feneri Tedirgin Etmek Istedim, Başardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
feneri Tedirgin Etmek Istedim, Başardım
<span style="font-size:12pt;line-height:100%">Fener&#8217;i tedirgin etmek istedim, başardım</span>

<span style="color:#990000">Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Polat&#8217;dan flaş açıklamalar.</span>Teke Tek&#39;te Fatih Altaylı&#39;nın sorularını yanıtlayan Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, ilk olarak bir önlibero ve bir sol kanat oyuncusu alacaklarını söyledi.

G.Saray&#39;ın mucizevi şampiyonluğunun en büyük mimarlarından biri olan Başkan Yardımcısı Adnan Polat, atv&#39;de yayınlanan &#39;Teke Tek&#39; programında Fatih Altaylı&#39;ya flaş açıklamalarda bulundu. İşte Polat&#39;ın ağzından G.Saray&#39;ın zaferi ve gelecekle ilgili planları...
* İşlerimden dolayı yönetime girmeyi düşünmüyordum ama G.Saraylılar&#39;ın yüzde 97 oranında beni istedikleri ortaya çıktı. Başkan Canaydın da bana, "Adnan, G.Saray&#39;ın bu durumda olması milli bir konudur" dedi. G.Saraylılığım ağır bastı diyebilirim.
* Demirören&#39;le yediğim yemek hakkında eleştiriler yapılması normal değil. Yanlış bir şey yapmadığımız için de gazetecilere haber verdim. Bu olay psikolojik olarak ibreyi lehimize çevirdi.
* Göreve geldikten sonra futbolculara durumu anlattım. &#39;Söz veremeyiz. Para olursa dağıtırız. Kabul etmeyen gitsin&#39; dedim. Para mevzusunu gündeme getirmeyeceklerini, sadece ilgi istediklerini söylediler. Haksız rekabetin engellenmesini istediler. Ben de onların hakkını yedirmeyeceğime söz verdim.
* Borçtan kurtulmamız lazım. Bazen vücudu kurtarmakiçin kolu feda etmek gerekir. Bana kalsa Riva&#39;yı istediğimiz fiyatı verene peşin satarım.
* Seyrantepe&#39;de proje kesinleşmeden açıklamayacağız. Lig maçlarını Sami Yen&#39;de, Şampiyonlar Ligi&#39;ni ise UEFA&#39;da oynayacağız.
* Bu yükün altından kalkmak zor. G.Saray&#39;ın borçsuz, stadını yapmış, kredibilitesi olan bir kulübe dönüşmek için 3-4 senelik bir süreye ihtiyacı var.
* Gelecekten kimse korkmasın. Florya&#39;yı da değerlendireceğiz. Buradan kalacak kar Türkiye&#39;deki bütün kulüplerin malvarlığından daha fazla olacak. lZengin işadamlarından borç isteyeceğim. Herkes kulübüne sahip çıkmalı. G.Saray&#39;ın en büyük sorunu camiayla doğru iletişimi kuramamak. * G.Saray&#39;ın iki iyi oyuncuya ihtiyacı var. Biri önlibero, diğeri sol kanat. Transferde uçmayacağız.
* Şampiyonlar Ligi&#39;nde çeyrek final hedefliyoruz. Gerets&#39;i duruşuyla, hırsıyla çok beğeniyorum.
* Agresif değilim, kimseyi aşağılayıcı demeçler vermiyorum. Ama rakiplerimizin tavrı da önemli. Fair-play bekliyoruz, aksi olursa daha sertini biz onlara yaparız.

Çakır maçı katletti

Cüneyt Çakır, Fenerbahçe-Galatasaray maçını katletti. Ona 8.8 puan veren gözlemci de suçlu. Hesap soracağım.

Göreve geldikten sonra F.Bahçe&#39;nin lehine, bizim de aleyhimize sadece 1 maçta hata oldu. O maç da F.Bahçe-G.Saray maçıydı. Amacım 4-0&#39;lık galibiyetlerine leke sürmek değil. Ortamı germemek için o an açıklama yapmadım ama Cüneyt Çakır maçı katletti. Ona 8.8 puan veren gözlemci de işi katletti. Gelecek sezon bu iki kişiye hesap soracağım, bazı şeyler bu kadar ucuz olamaz.

Fenerbahçe&#39;yi tedirgin ettim

20:45 söylemini devamlı tekrar ederek rakibimizi psikolojik baskı altına almak istedim. Sonra onları izlediğimde gerçekten de tedirgin olduklarını gördüm. Ama başta Hakan Şükür, Hasan Şaş ve Mondragon olmak üzere bütün takım en az benim kadar inançlıydı. Şampiyon olduğumuz akşam GS Store&#39;un stoklarında ürün kalmadı. Yetkili arkadaşa neden az üretim yapıldığını sorunca, "Demek ki sizin kadar inanmamışız" cevabını aldım.

Benim o tişörtü giymem hataydı&#33;

Kadıköy&#39;de başkanımıza ve bize yapılanlar sonrasında bir birikim oluştu. Bunun sonucu olarak da amigovari davranarak saat tezahüratını yaptırdım, &#39;Bir baba hindi, herkes haddini bildi&#39; tişörtünü giydim. O tişörtü giymemem lazımdı ama çok dolmuştum. Fenerbahçeli arkadaşlarımın çocuklarının ağladığını duyunca sevincim de kursağımda kaldı.

Aziz Yıldırım başarılı

Fenerbahçe&#39;nin 116 milyon dolar gibi bir borcu olabilir ama Aziz Yıldırım gelirleri de çok arttırdı.

Aziz Yıldırım bana göre istifa etmemeliydi, olağanüstü başarıları var. Öyle bir altyapı oluşturdu ki, 116 milyon dolar borca rağmen kulübün gelirleri de ona göre artıyordu. Tabii ki bu kararı kendi camiası daha iyi değerlendirir ama bence kendisine ve ailesine istemeden zarar veriyordu. Fenerbahçeliler Yıldırım&#39;ı şükranla anmalı.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularÜst Alt