açıklamalar yapmış karadelikle anti maddeyi karıştırıyo arkadaş. Rencide etmek istemedim açıklama yapmadımda ondan öyle yazdım. Tabikide zamanda yolculuk olayına pozitif bakıyorum ama şu açıklamalara bak yaa

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Evet katılıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: karaber
Serhan

Serhan

Üye
Abi mümkün tabiki. Ama daha çok erken dünya hazır değil :D

• Beğen
Tepkiler: karaber ve Jan
Jan

Jan

Üye
Birde bana demiş ki ben senin kardeşin değilim :D benim babam adem aleyhisselam da acaba onun babası kim :)))))

• Beğen
karaber

karaber

Üye
Birde bana demiş ki ben senin kardeşin değilim :D benim babam adem aleyhisselam da acaba onun babası kim :)))))
Hahahah aynen ya onuda yazıcaktımda Forum içinde hakaret yasak ondan yazmadım
Nasıl bi zihniyet ya bu
Yazık cidden ya

• Beğen
Jan

Jan

Üye
Abicim ben fizikçi, gök bilimci, tarihçi, edebiyatçı, doktor, kimyager, veya bilim adamı her neyse bunlardan biri olup kafayı sıyıracağıma dimi tonla kitap bilgi :) giderim bunların hepsini yaratan yüce Allah ın kitabı olan Kuran–ı Kerim i okuyup ezberleyip anlamını yaşayıp ve yaşatıp âlim olurum öyle kafayı yerim daha iyi :) bunu hakaretten sayıyorlar ise saymasınlar çünkü değil ;)

• Beğen
karaber

karaber

Üye
Abicim ben fizikçi, gök bilimci, tarihçi, edebiyatçı, doktor, kimyager, veya bilim adamı her neyse bunlardan biri olup kafayı sıyıracağıma dimi tonla kitap bilgi :) giderim bunların hepsini yaratan yüce Allah ın kitabı olan Kuran–ı Kerim i okuyup ezberleyip anlamını yaşayıp ve yaşatıp âlim olurum öyle kafayı yerim daha iyi :) bunu hakaretten sayıyorlar ise saymasınlar çünkü değil ;)
Kafayı sıyırmak yerine mantıklı kalmak en güzeli

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Geleceğe Yolculuk filmini izlemeyen yorum atmasın:hih:

Serhan

Serhan

Üye
Speed Force :oke: :zong:

reaurora

reaurora

Üye
he he çok possible

NextWorld

NextWorld

Üye
Adam fikir yazmış düşünmek dahası düşündürmek iyidir. Hasan 1601 ile gitsek yalnızca gece gündüz süresi kısalmayacakmı? Buda bitkiler için ve bazı hayvanların nesillerinin tukenmesine yol acicak teknik olarak evet gunler gecer fakat yine a kadar zaman gececek yalnizca dunya hizli donecek.
Yani şunu diyorum dünya 4 kat hizli donsun. Sadece bir gece bir gündüz olucak bizim arkamıza jet motor takmış gibi vınnlayamayacağız.Bir inek otu 3sn de kopariyorsa yine 3snde koparacak. Amaç dünyanın hizlanmasina degilde insanlarin hizlanmasina odaklanmali bence , insanlar hizlanirsa 1snde odayi toplamak gibi çevre yavaş görünür buda sanki daha uzun yasiyormus gibi gozukmemize neden olur. Tabi metabolizmada hizlanicak belkide daha kisa surecek olumumuz :hmmm

• Beğen
007wolverine

007wolverine

Üye
ileri gitmek teorik olarak olarak mümkün

KRİMİNOLOJİ

KRİMİNOLOJİ

Üye
Çok uzun hepsini okumadım. ama fatura 10 15 tlye düşse bile devlet bişey yapıp onu arttırır

reaurora

reaurora

Üye
ben şahsen her an zamanda ileri gidiyorum. ve şuan 2015 yılına vardım. geri kalanlara bir mesaj bırakmak istiyorum. kalın kaldığınız yerde... :ehe

Emre

Üye
Millet sanıyor her eve zaman makinesi.

Jan

Jan

Üye
Dimi 1 sn de odayı toplayan 1 sn de 100 kişiyi öldürse hmm 2 saatte ülkenin... :D yapar yani

Üst Alt