"Zam İstemedim, anlayış istedim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
"Zam İstemedim, anlayış istedim"

Başkan Özhan Canaydın'ın, Talamonti'nin yanı sıra menajerler aracılığı ile kaleci de araştırdığı bildirildi. Galatasaray Başkanı'nın bu tavrı, zaten 'sorunlu' olan Mondragon'la ilgili de tedirginlik yarattı. Kolombiyalı file bekçisi tatile çıkarken problemli gitmişti. Yönetim, Mondragon'un kendilerinden zam istediğini savunurken, tecrübeli kaleci, "Zam istemedim. Transfer teklifleri aldım ve anlayış istedim" demişti. Daha sonraki süreçte Mondragon'a İngiliz kulüplerinin talip olduğu haberleri yayıldı. Hatta İtalyan basını, Kolombiyalı kalecinin Palermo kulübü ile anlaştığını yazdı. Şu ana kadar bu konularda herhangi bir somut gelişme yaşanmadı. Ama Canaydın'ın İtalya'da 'kaleci sorması', Mondragon sorununun tam çözülmediğinin işareti olarak yorumlandı.

29.06.2005
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

cepix
Cevap
0
Görüntüleme
588
cepix
seriFBurak
Cevap
72
Görüntüleme
3K
hacker_akbal
Cevap
9
Görüntüleme
687
hacker_akbal
Salihyet
Cevap
34
Görüntüleme
2K
B@TuH@N
Cevap
4
Görüntüleme
556
B@TuH@N
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt