Haber Z1 Mini Antutu Test Sonucu (video)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Z1 ve Z1 mini hakkında konuşuyoruz. Z'ye göre Z1 Mini çok daha güçlü bir cihaz.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
KayraBey

KayraBey

Üye
Tip iz ofsayt :p

• Beğen
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
telefon harika

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bir birine liseli, cahil, cühela diye atıp tutan arkadaşlar! https://www.maxicep.com/forum/konu/...-edilmesi-gerikilen-hususlar-hakkinda.644860/ bakınız duyurular yapıldı, bir çok kez konular açıldı, forum site hakkında Forum kuralları var ve ilk üyeliğinizde direkt karşınıza çıkıyor okuyup kabul ediyorsunuz.
Büyüklük küçüklük mevzusuna girmeyin, ben daha önce üye oldum, senden büyüğüm demekle olmuyor. Forum kurallarını okuyup anlamakla yerine getirmekle olur.
Şuanki mesajların her biri için uyarı gerekiyor, zira liseli demek sen daha bebesin gibi aşağılayıcı küçük düşürücü kelimeler hakarete giriyor.
Kural dışına çıkan olursa bundan sonra uyarı verilecektir. Bilginize

• Beğen
Tepkiler: Dede, Buğra, ANIL ve 1 kişi daha
.caner.

.caner.

Üye
Bir birine liseli, cahil, cühela diye atıp tutan arkadaşlar! https://www.maxicep.com/forum/konu/c...-edilmesi-gerikilen-hususlar-hakkinda.644860/ bakınız duyurular yapıldı, bir çok kez konular açıldı, forum site hakkında Forum kuralları var ve ilk üyeliğinizde direkt karşınıza çıkıyor okuyup kabul ediyorsunuz.
Büyüklük küçüklük mevzusuna girmeyin, ben daha önce üye oldum, senden büyüğüm demekle olmuyor. Forum kurallarını okuyup anlamakla yerine getirmekle olur.
Şuanki mesajların her biri için uyarı gerekiyor, zira liseli demek sen daha bebesin gibi aşağılayıcı küçük düşürücü kelimeler hakarete giriyor.
Kural dışına çıkan olursa bundan sonra uyarı verilecektir. Bilginize

Tartışma benim yüzümden çıktı aslında. :hmmm asıl uyarıyı benim almam gerekli ama mesajimda artniyet olmadığını herkes anlayabilir.

boran9999

boran9999

Üye
Batarya Performansı ne olacak acaba? Donanım olarak Z1 le Ekran hariç aynı Z1 de batarya 3000 mAh bunda 2300 mAh!

boran9999

boran9999

Üye
  • Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
bana cevap veren herkese tsk ederim ama yanlıs yazmısım z1 ıle z1f arasındakı farkı soracaktım

.caner.

.caner.

Üye
Ps4 den önce Türkiye ye gelir ve fiyatı 1600 tl civarı olursa alırım vallaha :)

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Sony iyi işler yapmaya başladı bide güncellemeleri aksatmasa

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca, Pikkaccu, Invoke ve 1 kişi daha
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Xperia l kulanıyorum bi kere güncelleme geldi :D