Haber Z1 Mini Antutu Test Sonucu (video)

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
@TheLastWarrior Aslında aksatmıyor, L biraz girişin üstü ortanın altı bir telefon. Başka markalarda oralara pek bakılmıyor. L 4.3 alacağı açıklandı diye biliyorum. Yıl sonuna doğru gelir büyük ihtimalle, şuan 4.3 kullanan bir tek nexus4 var zaten :)

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Bir birine liseli, cahil, cühela diye atıp tutan arkadaşlar! https://www.maxicep.com/forum/konu/...-edilmesi-gerikilen-hususlar-hakkinda.644860/ bakınız duyurular yapıldı, bir çok kez konular açıldı, forum site hakkında Forum kuralları var ve ilk üyeliğinizde direkt karşınıza çıkıyor okuyup kabul ediyorsunuz.
Büyüklük küçüklük mevzusuna girmeyin, ben daha önce üye oldum, senden büyüğüm demekle olmuyor. Forum kurallarını okuyup anlamakla yerine getirmekle olur.
Şuanki mesajların her biri için uyarı gerekiyor, zira liseli demek sen daha bebesin gibi aşağılayıcı küçük düşürücü kelimeler hakarete giriyor.
Kural dışına çıkan olursa bundan sonra uyarı verilecektir. Bilginize
Ben özür dilerim kendi adıma :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
By_Casparov

By_Casparov

Üye
  • Beğen
.caner.

.caner.

Üye
@TheLastWarrior Aslında aksatmıyor, L biraz girişin üstü ortanın altı bir telefon. Başka markalarda oralara pek bakılmıyor. L 4.3 alacağı açıklandı diye biliyorum. Yıl sonuna doğru gelir büyük ihtimalle, şuan 4.3 kullanan bir tek nexus4 var zaten :)
Note 3 ?

• Beğen
Tepkiler: Invoke
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
O
@TheLastWarrior Aslında aksatmıyor, L biraz girişin üstü ortanın altı bir telefon.
Başka markalarda oralara pek
bakılmıyor. L 4.3 alacağı açıklandı diye biliyorum. Yıl sonuna doğru gelir büyük ihtimalle, şuan 4.3 kullanan bir tek nexus4 var zaten :)

İnşallah gelir daha 4.1.2 de :ehe

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
S4 google edition ve htc one google edition hariç

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve By_Casparov

Üst Alt