Z1 Compact'ın Türkiye Fiyatı Belirlendi (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Kabaca genişlik olarak o kadar büyük bi fark yok. Daha fazla çözünürlük ve pixel yoğunluğuda daha iyi bi görüntü renk canlılık ve keskinlik sunar.
Ben kullanıyorum bence kaliteli :) Sanırım Xperia ekranlarının sönük olduğunuda sizden duymuştum :)

Doğrudur, çok söyledim. :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Aynen :)

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Nexus'da 18 ay destek alacak sonuçta.
Ayrıca Sony daha kaliteli geliyor bana.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Yani su geçirmez olduğuna göre falan daha kaliteli bi kasası vardır tabii :)

Invoke

Invoke

Üye
Yani su geçirmez olduğuna göre falan daha kaliteli bi kasası vardır tabii :)

O da bunların gereksiz özelliği. Bebelere balon. Sanki hepimizin havuzlu evi vardı. =P

Ama bu şekilde çıkış yaptılar, geri dönmezler.

Son düzenleme:
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Su geçirmeme özelliği dediğin gibi benim içinde önemli değil biz balık değiliz suda yaşamıyoruz sonuçta :D Fakat kasaya dayanıklılık falan katıyodur diye düşünüyorum.

Invoke

Invoke

Üye
Su geçirmeme özelliği dediğin gibi benim içinde önemli değil biz balık değiliz suda yaşamıyoruz sonuçta :D Fakat kasaya dayanıklılık falan katıyodur diye düşünüyorum.

Tabiki.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Bu telefonu ben bir amiral gemisi olarak görüyorum sonuçta iPhone 5S de 4 inç ve bu fiyat çok iyi Apple'a göre

ANIL

ANIL

Admin
Ucuz değil mi ya?(Yani Sony'e göre. Yoksa Nexus 5 var Diskavri Elit var =P ) Ben şaşırdım açıkcası. 2.200 Z1den sonra hiç böyle bir şey beklemiyordum. :D

Evet ucuz onu demek istedim. Olabilecek en ucuz fiyat anlamında yazdım.

avast

avast

Üye
Snapdragon800 adreno 330 mu var bundada yaniz1 den tek farki ekran mi

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Fark ekran ve batarya

avast

avast

Üye
Cozunurlugun az olmasi sistemi rahatlatmistir bence optimizasyon sorunuda olmaz ama ekrandan pikselleri sayilmaz umarim :D batarya nasil bilmitorum onu

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Z1 e göre ekranı daha canlı, kaliteli gözüküyor

Invoke

Invoke

Üye
Z1den tek farkı küçük olması. 4.3" ekrana 1080p çözünürlük lüzumsuz olurdu zaten. Cihaz daha küçük ekran daha küçük olduğundan bataryanın da küçük olması normal. Yani Z1 ile farklar: Ekran boyutu daha küçük, çözünürlük daha düşük, batarya daha düşük. Kısacası aynı cihazın ufağı. :D

avast

avast

Üye
Z1den tek farkı küçük olması. 4.3" ekrana 1080p çözünürlük lüzumsuz olurdu zaten. Cihaz daha küçük ekran daha küçük olduğundan bataryanın da küçük olması normal. Yani Z1 ile farklar: Ekran boyutu daha küçük, çözünürlük daha düşük, batarya daha düşük. Kısacası aynı cihazın ufağı. :D
Alinabilirligi nasil peki

Invoke

Invoke

Üye
Alinabilirligi nasil peki

F/P olarak iyi oldu. Aynen, 5" büyük geliyorsa mantıklı bir tercih olabilir. Reklamı yeni izledim de diyecek laf yok. Saçma sapan bir reklam. Teşekkürler Sony.

avast

avast

Üye
F/p olarak g2 le yada nexus5 le nasil

Üst Alt